Kaan Aydos

umudaMerhaba

Rabbim meleğimi nasip et
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
2.351
4
slm arkadaşlar eşimde ao problemi var ve microtese yaptırcaz aranızda kaan aydosa microtese yaptıran ve sonuç alan maliyet ayrıntılı bilgi verbilirmisiniz

merhaba canım,
benim de eşimde inmemiş testis sebebiyle azospermi var. biz de kaan hocaya tedavi oluyoruz. ama henüz tedavimiz başlamadı canım. bize bazı ilaçlar verdi. onları kullanın gelin tüp bebeğe başlayalım dedi. gelişme olduğunda burda bilgilendiririm herkesi. ama çok iyi bir doktor olduğunu biliyorum kaan aydos'un ve bu konuda içim rahat.

merhaba canım,
benim de eşimde inmemiş testis sebebiyle azospermi var. biz de kaan hocaya tedavi oluyoruz. ama henüz tedavimiz başlamadı canım. bize bazı ilaçlar verdi. onları kullanın gelin tüp bebeğe başlayalım dedi. gelişme olduğunda burda bilgilendiririm herkesi. ama çok iyi bir doktor olduğunu biliyorum kaan aydos'un ve bu konuda içim rahat.

canım çok sağol inşallah tedaviniz iyi sonuçlar verir bide siz onun olduğu yerdemi yaptırcaksınız t bebek bide özelindemi görüştünüz muane ücreti nekadar

biz hastaneye gittik direk. orda da zaten hem ssk'ya hem bağ-kur'a bakıyorlar. herşeyi orda yaptırıcaz. biz sadece muayene olduk ve elimizde önceden yaptırdığımız test sonuçları vardı. eşin ilaçları 1 ay kullansın, sonra gelin dedi. herhangi bir ücret ödemedik. ben sordum ne kadara mal olur bu işlemler diye. devlet karşılıyor dedi.

biz hastaneye gittik direk. orda da zaten hem ssk'ya hem bağ-kur'a bakıyorlar. herşeyi orda yaptırıcaz. biz sadece muayene olduk ve elimizde önceden yaptırdığımız test sonuçları vardı. eşin ilaçları 1 ay kullansın, sonra gelin dedi. herhangi bir ücret ödemedik. ben sordum ne kadara mal olur bu işlemler diye. devlet karşılıyor dedi.

canım hoca hangi ilacı verdi öğrenebilir miyim? tüp bebeği kendisi mi yapıyor? bu konuda bilgilendirrbilri misin bizi? teşekkürlerkaydirigubbakcemile5

merhaba arkadaşlar
bu doktor hangi hastanede görev yapıyor ve özel muayene ücreti ne kadar

canım ankara üniversitesi Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi üreme sağlığı araştırma ve tedavi merkezi cebeci hastanesinde biz geçen aralıkta gittik 125 ytl ücret ödemiştik ayrı bir muayanehanesi falan yok hastanede bakıyor çok iyi bir hoca ama hastanede o tıklım tıkışlıkta rezil oluyor insan parasıyla o yüzden bence sağlık karnenle yaptır ayrıca para versende vermesende rezilik çekiyorsun bu iş hassas biz parası ne olursa olsun yeterki bizimle ilgilenilsin istedik ama para versende aynı vermezende ben bıraktım bu doktoru sırf özel olarak gidemediğmizden hastene olduktan sonra ankaraya gelmeme gerek yok :nazar:

bu profun tuhaf bir özelliği var biz ücretini vererek yaptırmak istiyoruz dedik yok devlet karşılıyor diyor yahu ben onu demiyorum ki -tatlicadiarzu- bize tavsiye edildiği için kalktık gittik bizim maddi olarak bir problemimi yok Allaha şükür en doğru doktoru aradık ama iki kerede bizi sinir ettiği için bıraktım tüp müp hiç bir şey yaptırmıyoruz yaza kadar belki doğal yolla hamile kalırım diye ümit ediyorum yoksa özel bir merkeze gidicem kıslar burda sorunca dayanamadım hoca çok iyi asla kötü demiyorum amma saatlerde 5 dakika i.çin bekliyorsunuz sabak 9 da gittik akşam 3 buçukta görüşebildik ikinci kere yine öyle ben bu işi saatlerce bekleyerek yapamam ki en azından özel muayenehanesi gibi bir şeyi olsa ( tıp fakültelerinde gidersin hocanın ücretini verirsin ayrıca seninle ilgilenir benim bildiğim bu doktor bir tuhaf özel şey yok -tatlicadiarzu-)
tavsiye sağlık karnenizle gidin ve ayrıca ücret yatırmayın nasılsa farketmiyor-tatlicadiarzu-

arkadaşlar kaan hocaya ben bir kez gittim. gerçekten çok kalabalık oluyor. ama yurdun dört bir yanından insanlar bu hoca için geliyor buraya. evet biraz fazlaca bekliyorsun. ama yine de çok pozitif konuşuyor, benim içim ısındı. yakın zamanda tekrar gidip görüşeceğiz ve tedaviye başlayacağız. sizi burdan bilgilendiririm. ayrıca ilaçların adını da o zaman vereyim olur mu?

kızlar hepinize teşekkür ediyorum bide giden arkadaşlar kaan hoca microteseyi demi aynı merkezde yapıyo yani oarnın labaratuar ortamı nasıl

X