bebeklerinizin hareketleri

bebeğinizin hareketleri nasıl ?

• Ankete Katılan
    74

olusum_icin

ıkıncıye anne oluyorum .
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
234
0
:emir_bebek: bebeklerinizin hareketlerini hissediyormusunuz hareketleri nasıl ? ve hamileliğinizin kaçıncı ayındasınız?

benim şuan 23. haftam eğer babasıyla internette oyun oynuyorsak yada ben dinleniyorsam daha çok hareket etmeyi seviyor cadı normalde o kadar çok haareketli değiliz

Ben 25. haftamdayım,oğluşum bikaç gün sessiz sonra bi coşuyo hiç durmadan vurmaya :) sonra yine sessizleşiyo yoruluyo galiba ya kıyamam :nazar:

benim kızım da bazen çok hareketli. belli saatlerde bazande uyuyo hep. merak ettim geçen gün iyi mi diye azcık sıkıştırdım. küçük hanım hemen rahatsız oldu

yorulduğumda hiç kıpırdamıyor kuzum oda yoruluyor galiba ama normalde çok hareketliyiz maşallah

benim bebeğimcok uslu maşallah hareketleri cok az :) sadece yemek yedikten sonra hareketleniyo azcık :)

ya kızlar ben ne zaman hissedicem kuzumun tepiklerini :))
en çok hayal ettiğim şeylerden biride buydu
arada minik bişeyler oluyor sanki ama eminde olamıyorum.emin olmak ve hissetmek istiyorummm bendeeee

ay biran önce benim bebişte büyüsede tepiklese beni :) çok merakediom nasıl olacak daha 9 haftalığım :)

ooo siz biraz bekliceksiniz benim oğlum 19. haftasında başladı hareket etmeye sabredin hareket ettikçe bende onunla konuşuyorum sanki bana cevap veriyo yaramaz oğluşum daha hızlı vuruyo meleğim benim yolunu dört gözle bekliyorum ona kavuşmayı :ecrin_bebek:

ayy çok güzel duygu ya akşam kızımın hareketini ilk defa duydum okdar çok duygulandımki agladım
uslu kızım şimdilik bakalım allahım dünyayı getirmeyide nasip etsin...

tatlım ben 35 haftadayım... ve bebeğim gümbür gümbür... ..mütiş bişi...inanki karnım dalgalanıyor...ve bu dışardanda görülüyor...
RABBıME ŞÜKÜRLER OLSUN ..bana böle bir duyguyu yaşattığı için ve dilerim isteyen herkes bu duyguyu yaşar.. mucize bu yaşadığımız...

:dance:Kızlar çok mutluyum. 3-4 gündür kızımın hareketlerini çok net hissediyorum.
20+4üm.Tekme şeklinde değil tabi daha ama dalga dalga. gümbür gümbür çok şükürr :KK66:))
ne güzel bir duygu allahım... Herkes umarım bu güzelliği tadar.:dance:

selam kızlar 19 haftalığız 18. haftada hissettim oğlumu ama sanırım daha erken hissettim gaz sandım. öyle kelebek hareketi, kıpırtı değil bildiğiniz vuruyor sanırım dedikleri gibi erkekler daha hareketli. akşam 8den sonra hareket ediyor gün içinde vakit ayırıp kontrol edemiyorum. şimdilik elimi koymadan anlamıyorum hareketini:) dün akşam eşimde hissetti acaip hoşuna gitti:) hepinize sağlıklı ve peygamber ahlaklı evlatlar diliyorum.

selam kızlar 19 haftalığız 18. haftada hissettim oğlumu ama sanırım daha erken hissettim gaz sandım. öyle kelebek hareketi, kıpırtı değil bildiğiniz vuruyor sanırım dedikleri gibi erkekler daha hareketli. akşam 8den sonra hareket ediyor gün içinde vakit ayırıp kontrol edemiyorum. şimdilik elimi koymadan anlamıyorum hareketini:) dün akşam eşimde hissetti acaip hoşuna gitti:) hepinize sağlıklı ve peygamber ahlaklı evlatlar diliyorum.

Benim kızım bir saniye durmazdı dr.muz hatta yandın eğer doğuncada böyle olursa demişti şükür doğdu hala öyle daha yeni doğdumuştu uyumazdı bile...

Ben 26 haftalık hamileyim, 18.haftadan itibaren bebeğimin hareketlerini hissetmeye başladım. Ama son bir kaç gündür, bebeğimin hareketlerini hem çok şiddetli hissediyor hem de seyredebiliyorum. Karnım sağa sola doğru gidip geliyor, hareketleri bariz belli oluyor. hihoyyyt

Biraz erken gibi sanki, hatta kilolu annelerde bu hareketlerin dışardan görülmesi daha geç oluyor diye duymuştum, bende hamileliğime biraz kilolu başladım. Çok güzel bir duygu gerçekten :eek:

iLk kez hissettim bende 16+4 haftalıkdım,sabah uyandığımda 4 kere pıt pıt etti karnıma :-)
Aman yarabbim nası bi duygudur buu..
OndaN sonra çok bekledim bi daha hissedicem diye ama malesef henüz bi kıpraşım yok :KK43:((
Bakalım daha erken çok beklemedeyiz ..

ben cok tekme yıyom hele geceee hıc uyutmuyo o kadr sert vuruyorkı.saga sola dondugumde üstune yatmış gıbı pıt pıt vuruo dewamlı

X