Kız İsteme Bu nasıl kız isteme xD

aki.no.bebii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
328
0
37
benim esim japon ailem tutucu gerisini siz tahmin edin zaten küçük oldugum için evlenmemi hiç istemiyorlardı ama japon olmasına pek karşı çıkmadılar küçüklükten beri japon hastası olduğum için her neyse ben eşime ne yapması gerektiğini anlatmıştım ailesi japonyada olduguğu için tek başına gelicekti beni isterken aynen şunları yaptı : oturduğu yerden kalktı annemle babamın yanında diz çökere - kızınızı seviyorum evlenmemize izin vermenizi rica ediyoruz - dedi ben o an kıpkırmızı kesildim hiç böyle bi isteme tahmin etmiyordum bütün ailem ordaydı teyzelerim halalarım rezil olmuştuk ama o kendi adetlerine göre istemişti sonuçta şuan mutluyuz

Son düzenleme:
xD'nin açılımı nedir,ben hiç bir şey anlayamadım yazdıklarınızdan inanın:uhm:
Tek anladığım Japon biri ile evlendiniz ve mutlusunuz,doğrumu anlamışım:asigim:

:roflol: :roflol: xD japon gülüşü bu :roflol: allah mutluluğunuzu daim etsin

ya gerçekten hiç karşılazmadınızmı genelde xD kullanılan bir smile ama bilmiyorum =)))))) a bu arada saolun çok teşekkürler =)

aayy çok şeker bi kız isteme merasimi olmuş,kendi adetlerine göre çok ta saygılı anladığım kadarıyla ;diz çökmesi filan hoşuma gitti.mutluluğunuz daim olsun arkadaşım..

güzelmiş benim de bir arkadaş hintliyle evlendi değişiktir heralde farklı kültürden biriyle evlenmek:)

Ayyy japon ne kadar hoş kaydirigubbakcemile3 Çok seviom ben de japonları..Kendim benziom diye mi acebaaa sositososito
Allah hep güldürsün canım a.s.

kiz iyi gulmedin onu o halde gorunce,
yani benim esimi oyle diz cokmus beni isterken dusunemiyorum,yerlere yatardim heralde gulmekten,ama cok hos olmus,degisik bi kiz isteme ne guzel,mutlulugunuz daim olsun iyisallaha.s.

güldüm zaten onu öyle görünce evet gerçekten komikti hiç böyle bi kız isteme hayal etmemiştim =)) düğün resmimiz yok biz düğün yapmadık sadece nikah =) nikahtan sonra ailece bi yemeğe ordanda arkadaşlarımızla bara gitmiştik ama resimler bilgisayarımda yok evlilik resimlerimiz albüm halinde evde duruyo ama bilgisayarımda yok malesef sadece dışarda birlikte çekilmiş resimlerimiz var =) bu arada herkese teşekkürler =)

Son düzenleme:
nerden buldun bacım caponu kaydirigubbakcemile3
Allah bi ömür mutlu etsin inşllah :asigim:

X