Göz Makyajı Gözaltı kapatıcısı yerine fondoten sürmek???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Benım gözaltlarım normalde mor fılan degıldır.Sadece yorgun oldugumda sapsarı gozukuyor,hasta gıbı oluyorum.Bunun ıcın hemen pudrayı surerım,bazen gozumun ustunede surerim,oda cok işime yarar.sonra bı allık bitti.hemen rengım degışır ztn.

çok zor bişi değil ben flormarın pusrasını kullanıyorum,memnun kalırsan devam edersın cnm.

birtek pudarmı kullanıorsn sen? bende allık kullanmak zorunda hıssıdıorm kapatıcı kullannca:KK43: hangı renk allık kullnıorsn bıde:KK70:kaydirigubbakcemile3

birtek pudarmı kullanıorsn sen? bende allık kullanmak zorunda hıssıdıorm kapatıcı kullannca:KK43: hangı renk allık kullnıorsn bıde:KK70:kaydirigubbakcemile3

evet canım normalde yüzümede fondoten kullanmam ben,eğer kalıcılık ıstıyosam nemlendırıcı krem sürer üstüne pudra sürerim.Yüzümün tamamı tek renk oldugu ıcın allık benım içinde şart çoğu zaman fisfisfis

Eğer renkli kıyafetler gıyındıysem pembe allık,hava soğuksa tuğla rengi,daha gizemli bı hava katmak ıstıyorsam yanı fresh sen bronz allık canım hihoyyyt

o ankı duruma göre değişiyy yani naniknanik

bende stic kapatıcı kullanıyorum canım göz altımız hassas oldugu için göz altı kapatılarını tercih etmende yarar varrr

Üşendiğim zaman sürüyorum pudrayı naniknanik

ama özenlı makyajımda benımde stıck kapatıcım var onu kullanırım. :nazar:

bende fondaten kullananlardanım goz altımda morluk war kapatıcı agırlastırıo gıbı gelıo awonun kopuk fond. kullanıom memnunum kıslar

gözaltına fondoten kesinlikle sürmeyin zararını zamanla görürüsünüz stıck kullanın
gözün üstünde yağ bezeleri gibi hoş olmayan görüntüler olur zamanla

gözaltına fondoten kesinlikle sürmeyin zararını zamanla görürüsünüz stıck kullanın
gözün üstünde yağ bezeleri gibi hoş olmayan görüntüler olur zamanla

evet bende gözaltıma fondöten sürüyordum eskiden. beyaz minik bezeler oluştu. bıraktım sürmeyi. 1 sene falan hiç bişi sürmedim geçti bezeler. şimdi stick kullanıorum beze falan olmuyo, stick daha iyi tabe.

demekki kapatıcı kullanmam gerekiyor a.speki çok teşekkür ederim arkadaşlar sevgiyle kalın estee lauderi hemen mercek altına alıyorum a.s.

bence göz altlarında morluk yoksa kapatıcı kullanman gerekmez. sadece fondöten yeterli bence

walla ben tüm yüzüme (göz kapaklarım dahil) fondotenle kapatıp üstüne pudra sürüyorum pudrayıda gözümün altına sürdüğüm fondotenimin üstüne sürüyorum çok güzel ve doğal duruyor walla ama çok sürüp abartmıyacaksın zemuszemus

mineral fondoten kullanıyorum ve mineral makyaj ürünlerinin cilde zararı olmadığı söyleniyor....acaba göz altımada mineral fondotenimden kullansam zarar verirmi???? fikri olan varmı???
göz altlarıma normalde cliniq göz altı kapatıcısı kullanıyorum ama hızlı makyaj yaparken iki iş yapmak zor oluyor....

üşendiğimiz için fondetenide göz altına sürüyoruz ama çok yanlışmış helede pudra sürmek 6 ayda kırışdıran bir tarif arkadaşımdan pudrayı sürdü durdu iyi kapatıyodu ama şimdi kırışıklıkları kapatamıyo yani göz çevresi hassas bende artık kapatıcı aldım gerekince sürüyorum denediğimde memnun kaldım yoğun değildi böyle su bazlı bişeydi

Ben senelerdir Max Factor'un lasting performance fondötenini göz altıma kullanırım. Ara ara fondöten kullanmamam gerektiğini, kapatıcının daha sağlıklı olduğunu düşünüp aldım, ama her seferinde kıvamını koyu bulduğumdan (kalıp gibi duruyorlardı) ve kötü gösterdiğinden fondötene geri döndüm. Üzerine pudra da sürüyorum, sürmediğim zaman da oluyor, yaş oldu 32 hiç kırışığım, kazayağım olmadı..

Son düzenleme:
Bende maxfactörün pudrasını sürüyorum avonun kapatıcısı var sürünce iyice belirginleşiyor morluklar

bende göz altlarımı hiç rikse atmadım ve hep kapatıcı kullandım.kapatıcı kapatma özelliğinden dolayı yoğun bir kıvamda ama mf age definage (doğru yazmamış olabilirim.) fondötenini kullanabilirsin.yeni bir türü daha çıkmış.nemlendirme özelliğide eklenmiş.bu fondötenin reklamında göz altınada kullanılıyordu.bu yüzden rahatlıkla kullanırım.sonuçta mf :KK14: bende genetik olarak göz altımda torbalanma ve çizgi var.onlar için alacağım.hatta kapatıcıdan daha uygun fiyatta gelecek.zaten netten araştırdım.baya bereketli bir ürün deniliyordu.

Max Factor Age Renew Fondöten - Bakımlıyız.Com

Max Factor Age Renew - YouTube

fondeten kalitesizse göz altına sürmek büyük zarar kapatıcılarıda sevmem kendini kandırmadan başka bişey değil gerçi kapatıcı gerekdiricek bi sorunum yok olan arkadaşlar vardır tabi ama düzeltmekmi iyi kapatmak ört pas etmekmi bence uygun krem kullanıp göz altı koyuluğuna çözüm bunursa göz altlarıda yorulmaz bir sürü işlemden geçmez

LOREAL infallible fondöteninin üstüne tanımıyorum,yıllardır kullanıyorum göz altıda dahil.12 saat yüzünüz ilk makyaj yaptıgınızdaki gibi kalıyo.Tavsiye ederim....

LOREAL infallible fondöteninin üstüne tanımıyorum,yıllardır kullanıyorum göz altıda dahil.12 saat yüzünüz ilk makyaj yaptıgınızdaki gibi kalıyo.Tavsiye ederim....

ben makyaj yapmam ama göz altı kapatıcısı olmadan yaşayamam tek makyjaım odur benim fena dadandım valla zararı var diyolar ama napsam bilmiyrum ama asla bırakamam onu çünkü onu sürmünce çok çirkin oluyom:KK43:

X