Göz Makyajı Gözaltı kapatıcısı yerine fondoten sürmek???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

shekr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
350
4
42
Herkese merhaba..Makyaj konusunda özürlü biri olarak tavsiyelerinize ya da aydınlatmanıza ihtiyacım olan bir konu var .. 27 yaşındayım ve yaklaşık 8-9 yıldır makyaj yapıyorum ve şimdiye kadar gözlerime hiç kapatıcı kullanmadım herzaman fondoten kullandım..Dün gözaltı kapatıcısı almak için gittiğimde ordaki güzellik uzmanı birçok kapatıcı denedi ama bana hepsi çok yoğunmuş gibi geldi..ayrıca gözlerim çok hassas olduğu içinmi bilmiyorum gözlerimin altında pullanma oldu çizgiler çıktı yani herşey berbattı kendimden korktum..neyseki birtanesini alıp eve geldim ama gözlerimi daha çok yordu gibi..Yine fondotenmi kullansam diye düşünüyorum ama???yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yardımınızı bekliyorum..Şimdiden teşekkürlera.s.

ben genelde gözaltlarımı kapatmam
ama illa kapatıcaksam fondöten kullanırım
çok bi fark olduğunu düşünmüorum

çok teşekkür ederim ilgin için..bende öyle düşünüyorum ama herkes zararlı diyo..bana göre kapatıcı daha yoğun olduğu için daha zararlı gibi geliyo ama benmi yanlış düşünüyorum acaba demektende kendimi alamıyorum..teşekkürler ilgin için canım :1hug:

ama gözaltındaki deri yüzümüzden daha hassas fondoten bu hassas bölgeyi çabuk kırıştırabilir. bende dün aldım bir tane kapatıcı

ama kapatıcı fondotenden daha yoğun ve daha yorucuymuş gibi geliyor bana :sm_confused:

slm canım. bende göz makyajsız evden çıkmayanlardanım.
göz makyajı deyince abartılı bişe gelmesin aklınıza.
göz altı kapatıcısı ve göz kalemi bunlardan asla vazgeçemem.markete giderken dahi sürerim.çünkü gözaltlarımın koyu olduğunu düşünüyorum.
aslında fondoten ve pudra fikride cazip geldi bana ama ne bileyim iki işi tek bi seferde yapmak daha kolay olduğu için stick kapatıcı tercihimdir.tavsiye ederim a.s.

estee lauderin göz altlarına bakım yapan nemlendirici bazda hafif bi kapaticisi var
öneririm...
fondoten kullanmayın göz altınıza

gurbaa cım bu dediğin bir kozmetik markasımıdır yanii muhakkak öyledirde duymamıştım daha önce.
nerede bulabiriz peki

demekki kapatıcı kullanmam gerekiyor a.speki çok teşekkür ederim arkadaşlar sevgiyle kalın estee lauderi hemen mercek altına alıyorum a.s.

Bende kapatıcıyı önümde duran makyaj cantamdan cıkartmaya üşendiğimde pudramı sürüyorum bı hayli işimi görüyo :icecream:

arkadaşım merhaba,
ben de göz altlarından rahatsızım, mutlaka kapatıcı kullanıyorum makyaj yaparken. daha önceleri senin gibi ben de fontöten kullanmıştım gözaltlarıma. ama inan zarar veriyor; yapma bana kalırsa.

ben maybelline everfresh concealer kullanıyorum uzun süredir. çok da memnunum yerimseniben
sen de bi dene istersen:KK66:

arkadaşım merhaba,
ben de göz altlarından rahatsızım, mutlaka kapatıcı kullanıyorum makyaj yaparken. daha önceleri senin gibi ben de fontöten kullanmıştım gözaltlarıma. ama inan zarar veriyor; yapma bana kalırsa.

ben maybelline everfresh concealer kullanıyorum uzun süredir. çok da memnunum yerimseniben
sen de bi dene istersen:KK66:

teşekkür ederim canım verdiğin bilgiler için..maybelline everfresh concealer hakkında çok gzl şeyler duydum en kısa zamanda deniycem..sevgilera.s.

benımd gozaltım da morluklar var shker daha önce fondotenle kapatıp cıkıodum ama fondoten gozumun altında cızgı cızgı ızler bıraktı.sonra Avon dan bı kapatıcı aldım hıc bıseye yaramadı :KK43: hatta berbat etti hassas ya snra YKM ye gttım olesıne bakınıodm orda kozmetık uurunler satan byan bana bı urun önerdı sürdü cok guzel ben ondan kullnıorm cecile markası kalem seklınde..ben sadece bunu kullanırom ama pudrayla sbıtleyınce daha ii olur dıe dusunuorm tavsıye ederım yani:KK66:

benımd gozaltım da morluklar var shker daha önce fondotenle kapatıp cıkıodum ama fondoten gozumun altında cızgı cızgı ızler bıraktı.sonra Avon dan bı kapatıcı aldım hıc bıseye yaramadı :KK43: hatta berbat etti hassas ya snra YKM ye gttım olesıne bakınıodm orda kozmetık uurunler satan byan bana bı urun önerdı sürdü cok guzel ben ondan kullnıorm cecile markası kalem seklınde..ben sadece bunu kullanırom ama pudrayla sbıtleyınce daha ii olur dıe dusunuorm tavsıye ederım yani:KK66:

cecile in kapatıcısını bir arkadaşım kullanmaya başlamış bugün öğrendim o da çok memnunmuş..yardımın için çok teşekkür ederim canım :1hug:

ya sey sorucam bende pudrayla sabıtleyınce dogal gorunuormu? ben hç denemedım denesemm mı sızce=) ama ben dogal gorunsun istıorm:KK43: gozaltlarımdan yetrnce sıkayetcıgım:KK43:

Benım gözaltlarım normalde mor fılan degıldır.Sadece yorgun oldugumda sapsarı gozukuyor,hasta gıbı oluyorum.Bunun ıcın hemen pudrayı surerım,bazen gozumun ustunede surerim,oda cok işime yarar.sonra bı allık bitti.hemen rengım degışır ztn.

çok zor bişi değil ben flormarın pusrasını kullanıyorum,memnun kalırsan devam edersın cnm.

X