Regl de kara kan gelmesi

Arkadaşlar bana da doktorum yazz diye bir doğum kontrol hapı verdi yasminden de daha az yan etkiliymiş onu kullanmaya başladım. bir kaç gün gece almayı unuttum sabah aldım sanırım bundan ya da benim bünyeme yaramadı göğüslerim balon gibi oldu ve de çok ağrıyordu. yürürken bile acı hissettim. neyse adetimin 2. haftası yumurtlamam gereken zamanda ufak ufak siyah kanlar geldi. 1 haftadır böyle bazen artarak bazen azalarak siyah kan geliyor. bakalım hep düzenli olan adet normal zamanda normal şekilde gelmezse ben de doktora gideceğim. doğum kontrol haplarına karşıyım artık. vücudun dengesini bozuyor tamamen.

Merhabalar kızlar
Benim adetim çok düzenliydi bu aya kadar ama bu ay adetim 4-5 gün gecikti ve kara kan şeklinde çok az oldu ve halen bu devam ediyo yaklaşık 20 gün oldu yaa
Pazartesi hastaneye gitmeyi düşünüyorum böyle bir problem yaşayan var mısenağlamasenağlamasenağlama
Çok üzülüyorum

1) koku-kaşıntı ve yanma var mı?
2) siyah kan olarak tabir ettiğiniz adetiniz çamurumsu gibi daha da yoğunlaştı mı, katılaşma var mı?
3) doğum kontrol hapı kullanıyor musunuz, adet geciktirici ya da söktürücü ilaç aldınız mı?
4) hormon tedavisi görüyor musunuz?

1) koku-kaşıntı ve yanma var mı?
2) siyah kan olarak tabir ettiğiniz adetiniz çamurumsu gibi daha da yoğunlaştı mı, katılaşma var mı?
3) doğum kontrol hapı kullanıyor musunuz, adet geciktirici ya da söktürücü ilaç aldınız mı?
4) hormon tedavisi görüyor musunuz?

hocam son ıkı maddesı bana uyuyor acaba yardımcı olabılırmısınız

slm ben sitede yeniyim. reglime 4-5 gün var ama bugün siyah renk kan geldi -gündüz- şimdide çok hafif kahverengi lekem var. benim tereddütüm doğum kontrol hapını bu ay 2 kez unutmam oldu. acaba bu hamilelikle ilgili bir şey olabilir mi? ne yapmalıyım?

Benim reglim genelde öyle. Öyle akışkan kan nadir görüyorum genelde koyu renkli çok sıvı olmayan bir durumda. 1 yıl önce gitmiştim doktora hiçbir şeyim yoktu arasıra oluyor galiba böyle normal heralde.

slm ben sitede yeniyim. reglime 4-5 gün var ama bugün siyah renk kan geldi -gündüz- şimdide çok hafif kahverengi lekem var. benim tereddütüm doğum kontrol hapını bu ay 2 kez unutmam oldu. acaba bu hamilelikle ilgili bir şey olabilir mi? ne yapmalıyım?

D.kontrol hapiyla ilgili sanirim ben de 10gundur kullaniyorum ve kanama gibi degil de koyu leke geliyo gusul gerektiriyo mu bilmiyorum cok can skici bisi ...

X