Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Regl de kara kan gelmesi

1. Konu Sahibi : baby_dilay #1
    Giriş tarihi
    Dec 2007

Regl de kara kan gelmesi

Merhabalar kızlar
    Benim adetim çok düzenliydi bu aya kadar ama bu ay adetim 4-5 gün gecikti ve kara kan şeklinde çok az oldu ve halen bu devam ediyo yaklaşık 20 gün oldu yaa
    Pazartesi hastaneye gitmeyi düşünüyorum böyle bir problem yaşayan var mısenağlamasenağlamasenağlama
    Çok üzülüyorum

2. Konu Sahibi : baby_dilay #2
    Giriş tarihi
    Jul 2006
    canım benimde geçen ay öyle olmuştu 15 gün falan sürmüştü bu ay olmadım adet doktora gittim tahlil falan yapacak ama hasta olmamı bekliyorum inşallah kötü birşey çıkmaz canım

3. Konu Sahibi : baby_dilay #3
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    Alıntı kardelen18 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım benimde geçen ay öyle olmuştu 15 gün falan sürmüştü bu ay olmadım adet doktora gittim tahlil falan yapacak ama hasta olmamı bekliyorum inşallah kötü birşey çıkmaz canım
    Ayy inş canaım yaa:Saruboceq:
    Çok korkuyorum stress oldum iyice doktora gidicem gidicem diyorum üfffsenağlama
    Senin adetindede mi kara kan geldi

4. Konu Sahibi : baby_dilay #4
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    Beni aydınlatacak biri yok mu:1no2:
    senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağ lama

5. Konu Sahibi : baby_dilay #5
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    başıma böyle birşey gelmedi, o yüzden sana konuyla ilgili yardımcı olamam ama en azından şu konuda destek olabilirim, hiç beklemeden doktora git, hiç ihmale gelmiyor böyle şeyler...

6. Konu Sahibi : baby_dilay #6
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    evlenmeden öncede bendede oluyordu ama genellikle üşüttüğüm zaman filan.
    sen yinede içini rahatlatmak için dr başvur canım çok geçmiş olsun

7. Konu Sahibi : baby_dilay #7
    cnm doktora git tabiki ama belki çok koyu renkte olduğu için sana siyah geliyodur yada kan yoğunlaşmışdır ne biliyim.ilaç kullandın mı bide?mesela bu ay benimde öyle oldu gibi.griptim 3 4 ilaç kulllandım regl iken rengi böyle bi koyu geldi.kendini rahat tut sen ama incelet tabiki

8. Konu Sahibi : baby_dilay #8
    Juliet Guest
    iltihap olabilir dilay dr. git..

9. Konu Sahibi : baby_dilay #9
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    Alıntı baby_dilay kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    merhabalar kızlar
    benim adetim çok düzenliydi bu aya kadar ama bu ay adetim 4-5 gün gecikti ve kara kan şeklinde çok az oldu ve halen bu devam ediyo yaklaşık 20 gün oldu yaa
    pazartesi hastaneye gitmeyi düşünüyorum böyle bir problem yaşayan var mısenağlamasenağlamasenağlama
    çok üzülüyorum
    mrb arkadasım aynı sorundan dert yanıyodum arastırım derken tıpoatıp aynısını buldum suan aynı durumdayım doktora gıttınmı ne oldu nasıl tedavı gorudn sonu ne aydınlatrsan sevınırım

10. Konu Sahibi : baby_dilay #10
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    cnım bnde oldu enf dedı dr ılac vedı gecı kafana takma ama adette ouyorsun kahverengıden gıt gıde pembeye donuyor m ? enf labılır ımal etme gıt dr

Sayfa: 1/3 123 SonSon