Arap Makyajı (Tablo gibi gözler)

radika

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
1.024
4

39772786em0.jpg

44677797sp8.jpg

58788100wa5.jpg

51486227lu2.jpg

25966986vc0.jpg

43841847bv2.jpg

25533720uk9.jpg

40380037eu9.jpg

10zy0.jpg

11ym4.jpg

12cb4.jpg

13nn3.jpg

14im7.jpg

15uc6.jpg

16fw0.jpg

17be6.jpg

18qf0.jpg

19ev5.jpg

gözler iiyi dudaklar ofsayt...kalemlerı çok dıstan uygulamıslar ben sevmıyorum böyle dudak makyajını...itici gelıyo..

ben bayiliyorum koyu göz makyajlarina ya gözler koyu dudaklar hafif hele lila mor ve pembe tonlarina
paylasimin icin tskler
ebru gündesin göz makyajinada cok bayiliyorum ya

ben bayıldım açıkcası, dikkatlice inceledim...ben de yapabiliyorum bu tarz makyaj ama yerine göre...tabi bunlar gibi durmuyor, çünkü bu fotoların üstünde oynanmıştır...

makyaj değil srf boya küpü o kaşlar ne öyle cok komik fotoshop olduğundan olsa gerek renkler güzel ama uyumlu

bence çok abartılı anca araplar yapar zaten böyle boya küpüne düşmüş gibi. gösteriş severler bildiğim kadarıyla bana yakışmaz :)

Mısıra gittiğimde bolca görmüştüm bu makyaj tarzını, full simsiyah örtünmüşler arkadaşlar, siyah çarşaf, ellerinde eldivenler, sadece gözleri açıkta kalmış, ama gözleri görmeniz lazım boya küpünden çıkmış gibi , fondöten altı okka, simsiyah sürmeler, farlar. Acaip bişeydi yani :KK70: Hatta kahirede bir cafede otururken karşımızda çarşaflı bir kadın peçesini arada kaldırıp nargile çekiyor, onunla ilgilenince kalktı geldi yanımıza, trustiz ya, eldivenini çıkarıp ellerini göstermişti... ellerinde şekil şekil kınalar dövme gibi ama kınaydı, hatta sonra kendimde yaptırdım dönerken. yalnız simsiyah eldiveni taktıgı eline kınayı niye yaptırmış anlamak zor :KK70: Yani anlatmak istediğim hakketten de arap makyajı bu.. evet Hanımlar herşey bir yana Hiçde zor değil Çarşaflara dolanmış kadınların o 2cm'lik açıklıktan görününen makyajları ile Kadınım Kadınım! diye bağırdıklarını hissetmeniz. Allah kaderimizi benzetmesin.

arap kadınları genelde esmer ve kara gözlüdürler.hafif yapsalar bile çok göze çarpar.bende de arap kanı var ama bu makyaj baya baya abartılı.hayatta yapamam.:eek:lmaz:

Mısıra gittiğimde bolca görmüştüm bu makyaj tarzını, full simsiyah örtünmüşler arkadaşlar, siyah çarşaf, ellerinde eldivenler, sadece gözleri açıkta kalmış, ama gözleri görmeniz lazım boya küpünden çıkmış gibi , fondöten altı okka, simsiyah sürmeler, farlar. Acaip bişeydi yani :KK70: Hatta kahirede bir cafede otururken karşımızda çarşaflı bir kadın peçesini arada kaldırıp nargile çekiyor, onunla ilgilenince kalktı geldi yanımıza, trustiz ya, eldivenini çıkarıp ellerini göstermişti... ellerinde şekil şekil kınalar dövme gibi ama kınaydı, hatta sonra kendimde yaptırdım dönerken. yalnız simsiyah eldiveni taktıgı eline kınayı niye yaptırmış anlamak zor :KK70: Yani anlatmak istediğim hakketten de arap makyajı bu.. evet Hanımlar herşey bir yana Hiçde zor değil Çarşaflara dolanmış kadınların o 2cm'lik açıklıktan görününen makyajları ile Kadınım Kadınım! diye bağırdıklarını hissetmeniz. Allah kaderimizi benzetmesin.

Bence de canım:Saruboceq:

X