Mucize denir buna kızlar.mutlaka okuyun.hamileyi ama nasıl????

eliffffffff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2008
107
1
kızlar önclikle şunu söyleyeyim bu site bana doktorlardan daha iyi geldi.a.s
1.5 yıllık evliyim ve hiç korunmamamıza rağmen çocuğumuz olmuyordu.:a015:bende her ay tekrarlayan yumurtlama kanamsı oluyordu ve kullandığım ilaçlar geçici çözüm oluyordu.
ayrıca bir doktor bu kanamalrı çözmeden bana klomen kullandırdı ve yumurtam kistleşti.:1hug:
daha sonra ankaraya gittik başkent.ün hastanesine.ordaki doktor da laparoskopi dedi.:eek:klava:
kesinlikle yaptırmayı düşünmedim.bir daha da gitmdim o doktora.

sonra bu siteden biraz daha arştırınca bazı arkadaşların yumurtlama kanamalarında heparin ve aspirin tedavisi uyguladıklarını okudum kaydirigubbakcemile5ve aspirinden ne zarar gelecek canım dedim ve bende kullandım yumurtlama zamanında.

veeeee... kaydirigubbakcemile3ara kanamalarım geçti.kalıcı olarak hem de.:teytey:ve bu ay doktora gittik.pko olduğumu söyledi.kistten dolayı.hemen tedaviye (yumurta geliştiriciyle) başlayacaktı.ancak adetimin 6. günüde olduğum için bu ay geçti.gelecek ay başlarsın dedi hemşiresi.

18. gün progesteron tahlillerimi falan yaptırdım.gelecek ay yumurtlama tedavisine başlayacam ya!
tahlilde progesteron 7 çıktı. tamam dedim kesin tedaviye başlayacam artık.yasakkelimebebek olsa tahlilde 20 ve üzeri çıkardı.hemşire de tedaviye başlayalım adetin 3. günü gel dedi.
ben de adetimi beklemeye başladım.1. gün birkaç damla kan geldi.bekliyorum devamı yok.normalde devam etmesi gerekiyor.salı oldu yok, çarşamba oldu yok....:bbo:eşime test almasını söyledim 2 tane.

akşam test yaptım.baktım bişey yok... :nazar:yine yok diye düşündüm.attım çöpe.

sonra yemek yedik.aklıma bu sitede çöpten testi tekrar alıp bakanlar ve pozitif olanlar geldi.ben de bir bakayım dedim.

o da ne! delikafaduldendelikafaduldensilik çizgi. ellerim tir tir titriyor.-tatlicadiarzu-sabah gne yaptım.gene silik çizgi.:dance:

ertesi gün kan tahlil yaptırdım 63,03... bizim hemşire : Sevinmiş ve işte biz böyle tedavi ederiz insanı demiş eşime.Allahın işi işte demiş...

İŞTE BÖYLE KIZLAR.ASLA ÜMİTSİZ OLMAYIN. BİR DE MERYEM SURESİNİ OKUYUN.BU AY OKUYAYIM BELKİ FAYDASI OLUR DEDİM.VE GERÇEKTEN DE MUCİZESİNİ GÖRDÜM

DARISI HEPİNİZİN BAŞINA İNŞ.

tebrikler canım çok sevindimm rabbim kucağına da almayı nasip etsin darısı bizlerinde başına aminnn

tebrikler canım rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder inşallah....

tebrık ederım canım ne mutlu sana
allah saglıkla kucagına almayıda nasıp etsın ınsallah Şeniz

Tebrik ederim canım.Meryem suresini kaç gün ya da kaç kere okudun?Allah sağlıkla kucasğına almanı nasib etsin.Darısı başımıza...

canım bende kutlarım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.Bende meryem süresini ve daha bir çok süreyi bu ay okumaya başladım.umarım bende böyle bir mucize yaşarım ve benim gibi isteyenlerde yaşar.

Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı tüm isteyenlere a.s.

okurken heyecanlandım ve cok mutlu oldum inan tebrik ederim rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin

süper ya hakikaten bizimle bir mucizeyi paylaşmışsın canım Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin bebişini.senin hemşirenin dediği gibi çok güzel tedavi etmişle ryerimseniben

Hayırlısıyla kucagına alırsın inşallah ..
Raßßim herkesin gönlüne göre verisn :nazar:

canim cok sevindimmm...
güzel bi sürpriz olmus sana ve onca ilaci igneyi kullanmana göz yummamis melegin:KK66:
insallah saglikli bir gebeligin olur ve sagliklica alirsin kucagina yavrunu..
darisi basimiza insallah,bendede pcos var ama bekliyorum bakalimmm

canım görüyomusun buna gönlünün temizliği denir işte . ne kadra sevındım anlatamam hadi bakalım sabırsızlıkla bekleyelim minişi hayırlı olsun inşallah canım evinize huzur bereket mutluluk getırsın bebgınız saglıkla gelsın ınsallah darısı tum ısteyenlerın basına

cnm rabbimin muc,izeleri sonsuzdur şüphemiz yok dilerim tez zamanda biz beklemede olanlarında yüzünü güldürürrrr aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

tebrikler canım,Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

hayırlı olsun Allah sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin...

X