Sevgiliniz, Einiz vs...Ruja ve Ojeye karyormu?

supurgelicadi

<3
Pro Üye
10 Şubat 2009
5.290
2.102
35
sevgiliniz ,eşiniz vs. ruja ve ojeye karışıyormu yada ruj olmazsa şimdilik oje sürebilirsin ama ilerde süremezsin gibilerinden söylüyormu?

asla kızmaz daha çok hoşuna gider akrep burcu oldugu için sanırım yanında taşıdıgı kişinin süslü olmasını sever ama tabiki bülent ersoy gibi de bo ya küpüne girmemi iztemez:)

karışmak ne demek yahu benım bı kişiliğim yok mu ona neymiş ki hem??!!
:nazar: kendi işine baksın o

5 yıl oldu nerdeyse ve hiç karışmazsositososito,bundan sonra karışacağını da sanmam...:1rolleyes:

Uzun tirnaklarimi brz kisaltirsam dha gzl olacagini fln soyledi
bende ben boyle seviorum boyle kalicak dedim :)

Karışmaz desem yalan olur ! Beğenmediği renkler vardır , mesela ne rujda ne ojede kırmızı sevmez ve sürmemi de istemez ...Bana da zaten kırmızı hiç mi hiç yakışmaz...Yani istese de sürmem ...O yüzden hiç sorun yaşamadık kaydirigubbakcemile3
Eşim benim yaptığım makyajı beğenir , doğal ve sade yaparım çünkü abartısız ... Haliyle karışmıyo bundan ötürü...
Uzun tırnağı sevmezdi , benimkiler de aslında hiç uzun değil , gayet normal ..Ama yine de yadırgadı başlarda , kes filan dedi ... Ben sevdiğim ve beğendiğim için ona güzel bir dille anlattım gayet iyi olduğunu ve sevdiğimi ... "Sana ne zararı var , bakmazsan görmezsin " dedim şirince ...Şimdi bir şey demiyor :lepi:

aşkım bordo kırmızı oje ve bu gibi renklerdeki ojelere alerjiliydi resmen, eline sürmüşün hadi bide ayağınada sürmüşün diye sölenirdi,uzun tırnaklara sinir olurdu,canım .... :asigim:geçmişzamanlı konuştum çnkü ayrıyız,bu konuyu görünce yazayım dedim:çok üzgünüm:

flört ederken bir dönem karıştı psikopat gençlik gibi..
ama bir süre sonra davranışının kıroca olduğunu ve kendine hiç yakışmadığını anladı ve vazgeçti:nazar:

oje için hiçbişiy demez. her parmağıma ayrı renk sürüp gezdiğim olur..:)

ama ruj için biraz kıskanır. kırmızı parlak ruja kızıyor. ama onunla gidiceksek bişiy demez. yoksa dikkat çekiyor der kıskanır.

X