adet duzenleyıcı progestan kullanan arkadaslar yardım edermisinız

rapunzell_82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2008
3.406
2
42
merhaba arkadaslar...
8 haftalık bebegımın kalp atımının alınamaması sonucu 18 subatta
kurtaj sonrası bebegı aldılar...:çok üzgünüm:
40 gun oldu ve ben hala adet olamadım..dr gıttıgımde 5cm kıstın olusdugunu soyledı..
adet duzenleyıcı ve kıstın gıtmesı ıcın progestan verdı..
suan onu kullanıyorum..
progestan sonrası adet kanaması ne zaman baslıyor:uhm:
sımıdıden tesk edıyorum arkadaslar..cevaplarınızı beklıyorumŞeniz:1hug:

cnm kürtaJ SONRASINDA KANAMA 2 AYI BULABııLıO BıLDıĞıM KADARIYLA RABBıM SAĞLIK WERSıN BıTANEM TEZ ZAMANDADA TEKRAR HAMıŞ KALMAYI NASı ETSıN ıNŞALLAHHHH TÜM ıSTEYENLERE

cnm kürtaJ SONRASINDA KANAMA 2 AYI BULABİİLİO BİLDİĞİM KADARIYLA RABBİM SAĞLIK WERSİN BİTANEM TEZ ZAMANDADA TEKRAR HAMİŞ KALMAYI NASİ ETSİN İNŞALLAHHHH TÜM İSTEYENLERE

amın canım anne olmak ısteyen herkese bu duyguyu yasatsın..:emir_bebek::Saruboceq::Saruboceq:
kurtaj sonrası 40 gun sonra felan olur dedıler ama hala bende bısey yok..ustune nurtopu gıbı bır kıstım kalmıs..oyuzden adetım gecıkmıs dedı:çok üzgünüm:
adet duzenleyıcı olarak progestan verdı:çok üzgünüm:

benım adetım cok duzenlıydı ayrıca kurtaj sonrası ılk defa boyle gecıkme oldu:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
cnm doktor bana farlutal verdiğinde ilaç bittikten sonra engeç 10 gün içinde adet olman lazım demişti sen ne kullandın cnmm

çok geçmiş olsun canım benimde 8 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmuştum ama 30 gün sonra adet oldum ben doktorum 45 günü bulur demişti..
progestanı ben tekrar hamile kaldığımda kullandım yani hamileyken bebek tutunsun diye adet düzenleyici olduğunuda duymuştum olursun bence bir kaç güne kadar tatlım..
inşallah en kısa zamanda tekrar hamiş kalırsın...

Slm canım ben kullandım. Kullandıktan sonra 7 gün içersinde oldum. Muhtemel sende de öyle olucak. Yanlız şunuda belırtıyım bazı hekımler bu ilacı olası düşüklere karsıda veriyor diye biliyorum. Tutunması açısından iyi bi ilaçmış. Sevgiler

tatlım ben kullandım ...

ben de rahim yolunun rahim duvarına yapışması sorunu vardı...

o sıralar yazlıkta olduğum için regl olmama rağmen epey geç gitmiştim doktoruma...

bir daha regl olamama yani menopoza girme riski hayli yüksekti...

doktorum bana progestan verdi ve 21. yani son hapı içtiğim gün regl oldum....

aynı gün doktoruma gittim spiral taktı ve sorunum düzeldi...

üzülme canım eminim ki 21. hapı içtikten sonra en geç 2-3 gün için de regl olacaksın.

geçmiş olsun rapunzelcima.s.

tatlım ben kullandım ...

ben de rahim yolunun rahim duvarına yapışması sorunu vardı...

o sıralar yazlıkta olduğum için regl olmama rağmen epey geç gitmiştim doktoruma...

bir daha regl olamama yani menopoza girme riski hayli yüksekti...

doktorum bana progestan verdi ve 21. yani son hapı içtiğim gün regl oldum....

aynı gün doktoruma gittim spiral taktı ve sorunum düzeldi...

üzülme canım eminim ki 21. hapı içtikten sonra en geç 2-3 gün için de regl olacaksın.

geçmiş olsun rapunzelcima.s.

saol sardusum 21.gunu beklemeden geldı..hihoyyythihoyyyt

X