Saç Rengi ve Saç Boyama *palette karamel & bronz kahve*

K

kokoshatun

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kokoshatun
kızlar bugün bu boyaları aldım ikisini karıştırıcam saç rengimi koyuyorum boyaları da koyuyorum bronz kahve kızılımsı ve koyu cıkmıs ama bu kadar koyu dııl sizce nasıl olur tutar mı koyu mu olur ikisini karıştırınca kötü mü olur değiştirsem miii???

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi kokoshatun
cnm ikinci resimdeki boyanın koyusu tutar gibime geliyor..yakışır ayrıca..boyaadıktan sonra resim koy cnm merak ettim:)

• Konu Sahibi kokoshatun
ilk kutudeki renkte çok hoş bende o renkler düşünüyorum yazda geliyor.sen daha çok hangisini istiyorsan onu sür bence daha sonra dönüşü zor oluyor bunuda unutma koyu rengi açmak zor ama açık rengi beğenmezsen bi kutu koyu vurup kapatmak çok kolay olur...üsttekini ben çok beğendim ten renginide göz önünde tutarak boya bence...

• Konu Sahibi kokoshatun
ayın 23 ünde kuzenimin nişanı var acaba şimdi mi boyayayım rengi otursun diye yoksa nişandan 1 hafta önce felan mı boyasam daha ii olur

• Konu Sahibi kokoshatun
bence şimdiden boyamalısın. çünkü saçın koyu ve boyayınca da istediğinden daha koyu olabilir. en azından nişana kadar bikaç kez yıkamış olursun ve rengi açılmış daha hoş olmuş olur..

• Konu Sahibi kokoshatun
cuma günü boyamayı düşünüyorum ama ben temizken boyuyorum saçımı farkeder mi ki banyodan hemen sonra boyarım hiç kirli boyamadım fark oluo mu arasında

• Konu Sahibi kokoshatun
olmaz cnm temiz saçta saç gözenekleri açık oluo yanma yapıo kirli saçta olmuo öle tek fark bu

• Konu Sahibi kokoshatun
bu benım saç rengim yeni boyattım büyük bir ihtimalle böyle bir renk cıkıcak 2 boyadan:)

Son düzenleyen: Moderatör:
çok tatlı durup cnm ne renk senin saçın olmazsa bu gece boyatıcam hep temiz saça boyatırım hiç yanmaz saç diplerim ama palette ilk defa kullanıcam o yüzden tereddüt ediyorum

ben dayanamıyıp temiz saçimi boyattım yandım kahve köpügü bal köpügü sarı demiştim böyle bir renk cıktı

sÜslÜ canm yaptınmı saÇını yanı rengını deĞıŞtırdınmı canm bende sendenm yapnca resmın bı koyda bakam bende karar veremıyorum

cnm saçında boya var mı ya da dipleri çıktı mı saçının ben boyadım ama dipleri uzamış olduğu için saçım iki renk oldu berbat hiç yakışmadı çok yaşlı gösterdi aynı bronz kahve oldu hatta ışıkta daha açık oldu ama benim dipler farklı uçlar farklı olunca duramdım hemen ardından sıyaha boyamak zorunda kaldımmirmirmirmir

cnm saçında boya var mı ya da dipleri çıktı mı saçının ben boyadım ama dipleri uzamış olduğu için saçım iki renk oldu berbat hiç yakışmadı çok yaşlı gösterdi aynı bronz kahve oldu hatta ışıkta daha açık oldu ama benim dipler farklı uçlar farklı olunca duramdım hemen ardından sıyaha boyamak zorunda kaldımmirmirmirmir

canm ustuste boya sacı cok ypratır keske yapmasaydn bak diplerin çktıysa boyamaya uçlardan basla uçlardan diplere dogru git dipte boya olmadıgı için enson onnları boyucagın ıcın dipler az tutacaktr ve boyalı sacla dip aynı olcaktr

aa hiç düşünmemiştim çok mantıklı teşekkür ederim cnm boyadım artık napıım allahtan saçlarım sağlıklı çok bi yıpranma olmadı artık badem yağı hint yağı felan beslerim saçı:çok üzgünüm:

paLétté bronz kahvéyi béndé boyadım birébir tutuo yaLnız aynı sorun béndédé var dipLérm vé uçLarım farkLı oLdu.Sanırım çiKoLata khvé boycam

evt kutunun üstündeki renkle aynı oldu koyu felan tutar sandım ama aynısı oldu diplerim çok açık kaldı çok sırıttı boyamak zorunda kaldım başka bişi kapatmaz diye siyah boyadım çikolaya kahve kapatmas glb?

zatén oLdukca koyu oLuo cikoLata kahvédé.Dénicém nasıLSa dénémési bédava :) boyyınca söLérim :)

X