Saç Rengi ve Saç Boyama adriana limanın saç rengini bilen varmı

ferahe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2009
139
0
arkadaşlar benim saçlarım şu an sarı saçlarımı boyatmak istiyorum sizce adriana limanın saç rengi ne olduğunu bilen var mı ve bu saç rengini nasıl elde edebilirim yordımcı olursanız çok sevinirim
adriana-limaa.jpg

ben bu saç rengine bayıldım sizce tam olarak ne renk . lütfen yardım edin

saçın sarıysa bu anca kapatır ona yakın bi renk çıkar bnce...yinede daha iyi bilene sormak lazım çabuk karar verme

Eklentiler

• $acikkahve.jpg
    $acikkahve.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 698
Ark benım de bakır kızılı saÇım ya bu rengı nası yaparım ya nolur acıll cevap bı bılgınız varsa canlarım ya offf Çok moralım bozuk:KK43:

tşkler testerella evet kapatır belki o rengin bir ton açığını yaparım ama nasıl yapacağımı bilemiyorum hangi marka ve kaç numara saç boyası kullanmam lazım lütfen biri bana yardım etsin

arkadaşlar lütfen cvb yazın çok merak ediyorm ve en gec bir hafta içinde sacımı boyatıcam

canım resimlerin çıkmamıs ayrıca benım ekledığım resme bakarsan orda boyanın ne olduğu yazıyor
5/0 açık kahve koleston kolay gelsin...

senin dediğin renkler sarıyı kapatmaz daha koyu yapmalısın ki anca istediğin ton tutar...

Son düzenleme:
teşekkür ederimmimoza06 ama koleston boyaları kutudaki renkten hep 2 ton koyusunu yopıyor e bunun koyusuda siyah gibi olur herhalde -tatlicadiarzu- ben çokta koyu olmasını istemiyorum hatta adrianın saçını bir ton da açığı olabilir

evet ya koleston hep koyu yapıyo bi kere kahveye boydım resmen siyah oldu-tatlicadiarzu- bnde aynı rengi arıyorum bnce koyu kumral bu kesin ama bnim saçım bakır kızılı olduğundN kapatırmı onu bilmiyom ama saryı rahatlıkla kapatır.

bende bu renkten istiyorum galiba koyu kumral ama hangi markanın boyası bu renge yakın bi renk verir?koleston koyu çıkıyo o olmzda diğer markalar nasıl?

X