loreal casting creme gloss-çikolata karamel(resimli)

• Konu Sahibi ateş böcüğü
  • Başlangıç Tarihi
A

ateş böcüğü

Ziyaretçi
:teytey:eveet bayanlar uzun süren karar aşamamdan sonra saçlarımıboyadım boyamın markası loreal amonyaksız boya çikolata karamel tonu...ama bu foto boyadıktan 2 hafta sora çekildi renk daha da oturmuştu..boyanın içine azıcık da açık kumral kattım birazdan yükleyeceğm fotoğrafımı.sizlere fikir olsun istedim

..................

Son düzenleyen: Moderatör:
bence super olmus:lepi:

......

Son düzenleyen: Moderatör:
canim sacinda daha evvel boya vardi demi?
ne kadar tuttun kafanda boyayi?
yani amonyaksiz boya ile ben bi kere denedim benim hic tutmadi da ne yapmam lazim onun icin soruyorum

saçlarım normalde aşağıdaki foto gibi dalgalı ama fön çekince renk çok çok daha açık gözüküo bu ikisi aynı renk...çok teşekkür ederim bu rengi boyamayı düşünen warsa diye koydum

ay canim bayildim. tam aradigim rengi yapmissin ya. ben de istiyorum
sacin önceden boyalimiydi?. sacinin rengi neydi? ne kadar beklettin?:bbo:kafamçokkarıştı

canım benm saçlarım açık kumral önceden kahwe köpüğüne boyamıştım dibinden kumral saçım çıkınca dibi koyu bi renk oldu bende bu boyayı boyadım diplerini açtı uçlarını koyulaştırdı hepsi eşit renk oldu yarım saat bekletttim ama bu boya büyük ton deişikliklerinde işe yaramıo yani sadece 1 ton açabilir ya da koyulaştırabilirsin üstünde öle yazıo ççünkü.)

renk çok güzel olmuş :asigim: açık kumral hangi markadan kullandın bir de taban rengin açıkmıydı boyamadan önce ne renkti çok beğendim çok

benim saclarim siyahti. yani siyaha boyamistim, ama baya oldu boyayali. sadece uclarinda kaldi, baya akti.
kendi sacim koyu kumral. acaba ben yapsam bana da olur mu ki?

ben şu rengin üstüne boyadım palette 8.65 kahve köpüğü....sora diplerinden koyu ççıkınca da bu renge boyadım ilk boyandıında bu kadar açık deildi soradan açıldı içine az miktarda kolestonun açık kumralını koydum

benim saclarim siyahti. yani siyaha boyamistim, ama baya oldu boyayali. sadece uclarinda kaldi, baya akti.
kendi sacim koyu kumral. acaba ben yapsam bana da olur mu ki?

canım bence uçlardaki siyah dediğin kısımları kestir hepsi kumralken boyarsan olur tabi

ama ten rengini de göz önünde bulundurmak lazım istersen bi fotonu yolla da ona göre bişiler deriz

canım çikolata karamelin kodu nedir? bende boyamak istiyorum bal köpüü istiyordum ama buda çok güzel olmuş.. yüzünede çokk güzel gitmiş özellikle gözlerine.. bide saçlarında bir canlılık parlaklk yaptımı? besliyor felan demişlerdide.. bide 28 yıkama akıyormuş göya sen kullandıkça gelişmeleri yazarmısın? saçından tamamen akıp gidecekmi bakalım..

cnmmmm çok begendim bende....acaip yakışmış sana hepp böyle yap :)güzel günlerde kullan inş bu güzelim saçlarını:)

çok güzel olmuş ya süper ben bu rengi çok seviyorum zaten hatta alıp kararsız kalıp geri vermiştim boyayı :bbo: ama düşündüğümden açık olmuş sanki altındaki renk açık olduğundan mıdır acaba fisfisfis

çok teşekkür edermmm :) benim saçlarımı pallette mahvedip dökmüştü bunda öle bi sorun yaşamadım açıkçası ama şunu tekrar söliim bu boyanın dierleri kadar kapatıcılığı yok canlarım....dediim gibi en fazla bir bilemedin iki yon oynatıo..saçlarımı da parlak yaptı :)ben bunu boyayalı bir buçıuk ay geçti üzerinden yani 6 hafta resim çekileli de 4 hafta geçti saçlarım hala bu tonda ben tamamen akıp gitmediğini rahatlıkla söyleyebilirim sizlere canım çok aradım internette ama numarasını bulamadım bi türlü çikolata karamel yazıodu üstünde...

çok teşekkür edermmm :) benim saçlarımı pallette mahvedip dökmüştü bunda öle bi sorun yaşamadım açıkçası ama şunu tekrar söliim bu boyanın dierleri kadar kapatıcılığı yok canlarım....dediim gibi en fazla bir bilemedin iki yon oynatıo..saçlarımı da parlak yaptı :)ben bunu boyayalı bir buçıuk ay geçti üzerinden yani 6 hafta resim çekileli de 4 hafta geçti saçlarım hala bu tonda ben tamamen akıp gitmediğini rahatlıkla söyleyebilirim sizlere canım çok aradım internette ama numarasını bulamadım bi türlü çikolata karamel yazıodu üstünde...

bunun numarası 630 yerimseniben amonyaksız olduğu için fazla kapatmadı galiba

bende buldum zaten bazı çikolata karamel yazdım zor buldum. meğer bazı sitelerde çikolata karamel bazı yerlerde sadece karamel yazıyormuş:) aslında ben akıp gitsin istiyorum açıkçası daha güzel olur bence 3 ayda bir felan hep başka renk yaparım çok sıkılırsam saçımın kendi rengi kalır:p

X