Vanilya kokulu parfüm?

mnrygc

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
92
0
Selam arkadaşlaaar a.s. Ben şöyle vanilya kokan ama ağır olmayan bi parfüm istiyorum ya var mı öyle bi parfüm??

the body shop vanilla. buram buram vanilya kokusu ve ağır değil tavsiye ederim.

sağol arkadaşım body shoptan parfüm almayı hiç düşünmemiştim ama kenevirli kremi vazgeçilmezimdir :dance: bu parfümün fiyatı ne kadar biliyo musun?

Ya arkadaşlar ben vanilyalı parfüm kullanırken çok acıkıyordum. Bir ara etinin vanilyalı gofretini deli gibi yerken buluyordum kendimi. Kullanmayı bıraktım da yemem kesildi :KK43:((

daha geçen gün aldım avondan oryantal vanilya kokusu diye birşey ..
vanilyayla alakası yok resmen çiçek kokuyor.

size survivor ı öneririm..

Chanel candy ya da wish adlı parfümleri öneririm..

ben vanilyalı kokuları severim... o yüzden şimdi kenzo amour kullanıyorum.. vanilya kokusu ağır basıyor çok hoş . ama kış kokusu yazın ağır olabilir..
şimdi birde channel coco mademoiselle aldım oda baharatlı bir koku..

hipnoz da vanilyalı bi koku gayette hoş. ama sırf vanilya için angee die bi marka var onun sarı şişesi bildiğin vanilya kokuyo..

sephora'larda satılıyor canım vanilya kokuları. sade vanilya,çikolata vanilya,karamel vanilya,mango vanilya falan gibi bi çok çeşidi de var. 100ml 40 lira , çok güzel tavsiye ederim.

lolita lempicka cnm kesinlikle tavsiye ederim yoldan geçerken çevirip parfümün ne diye soracaklar buram buram vanilya kokuyor esmer tene çok yakışıyor..

lolita lempicka cnm kesinlikle tavsiye ederim yoldan geçerken çevirip parfümün ne diye soracaklar buram buram vanilya kokuyor esmer tene çok yakışıyor..

yalnız lolita lempica ağır bir kokudur
çok güzeldir,benim de vazgeçilmezlerimden ama
kış kokusudur

yalnız lolita lempica ağır bir kokudur
çok güzeldir,benim de vazgeçilmezlerimden ama
kış kokusudur

evet canım doğru lolitada vanilya aroması çok, bu yüzden biraz ağır kaçabilir yaz için rebul amber kullanabilirsin. gerçi vanilyanın tüm çeşitleri daha çok kış kokusudur yazın şeker kokuları tercih etmekte fayda var.

ben vanilya tarzı koku ararken buldum kenzo amour'u. 175 civarıydı sevil'den aldık. şimdi ykm'de 50 cl 40 liraya satılıyor diyor teyzem. ben görmedim ama doğruysa bedava yani..kış kokusu gerçekten ve aşk kokusu...:jeyyar:

canım en ıyısını burada bulabılırsın the body shop vanılyalı parfum ve vucut kremı bı sur 1 hafta cıkmıyoo harıka kokusu varr suan kampanyada 2 al 1 ode :teytey: kacırma bencee pişman olmassın

bugün the body shop tan vanilya kokusuna baktım hiç begenmedim eve geldim bileğimi tekrar kokladım nasıl tatlı bi vanilya kokusu kalmış ilk sıktığımda vanilyayla hiç alakası yoktu şimdi kararsız kaldım alsam mı almasam mı :S

Teşekkürler arkadaşlar body shop'ın kampanyası ne zamana kadar biliyo musunuz?

X