İlk Gece Korkusu

Hayırlı olsun canım şimdiden Mutluluklar diliyorum sana :nazar:

zaten varya o "ay çok acıdı,ay geçmiş olsun şimdiden,yazık sana acıyacak" diyen kişileri bi kaşık suda boğmak istiorumm kötükedihüso onlarda geçti bu yoldan onlarda yaşadılar buanı ve böyle alay eder gibi yazmaları çok kötü bişi.. ne yani acıda ne oldu yapmadınmı yaptın, hala yapmıyormusun yapıyorsun ee hani acıdıydı hani çok felaketti? öldünmü peki yoo ölmedin?? ne diye milletin içine korku salıyorsunki ozaaman :mymeka:
Tekrar mutluluklar diliyorum tatlım sana...a.s.

teşekkür ediyorum canım benim,umarım hepimiz mutlu oluruz ve burda en güzel deneyimlerimizi paylaşırız:eek:a.s.yalnız güm sesine bayıldım valla burdakaydirigubbakcemile3

Korkunun ecele faydası yok :jeyyar:

Hem bi kere hoşumuza gitmicek bişi olsa insan durmadan ister mi kaydirigubbakcemile3:eek:

geçen sene bu zamanlar ben de "ilk gece topiclerini"okuyodum:)tuhaf oldum yaa.geldi de geçti bile:)))
sadece bişi sölicem acı oluyo olmuyo değil ama hiç te sanıldığı kadar çok ve uzun süreli değil.dr bana bi krem vermişti onu kullandım ben.belki de ondan sandığım kadar acımamıştır.kremin adı "anestol" ilişkiden 5dk önce felan sürülüyo.

evet..anestol iyi fikirmiş gerçekten.ben genelde kullanırım ağda yapmadan önce etkili bir kremdir.ama bu iş için hiç aklıma gelmemişti:lepi:

ya bayanların bu durumda efora ihtiyacı yok ilk gece,onun için hiç dert etmeyin..

asıl erkeğin emeği lazım,bırakın onlar düşünsün...:sm_cool:

korkulcak bsey degıl kı bu korksam korksam ben korkardım.:::::) ya bunlar hp kulaktan dolma bılgılar yuzunden oluyo... işin kotusu herkezde bunlara ınanıyo... inanırmısınız bizim bı taqnıdıgıız vardı hemde hemsıreydı kız o haldeykn kıza ole seyler anlatmıslar kı.. yok o olay oluca güm dıye bir sey duyulur falan fılan dıye kaydirigubbakcemile3 buna ınanmıs ve cok zor bı gece gecırmıs..ınanmayın zorlugu falan yok keyfıni cıkarın..

güm diye ses!! koptum yaaa kaydirigubbakcemile3

kızlar bende ilk gece korkusunu acayip yaşadım
öyleki 10 gün eşimle birlikte olamadım,
10. gün oldu ama ben feryat figan nasııll ağlıyorum
sonra düşündümde acaba ben niye ağladım
acı ya da başka bişi hissetmedim

yani kızlar tamamen psikolojik

bende o korkuyu düşünmekten ne nikahımdan bişey anladım ne gelin olmamdan.boşuna zehir etmişim günümü hiç korkulacak bişey yok. bu kadar evli arkadaşım var hepsi ilk korkmuş ama sonra hepsi boşuna korkup zehir etmişiz günümüzü diyorlar...

burada kimsecikler yok ama bende ik gece için çok sakin olanlardan değilim aslında bir ay sonra dğünüm var, öğrenmek istediğim ilk gece ne ile korundunuz

ılk gece korkulacak bişey değil ne kadar kendini sıkarsan o kadar başarısız olursun vajinismus denen şey bundan kaynaklanıyor zaten tamamen psikolojik dünyanın en güzel şeyi sevdiğin insanla tek vücut olmak sevdiğin insanla bunu paylaş belkide ilk geceyi hiç anlayamayacaksın Allah vücudumuzu ona göre yaratıyor çocuk doğurabilen bir yapıya sahibis unutma olur mu güçlü bir kız ol her zaman sadece bu konuda değil hayata karşı ben bunu yapabilirim dediğin hiçbirşeyde başarısız olmasın sorunlar senden korksun.

bunun acısını kıyaslayacak olsak nedir kıstası? az yada çok gibi yorumlar var. nasıldır yani iğne batması gibimi? yanmamı sızımı? nedir hayal edebilsek ona göre korkumuzda geçer belki???

bunun acısını kıyaslayacak olsak nedir kıstası? az yada çok gibi yorumlar var. nasıldır yani iğne batması gibimi? yanmamı sızımı? nedir hayal edebilsek ona göre korkumuzda geçer belki???

benim hiç acımamıştı canım o yüzden hiçbişeyle kıyaslamıyorum.hiç acımaması içinde istemeye çalışman lazım:eek:

X