Bebegim ile birlikte...

h.i.c.a.z.z

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2009
3
0
Herkese merhaba...

Yaklasik 2 hafta once tesaduf eseri bu forumda buldum kendimi. Birkac konu basligi dikkatimi cekti ve okuma firsati buldum. Hep icten paylasilan mutluluklar, uzuntuler,umutlar.. Ne mutlu hepinize. Insanlarin birbirlerine olan guveni ve saygiyi yitirdikleri su gunlerde, bir klavye ve gonul bagi ile bu kadar cok iyi dilegin yine bu kadar cok insanin hayatinda yer edinebilmesi buyuk nimet.. Cok duygulandim okudugum her satirda.. 3 gun once hamile oldugumu ogrendim :) Buradaki paylasimlari okudugum ilk gunlerde, bugun hamile olarak birseyler yazabilecegim hic aklima gelmemisti.. Bebek sahibi olabilmeyi cok istiyordum ama hemen olabilecegim uzak bir ihtimal gibi geliyordu. Okudum,duygulandim,insallah dedim insallah bende... Allah'in sundugu tum guzelliklere sukurler olsun....

Bebegim 1 ay 4 gunluk. Hissettiklerimin tarifi yok.. Guzel haberi vermek icin annecigimin yuzunu msn'de gordugum ilk an aklimdan cikmayacak karelerden biri. Henuz onun hicbir seyden haberi yoktu,ben saskinlikla izliyordum kendimde olanlari. Bu kadar mi degisiyor insanin duygulari.Bu kadar mi iyi anlayabiliyor insan sizi doguranin emek verenin gozunde nasil tarifsiz bir guzellik oldugunuzu.. Benim yavrumda oyle. Henuz kucucuk bir fasulye :) ama esi yok,kiyaslayabilecegim bir varlik oyle bir nesne yok yok yok yeryuzunde.. Cok heyecanliyiz cok mutluyuz. Tum bu duygulara sahip olabilme sansina eristigim icin sukur ediyorum. Az geliyor...

Kucucuk bebeklerini karinlarinda kus tuyu yataginda ozenle buyuten annelere, anne olmak isteyenlere,olma sansina erismis tum o guzel varliklara sevdikleri ile beraber saglikli sen sakrak bir omur diliyoruz bebegim ve ben..

Cok cok selamlar her birinize...a.s.

öncelikle hoşgeldin aramıza hicazŞeniz
bebeğin hayırlı olsun sana ve tüm ailene:nazar:
:asigim: ne kadar içden yazmışsın öyle
senağlamaduygulandırdın beni canım ya

canım hoşgeldin aramızaaa tebrik ederim canım rabbim saglıkla hayırlısıyla kucana almayı nasip etsinn iyi dilekerin için çok teşekkürler inşalah tümm isteyenler oo güzel varlıklara kavuşurlarr ALALHIM kimsenin kucagını boş bırakmasın

öncelikle kk ailesine hosgldiniz sefalar getirdiniz sen ve bebisin canima.s.

gözün aydin allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip eder insallah:Saruboceq:

okadar güzel yazmis ifade etmissinki duygularini düsüncelerini tüylerim diken diken oldu
yüregine saglik canim allahim gönlüne göre verir insallah:Saruboceq:

allahim isteyen herkeze nasip etsin bu güzel duyguyu insallah:Saruboceq:

annelik duygusu bambaska bisey tarif edilmez anca yasanir
ve allahimin biz kadinlara nasip etdigi en özel en güzel duygu bence
mucize ve bize verdigi en güzel hediye yavrularimiz

hicaz hoşgeldin canımm

rabbim sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin bebeğini

darısı biz bekleyenlerin başına inşallah aminn

canım aramıza hoşgeldin.
Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasipe eder inşallah.
Allah isteyen herkese küçük meleklerini hediye etsin en kısa zamanda

hoşgeldin cnm aramıza
tebrik ederim seni
ne güzel hiç beklememişssin
Allah gönlüne göre vermiş
hayırlı olsun tekrar

canım öncelikle hosgeldin aramıza :) yazdıkların cok hostu cok duygulandım bende 23 haftalık hamileyim :) bi oğlum olucak nasipse :) seninde gözün aydın cnm tebrikler sağlıkla kucağına alman dileğiyle..

Herkese merhaba...

Yaklasik 2 hafta once tesaduf eseri bu forumda buldum kendimi. Birkac konu basligi dikkatimi cekti ve okuma firsati buldum. Hep icten paylasilan mutluluklar, uzuntuler,umutlar.. Ne mutlu hepinize. Insanlarin birbirlerine olan guveni ve saygiyi yitirdikleri su gunlerde, bir klavye ve gonul bagi ile bu kadar cok iyi dilegin yine bu kadar cok insanin hayatinda yer edinebilmesi buyuk nimet.. Cok duygulandim okudugum her satirda.. 3 gun once hamile oldugumu ogrendim :) Buradaki paylasimlari okudugum ilk gunlerde, bugun hamile olarak birseyler yazabilecegim hic aklima gelmemisti.. Bebek sahibi olabilmeyi cok istiyordum ama hemen olabilecegim uzak bir ihtimal gibi geliyordu. Okudum,duygulandim,insallah dedim insallah bende... Allah'in sundugu tum guzelliklere sukurler olsun....

Bebegim 1 ay 4 gunluk. Hissettiklerimin tarifi yok.. Guzel haberi vermek icin annecigimin yuzunu msn'de gordugum ilk an aklimdan cikmayacak karelerden biri. Henuz onun hicbir seyden haberi yoktu,ben saskinlikla izliyordum kendimde olanlari. Bu kadar mi degisiyor insanin duygulari.Bu kadar mi iyi anlayabiliyor insan sizi doguranin emek verenin gozunde nasil tarifsiz bir guzellik oldugunuzu.. Benim yavrumda oyle. Henuz kucucuk bir fasulye :) ama esi yok,kiyaslayabilecegim bir varlik oyle bir nesne yok yok yok yeryuzunde.. Cok heyecanliyiz cok mutluyuz. Tum bu duygulara sahip olabilme sansina eristigim icin sukur ediyorum. Az geliyor...

Kucucuk bebeklerini karinlarinda kus tuyu yataginda ozenle buyuten annelere, anne olmak isteyenlere,olma sansina erismis tum o guzel varliklara sevdikleri ile beraber saglikli sen sakrak bir omur diliyoruz bebegim ve ben..

Cok cok selamlar her birinize...a.s.
hosgeldin aramiza tatlim gurbette olmana uzuldum ama olsun bak konusabiliyoruz gozun aydin tatlim saglikli hayirli olur insallah darisi tum isteyenlere insalllah gurbettede Allah yaninda olsun ins hep mutlu olursun kib kendini koru bebisin seninle kalsin

Cok cok tesekkur ederim hepinize... Tum iyi dilekleriniz sizinde hayatinizda olsun. Coooook hosbulduk :) tekrar merhabalar herkese...

a.s.

cnm benım bende cok sevındım Allahım sağselamet eline kavuşturmak nasip etsin.bende senle aynı duyguyu yasıyorum benımkı daha duygusaldı eşim 4günlüktüm hamileyken askere gönderdım cok şükür biraz sıkıntılarım oldu ama simdi oğlumla babamızı beklıyoruz 20 haftalık hamileyim. Allahım nasip ederse kısa dönem oldugu için çok şanslıyız.şimdi ise babamızın gelmesıne 40 gunumuz var oğlumla beklıyoruz.Allahım hepımıze nasip etsın hele hele gurbettekılere cok zor yalnızlık Allahım sen yardım et herkesın yüzüne gül rabbim.hepiniz Allaha emanet olun.

Canım harika yazmışsın. Allah bebeğinizi sizlere bağışlasın. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Sorunsuz bir hamilelik geçirmeni dilerim. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

X