Düğünden sonra dışarıda yemek yemek eğlenmek istiyorum ama nerde ?

calista

Sıkı tutun hayata meleğim
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2008
245
3
Kızlar sanırım düğün hazırlığında olan birçok kişi düğünden sonra yemek yemek için biryerlere gitmek ister. :1rolleyes: Bende çok istiyorum şöyle gelinliğimle salına salına yürüyüp rüyadan uyanmadan önce tadını çıkariyim :eek: Ama düğün saat 23:00 de bitiyo o saatten sonra açık yer bulmak da pek kolay değil malesef :1no2: Anadolu yakasında bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz yerler varsa yardımcı olursanız çok sevinirim a.s.

valla düğünden sonra erkeklerin genelde gitmek istedikleri yer evdir heralde..:jeyyar::jeyyar:

annem sen düğünden önce karnını bir güzel doyur

bide o saatten sonra yemekmi düşünüyorsun :jeyyar:

bizde adettir yeni evleneceklerin dolabına nevale koyarlar olmadı onları yersinyerimseniben

sırnaşık şey bencede öyle
:icecream: ama o günün bitmesini istemem heralde şunun şurasında 26 gün kalmış :asigim:

valla hiç hatırlamıyorsun bile.heyecandan,yorgunluktan.ben bile hatırlamıyorum sanki bir anlıktı bitti gitti..az kalmış seninkide rabbim en güzel mutluluğu nasip etsin canım.düğünden sonra bol bol yemeğe çıkarsınız.adamın aklı evde kalmasın anladın sen onu..:))))))))))))

valla hiç hatırlamıyorsun bile.heyecandan,yorgunluktan.ben bile hatırlamıyorum sanki bir anlıktı bitti gitti..az kalmış seninkide rabbim en güzel mutluluğu nasip etsin canım.düğünden sonra bol bol yemeğe çıkarsınız.adamın aklı evde kalmasın anladın sen onu..:))))))))))))

kaydirigubbakcemile2 güzel duaların için teşekkür ederim madem öyle bende yemeğe çıkalım diye çok fazla baskı yapmiyim zavallıcığıma :icecream: gecenin tadını daha güzel çıkaralım :jeyyar:

kaydirigubbakcemile2 güzel duaların için teşekkür ederim madem öyle bende yemeğe çıkalım diye çok fazla baskı yapmiyim zavallıcığıma :icecream: gecenin tadını daha güzel çıkaralım :jeyyar:

ne demek canım benim..yok baskı yapma bence adam o anın heyecanıyla yaşıyordur şimdiden..evet dediğin gibi önce biraz dinlenebilirsiniz.bizde 1 saat kadar yatıp tavana bakarak dinlendik ama heyecanda tavan yapmıştı.titriyorduk ikimizde..ay o anlar güzel ve özel anlar..ay biri o anı canlandırmıştı..

ben::1shok:

eşim::jeyyar:

ben:yasakkelime

ben::1no2:

eşim:kaydirigubbakcemile

ben:-tatlicadiarzu-

eşim:delikafadulden

ben:mirmirmirmir

eşim:Şeniz

ben::asigim:

ben:hihoyyyt

eşim::sm_cool:

biz:kaydirigubbakcemile5

:CüvCüv::CüvCüv:

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

benzerini yapmaya çalıştım ama böle işte..

kaydirigubbakcemile3 ay bayıldım bebekde çabuk gelmiş :icecream:

ne demek canım benim..yok baskı yapma bence adam o anın heyecanıyla yaşıyordur şimdiden..evet dediğin gibi önce biraz dinlenebilirsiniz.bizde 1 saat kadar yatıp tavana bakarak dinlendik ama heyecanda tavan yapmıştı.titriyorduk ikimizde..ay o anlar güzel ve özel anlar..ay biri o anı canlandırmıştı..

kız valla süper yapmışsın nerden aklına geldisırnaşık şey

X