Saç Rengi ve Saç Boyama nasıll olmuşş? )=

subat_01

Oğluşunu bekleyen sabırsız anne
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
1.374
476
my.php
[/URL][/IMG]

kızıldan bal sarısınaa =/ nasıl olmuşş yorum yaparmısınızzz :a015:

yaa ben çok pişmanımm nasıl olmuş yorum yapın ltfenn=(

güzel olmuş cnm!güle güle kullan!!açıcı falan kullandınmı?kendinmi boyadın yoksa kuaföre mi gittin?

neden pişmasın ki? renk güzel gözüküyo ama kaşların biraz koyu durmuş sanki fisfisfis

bencede kaşlarım koyu duruyor ama 1 hafta sonra ikinci kez boyatacam diye beklemek istedim renk otursun diye bu seferde kaşlarım açık kalmasın istedimm..cnm kuaförde boyattım yaa saçlarımın içine edince gitmek zorunda kaldım açıcı kullandı ama yumuşacık saçlarım hiç yıpranmadı

Kaşlarını sakın boyama böyle iyi,aynı renge boyarsan suratına karışır... canım güle güle kullan

yani şimdi boyamıssın bi kere gzl olmamıs desem olmaz(:-) en iyisi kaşlarının rengini açtır daha bi bütünlük sağlar...tenine de gtmiş

Kaşını saçınla aynı renge boyatma canım ama bir ton açtırabilirsin rengini
Saçların da güzel olmuş ama yalnız parlamıyorlar bence parlaması için bakım yap
Rengi süper olmuş

ben beğenmedim canım yanlış anlama lütfen...
gitmemiş bu renk sana,kaşların çok sırıtmış...
koyu renk daha çok yakışır yüzüne...

bende aynısını düşündüm yaa ama sanki alışıncada yakışmış gibi duruyor kaşlarımı bilerek açtırmadım ama açtıracam bir ton onuda haftaya tekrar boyatcam bir ton koyu olması için saç şu anda tam olmadı aslında uçları gibi koyu olması gerekiyor saçın ama çok işlem gördüğü için böyle oldu inş olur ya =(

çok güzelsin canım
ama benim fikrim biraz daha koyu bir rengin sana daha yakışacağı
sevgiyle kal

cnm bence beğenmediysende 2.boyaya kadar sabret ve sakın şeytana uyup kendin boyayayım deme ok :) bide bnmde saçlarım siyahtan açıldı biliyosun ve bnmkide şu an tam bu renk..heralde açılınca başka renk yapamıyo bu kuaförler :) bende ptesi 2.boyayı yaptırıcam,1 ton koyulaştırmayı düşünüyorum,kaşlarımla pek uymuyo bu renk..bide sana bu rengi bal sarısı diyemi boyadılar? benim açık kumrala boyadılar ama tam bu renk oldu,gerçi şimdi aktı biras başka bi sarı tonuna benzedi :)

walla cnm ben bal rengini gösterdim we aynı ton tuttu bal renginden ziyade bal sarısı diye yazıyordu katalgta walla şeytana uydum uyacm çnkü erkek arkdaşım görmeden trip atıyor =( morelm bozuldu resmen

X