İlk Gece Korkusu

kızlar yazılanları okudukça şaşırıyorum, ilk geceyi korku filmi gibi algılayanların olması ne yazık.. hangi devirde yaşıyoruz.. eskidenmiş ilk kez gördüğün kişiyle evlenip vücudu sana tamamen yabancı birisiyle birlikte olmak.. sevdiğin kişiyle o özel anı paylaşmak harika, bütün oluyorsunuz bu açıdan baksanız bütün sorun çözülür.. korkularınızın o geceyi karartmasına izin vermeyin:nazar:

Arkadaşlar ben burda yeniyim... Formu dolaşırken yazılanları gördüm ve inan yüzümü gülümsemekten alamadım...Eşler ilk önce evlenmeden önce cinsellik üzerine bilgi edinmeliler bence.. Biz kadınlar hangi özelliğimiz var eşimiz olacak erkek te nasıl bir özellik var bunları bilmeliyiz. Rutin bir türk klasiği bayan silüetleri gördüm sizde hiç biriniz hiç birimiz gerçek anlamda kendimizi tanımıyoruz... Bunun ilki sonu diye bir şey yok ki ilk gecenin sıkıntısı olsun.. Arkadaşlar biz kadınların doğal yapısında olan vajinamıza has özEl bir yapısı mevcut. Bu esnek bir yapıya sahip ve ayrıca ilişkiye girmeden önce de zaten ön sevişme yapar iseniz zaten doğasına ve kendisine has özel kayganlaştırıcı sıvısı zaten işi kolaylaştıracaktır sizin için. Korkulacak her hangi bişey olmadığı gibi öğrenecek çok şeye ihtiyacımız var... Biz türk kadınları olarak inanın sexten 1 gr dahi anlamıyoruz... Onun için evlenecek arkadaşlarıma söylüyorum mutlu bir evlilik için iyi bir yatak partneri olmamız lazım...Lütfen özen gösterin ki eşiniz size amade olsun...Mutluluklar....

Arkdaşlar oral sexi denemeyin bile birçok hastalık kapılıyor.Cinsel yoldan benden söylemesi.Ne siz yapın nede eşinize yaptırın.

iste ben yanacak diye kasiyorum hep kasilinca da esim ilerleyemiyor haliyle. canavara dönüsüyorum valla kendimi tanimiyorum o kadar kasiyorum bacaklarimi bisey yapmaya mumkun yok. siz nasil kasmadan yapiyosunuz anlamiom :KK15:

kayganlaştırıcı sıvılar var onlardan kullan başlarda ne yanma olur ne de acıma çok rahat girer, sonra girdiğini görünce de rahatlarsın kullanmadan yapmayı denersiniz.. rahat ol kasma kendini... kasarsan olmaz.. dünyada bunu yapan milyonlarca insan var sen neden yapamayasın ki... :)

ilk gece olayında acıyacak kısmına takılmamak lazım...karşınızda sevdiğiniz arzuladığınız biri var sonuçta, kendinizi kaptırın gitsin:KK34: ön sevişme kısmını uzatın ama aklınız' birazdan girmeye çalışacak'ta kalmasın.kendinizi sevişmeye verin....korkucak hiç bişey yok aksine bu çok güzel bir duygu,sevdiğinizle tek vücut oluyosunuz:KK16:

bende korku falan yoktu hatta fazlasıyla istekliydim ama 3 gündür bi türlü başaramadık yapamadık heycandan stresten heralde ön sevişme ne kadar uzun olsada ıslanma yok kupkuru :KK36:

bende korku falan yoktu hatta fazlasıyla istekliydim ama 3 gündür bi türlü başaramadık yapamadık heycandan stresten heralde ön sevişme ne kadar uzun olsada ıslanma yok kupkuru :KK36:

Canim benimde ilk 1-2 hafta oyle oluyordu, kayganlastirici krem al cok ise yariyor..
Ben o kadar stres yapmistimki bacaklarim titriyodu yapamiyoduk, sonra bi gun dedim amaan ne olacak sanki diye ve iliski oldu :KK23:
hicte oyle abartilacak bisey yokmus ki ben genelde kan tahlili yaptirirken bile ayilip bayilan birisiyim :KK1:
Kendini hic kasma sonradan ahh neden bu kadar buyutmusum diyeceksin :KK9:

Arkdaşlar oral sexi denemeyin bile birçok hastalık kapılıyor.Cinsel yoldan benden söylemesi.Ne siz yapın nede eşinize yaptırın.

hijyen kurallarıyla eşine yapabılır bayan ne var yahu bunda:)
lk geceı korkulacak brşey değildirki sevdığının kollarında hasret gıdermek ohh ne güzel olur:KK16:

Son düzenleme:
hijyen kurallarıyla eşine yapabılır bayan ne var yahu bunda:)
lk geceı korkulacak brşey değildirki sevdığının kollarında hasret gıdermek ohh ne güzel olur:KK16:

Hijyen kurallarıda fayda sağlamıyor.Eğer eşinizin yada sizin ağız kısmında siğiller oluşmasını istemiyorsanız uzak durun.

merhabalar arkadaşlar ben de cok korkuodum cok kere denedik ve çok fazla yanma hissetmiştim.kanama görmüştüm ama adet diye aldırış etmemiştim..bugün eşim yanımdayken parmağımı denedim ve parmagım girdi tamamen...en çok korktuğum şeydi ve bugün kendim yaptım artık korkumu yendimmm:KK52::KK52::KK52: eşimle yaptığımızda acımıycakkk inşallahhh:KK17:

canlarım hepiniz korkmayın demissinizde insan bi geriliyo bi heyecanlanıyo be bende önceden korkmam gibi laflar ederdimde 9 gün kaldı yaklastıkca korku heyecan basıyo :KK1: bakalım hepimiz yasayıp görücez allah yardımcımız olsun

arkadaşlar benim düğünüme de çok az kaldı. pek korku hissetmiyorum aslında ama illaki heyecan oluyor. benim merak ettiğim çarşaf.. çeyizimi serdik geçen hafta bembeyaz ütülü çarşaflar örtüler serildi de o çarşaf batmayacak mı? üzerine başka bişey daha mı sermek lazım acaba..

X