Mutlulugun Nedenleri...

vanilya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2007
96
0

Evimi bir parti sonrası temizlemek icin saatlerce ugrasıyorsam, bircok arkadasım var demektir.

Faturalarımı ödeyebiliyorsam, bir isim var demektir.

Pantolonum biraz sıkıyorsa, ac kalmıyorum demektir.

Gölgem beni izliyorsa,günes ısıgı görüyorum demektir.

Duraktaki adam anahtarıyla ses cıkarıyor, bebegi aglıyorsa, duyabiliyorum demektir.

Camları silmem, catıyı onarmam gerekiyorsa, bir evim var demektir.

Telefon faturam yüksek geliyorsa, konusabiliyorum demektir.

Kardesimle her gün kavga ediyorsam, bir kardesim var demektir.

Yıgınla yıkanacak ve ütülenecek camasırım varsa, yıgınla giyecegim var demektir.

Calar saatim sabahın köründe calıyorsa, yasıyorum demektir.

Aksamları kendimi cok yorgun hissediyor, bacaklarım agrıyorsa, o gün cok calısmısım demektir.

O gün oltama hic balık gelmediyse, hic balık öldürmedim demektir.

Ve bütün bu olaylara böyle bakıyorsam, iyimserim demektir.

Teşekkürler Paylaşimin Için Ben Pek Iyimser Sayilmam Ama Olmaya çalişiyorum.

Mutlu olmak icin cok nedenler var ama biz mutsuz olmak icin cirpinan bir canliyiz..Satirlarin anlamak va yasamak isteyenlere mesaj,vurdumduymazlara ise ornek olsun..Ellerine saglik...

tesekkürler canım haklısın özellikle vurdumduymazlar ve sürekli sikayet edenler faydalanmalı:1yes2:

Hayata hep olumlu tarafından bakmak bu olsa gerek,güzel paylaşımdı,teşekkürler.

Vanilya hayat hep bardağın dolu tarafını görmekle mutlu yaşanır.Eline sağlık

vanilyacım kk ya bu güzel yazınla bir tat katmışsın.teşekkür ederiz.ama insanın elinde olmuyor bazen iyimser olmak.hele benim gibi çok da çabuk etkileniyorsan olaylardan hayat çok çekilmez oluyor canım.

vanilyacım kk ya bu güzel yazınla bir tat katmışsın.teşekkür ederiz.ama insanın elinde olmuyor bazen iyimser olmak.hele benim gibi çok da çabuk etkileniyorsan olaylardan hayat çok çekilmez oluyor canım.

mimozam ben tesekkür ederim yorumun icin Olaylardan etkilndiginde öncelikle sakin olmalısın insan ne yaparsa kendine yapar tüm hataları öfkeliyken yapmıyormuyuz tepki vermeden önce kendimize düsünmek icin biraz zaman vermeliyiz. Huzur dolu günler diliyorum canım

X