hamilelikte diş ağrısı

gulku

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2009
4
0
41
herkese merhaba yeni üye oldum buraya
31 haftalık hamileyim kızımız olcak inş.
bu hafta boğazımdan rahatsızdım tamda bu sırada dişim iltihaplandı
rovaymicine diye bi antibiyotik kullanıyorum ancak bugün müdahale edilebildi kanal açıldı iltihabın akmasını bekliyorum tüm yanağım ve dudaklarım şişti bu sorunu doğal yöntemlerle daha hızlı atlatmak istiyorum ne yapabilirim?maydonoz suyu falan içsem iyi gelirmi erken doğumu tetikler mi?lütfen tavsiyesi olanlar benle paylaşsın acil! herkese iyi günler diliyorum...

ay çok geçmiş olsun baya ciddi boyutaymış seninki benimde hamileliğimin başından beri dişim ağrıyor gittim doktora kanal gerekiyomuş yapmadı doğumdan sonra gel dedi ağrı kesicilerle idare ediyorum ama sen sakın maydonuz suyu içme sakın çok ama çok tehlikeli aman diyim

sakın maydanoz suyu içme canım doktorum bana yeme dedi bide suyu kesin erken doğum

cevap yazdığınız için teşekkür edrim hala şişlik ve apse azalmadı başka bi antibiyotik denenmesine karar verildi çok zor durumdayım dua edin iyi akşamlar

Konuyu açan arkadaş doğumunu yapmış ve bebeğini kucağına bile almıştır ne güzel
Bende aynı sorunu yaşıyorum ve zaman aksın,geçsin doğum yapacağım an gelsin biran önce diyorum

Diş ağrısı çok kötü bir durum özellikle hamileyseniz ne yapacağını şaşırıyor insan
İlaç kullansan bebeğe zararı olur mu diye aklına bin tane soru geliyor
İlk hamileliğimde 3.ayda diş ağrısı başlamış 5.ayımda diş çekimi ve kanal tedavisi yaptırmıştım
çok korkmuştum oğluma birşey olmasından
çokkk şükür hiçbirşey olmadı sağlıklı doğdu oğlum

oğlum 3 yaşında oldu ama süpriz bir gebelik oldu ve 8 haftalık hamileyim
dolgulu dişim ağrımaya başladı ve dr.kontrolünde antibiyotiğe başladım
antibiyotik biraz ağrısını azalttı ama bebeğime birşey olurmu düşüncesi sürekli aklımda:KK43:((
yolun çok başındayım 4.aya girene kadar diş çekimide yapılmıyor
oğlum iilgi bekliyorrrr

insanın ağrısı neredeyse, canıda oradaymış
hamileliği planlayan arkadaşlar ne olur dişlerinizii tedavi ettirmeden hamile kalmayın
hamileliğinde diş ağrısı yaşayanlarada allah sabır versin ve inş.biran önce geçsin......

tatlım birde sarımsak yut biliyosun doğal antibiyotik çiğ olarak hergün bir tane yutabilirsin ama hamileliğe zararı olurmu bilemiyorum doktoruna sor istersen.Allah şifa versin

Konuyu açan arkadaş doğumunu yapmış ve bebeğini kucağına bile almıştır ne güzel
Bende aynı sorunu yaşıyorum ve zaman aksın,geçsin doğum yapacağım an gelsin biran önce diyorum

Diş ağrısı çok kötü bir durum özellikle hamileyseniz ne yapacağını şaşırıyor insan
İlaç kullansan bebeğe zararı olur mu diye aklına bin tane soru geliyor
İlk hamileliğimde 3.ayda diş ağrısı başlamış 5.ayımda diş çekimi ve kanal tedavisi yaptırmıştım
çok korkmuştum oğluma birşey olmasından
çokkk şükür hiçbirşey olmadı sağlıklı doğdu oğlum

oğlum 3 yaşında oldu ama süpriz bir gebelik oldu ve 8 haftalık hamileyim
dolgulu dişim ağrımaya başladı ve dr.kontrolünde antibiyotiğe başladım
antibiyotik biraz ağrısını azalttı ama bebeğime birşey olurmu düşüncesi sürekli aklımda:KK43:((
yolun çok başındayım 4.aya girene kadar diş çekimide yapılmıyor
oğlum iilgi bekliyorrrr

insanın ağrısı neredeyse, canıda oradaymış
hamileliği planlayan arkadaşlar ne olur dişlerinizii tedavi ettirmeden hamile kalmayın
hamileliğinde diş ağrısı yaşayanlarada allah sabır versin ve inş.biran önce geçsin......

geçmiş olsunn,bu ayıma kadar hiç bir ağrım yokken bi dişim çürümeye başladı ve son 2 haftadır resmen kudurdu dişim,geceleri uyumuyorum artık bayılıyorum adeta uykusuzluktan,yarın gidicem bi dr.a bişey yapamıcak biliyorum ama belki bi temizler bişi yapar :KK43:(

off kızlar bende 29. haftadayım 3 gündür uyuyamıyorum yiyip içemiyorum artık dayanacak halim kalmadı bu diş ağrrısına çok zor durumdayım nasıl geçicek ne zaman geçicek bilmiyorum başım ve kulağıma vuruyor çok kötü ağrıyor iltihap varmış antibiyotik verdi dktr bide ağrı kesici ama yinede çok ağrıyor doktorlara neredeyse yalvardım ama hiçbişe yapmıyorlar Allahım çok zoor :2:

X