Kan tahlili sonularm yorumlarmsnz?

E

ebraar

Ziyaretçi
Dünkü kan tahlili sonuçlarım;
FSH: 6,1
TSH:2,23
LH:9,9
PROLAKTİN (PRL) :19,9
ESTRADİOL (E2): 33,1
YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM.

prolaktin normal..ay diğerlerini bilmiyorum.)

ebraar canım hepsi normal çıkmış benim bildiğim kadarıyla maa sen yıne doktoruna yorumlatsan daha iyi olur

adet düzensizliği nedeniyle yaptırdıysan canım bu tahlilleri lhın fshından yüksek çıkmışş bu pko belirtilerinden biri gibi görünüyo adetin 3.günü yapıldı dimi bu testler umarım öle değildir ama canım

3. Günü yaptırdım doktorum ilk muayenede pko demişti. adetimin 3. günü tekrar muayene etti yumurtalıklarımdan bi tanesinde tembellik olduğunu söyledi sonra bu testleri istedi yaptırdım test lere bakıncada aynısını söyledi tembelmiş bi tanesi. Klomen verdi kullanıyorum 14. günü tekrar kontrole gidicem bakalım.

3. Günü yaptırdım doktorum ilk muayenede pko demişti. adetimin 3. günü tekrar muayene etti yumurtalıklarımdan bi tanesinde tembellik olduğunu söyledi sonra bu testleri istedi yaptırdım test lere bakıncada aynısını söyledi tembelmiş bi tanesi. Klomen verdi kullanıyorum 14. günü tekrar kontrole gidicem bakalım.

selam ebrar hangi hormonuna bakıp tembel olduğunu anladı değerin kaçtı ayrıca ultrasonda belli olmuyo demi? teşekkürler

evet ya kanda yumurta tembellığı nasıl anlaşılır ılk kez duydum yumurta takıbı yapar ve anlar dıye bılmıyorum aydınlatırsan sevınırım canım

yanı ultrasonla vaginal ult.anlaşılır dıye bılıyorum

X