Kiloluyum o yüzden hamile kalamıyorum diyenler

sevo81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
111
7
36
Aslında herkez kalıyor benim çevremde genelde kilolular hamile

bende varım ama kilolularda hamile kalıyor kaçkişi tamam zararlı ama neyapalım veremiyoruz

Evet arkadaşım haklısın verilmiyor masa başı çalışanlar hiç veremiyor.ama evde en azından diyet yemeklerini uygulayabilirsin canım.tabi önce kafada bitireceksin.ben zayıflıcam diyeceksin

bence calışırken daha iyi bende çalışıyordum masa başında çıkınca 10kiloaldım 1yılın içinde uyumak evde yanlızlıktan cansıkıntısından yemek yemek ahah çokkötü işte yok çocukta yok

benim öyle bi sorunum yok ama kilolu olupta hamile olanları gördümm ama bünyeden bünyede değişior arkadaşlar dr.kontrolünde zayıflamakta mümkün..hem bebiş için hem sağlık içinn...

kızlar zaten bende bu ay hamıle degılsen koruncam zayıflama ılacı alacam kılo verececm dıyet eslıgınde ondan sonra bebek yapcam bakalım nedenı oymuymus 10 kılom var fazla

bende varım ama kilolularda hamile kalıyor kaçkişi tamam zararlı ama neyapalım veremiyoruz

bence calışırken daha iyi bende çalışıyordum masa başında çıkınca 10kiloaldım 1yılın içinde uyumak evde yanlızlıktan cansıkıntısından yemek yemek ahah çokkötü işte yok çocukta yok

Kızlar bende buraya yazmıştım ama şuan 7haftalık hamileyim çok şükür 5sene bekledim herkes tedavi sonuç vermediği zamanlar yüzüme karşı kilo vermelisin dediler şimdide şok olmuş durumdalar aldılar ağızlarının payını:teytey::teytey::teytey::teytey::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X