idrar testi pozitif kan testi negatif

e.akblt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
7
1
benneyaptımkiadetim her ay düzenli gelmesine rağmen 2 gün gecikti eczaneden bir ucuz birde hassas olan pahalı testlerden aldım 5 dk sonra sonucu okyun diyor testlerde...İşte bir heves dk tutuyorum 3. dk da belirdi 2 . çizgi çok umutlandım gün cumartesi olunca özel hastaneye gidip kan testi yaptırdım hcg değeri 5 in altında ve hamile olmadığım söylendi Adetimin üzerinden şu an 5 gün geçti ve hala gelmedi.Doktora gitsem diye düşünüyorum ama korkuyorum.Böyle bir durumla hiç karşılaşanınız oldumu ? Düzenli kullandığım hiç bir ilaçta yok sonucu buşekilde çıkarsın..Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

nasıl oluyo o öyle canım yaa??
bence eczaneden tekrar bi test al yanlış çıkmış olabalir,yine pozitifse kantesti yaptır.

ılginç canım. Sen bi kan testi daha yaptır bence. Yükselmişse hamilesindir doktora gidersin o zaman.

canım aynı durumda olan bir arkadaşımız daha vardı onunda bhgc değeri 5 çıkmıştı çok düşük hamile olunurmu olunmazmı diyordu birkaç gün sonra tekrar test yaptırmış ve değeri yükselmiş istersen biraz daha bekle ve bir daha yaptır canım kan testi

canım benimde adetim 3gün geçti idrarda çıktı kanda 5.46 çıktı doktor yok dedi 2 gün sonra dayanamadık tekrar test yaptırdım sonuç 127.77 çıktı bende çok şaşırmıştım ama eğer idrarda çıktısa vardır sen 2 gün sonra testi yenile yükselirse vardır geç döllenme oldu seninde sanırım

bilgi aktarımınız için çok teşekkürler arkadaşlar doktora gitmeyi planlıyorum bu hafta ama çok yoğunum izin alamıyorum.Erken kaçabildiğim bir akşam yada engeç cumartesi regl olmazsam ki hala olmadım dokktora gidicem gelişmeleri mutlaka burdan yazarım
sevgiler hepinize...

canım bazen olabiliyor böyle şeyler
bende test yapmıştım pozitif çıkmıştı idrarda eşimede söylemiştim
ertesi gün kanda yaptırdık negatif çıktı
yalancı durumuna düştüm eşimin karşısındada
çok üzülmüştüm
bazen olabiliyor cnm
ama bazende geç döllenme ise değer sonradan artabilir
bence tekrar idrarda bak bakalım ama başka marka olsun bu sefer
pozitifse kanda yaptırırsın tekrar

5 sene önce olmuştu evde test yapmıştım pozitif çıktı başka markanın alıp yaptım oda pozitif (yeni evliydik üzülmüştüm)kalktım tıp merkezine gittim idrar testi yaptırdım ordada pozitif :1shok: eşimle ertesi gün kan testi yaptırdık negatif :kızgın: nası oluyo niye oluyo bilmiyorum bilen varsa banada sölesin

aynısı benimde başımda ne yapacağımı bilmiyorum idrar testleri 20-30 tane değişik markalarda yapdım hepsi pozitif halsizim uyuyorum sürekli dr.gittim kan 1. test 7.74 2. test 0.85 3. test 0.44 dr. bebek yok bu değerlere göre dedi ultrasondada yok kimyasal gebelikde değil düşükde diyor nedir anlamadım dr. bile bilmiyosa ben ne yapayım bu belirsizlik mahvetti beni ayrıca adetimi 18 gün geçdi ve hala halsizim

ben o testlere inanmıyorum artık kesinlikte bugün bende yaptım meğer kullanma tarihi geçmiş yani şimdi doğru veya yanlış sonuç verdi diyemiyorum.

kızlar benimde geçen ay idrar tetsinde pozitifi gördüm gittim kan testi yaptırdım sevinçle ama negatif ertesi günü zaten regli oldum hatalı olabiliyor çok fazla güvenmemek gerek sonra üzülünüyor malesef

kızlar benimde sat 17 temmuz her ay 5 yada 6 gün nce olurum ayın 11de doktora gitttim öylesine test yaptı kanda 33 çıktı var ama bekle yinede dedi cuma günüde sağlık ocağında idrar testi yaptırdım pozitif sizce varmı hamişlik

kızlar benimde sat 17 temmuz her ay 5 yada 6 gün nce olurum ayın 11de doktora gitttim öylesine test yaptı kanda 33 çıktı var ama bekle yinede dedi cuma günüde sağlık ocağında idrar testi yaptırdım pozitif sizce varmı hamişlik
canım nasıl oluyor anlamadim benim değerim 87 idi ama doktor ne vbar ne yok diyebilir dedi anlamadım ben senin işini :çok üzgünüm:

ben dun ve bugun 5 farkli markadan idrarda test yaptim hepsi pozitifti bugun sevinerek kan testi yaptim ve kocaman bir negatif. cok uzgunum cok. adetim tam 5 gun gecikti hep gecikir ama test ilk kez pozitif cikmisti

merhaba arkadaslar ben araniza yeni katildim yazdiklarinizi okudukca bir yandan umutlaniyorum bir yandan uzuluyorum ben polikistik hastasiyim ilk cogum asilamayla oldu simdi 2.5 yasinda oglum ama tekrar gene hamile kalamiyorum tedaviye basladim gecen ay sogan kuru denedim bu ay adet olmadim 7 gun gecti test yaptim defalarca ama sonuc hep negatif kan tesdide yaptirmadim daha birazdaha bekliycem cikmazsa ozaman kan testi yaptiririm hayirli aksamlar

benneyaptımkiadetim her ay düzenli gelmesine rağmen 2 gün gecikti eczaneden bir ucuz birde hassas olan pahalı testlerden aldım 5 dk sonra sonucu okyun diyor testlerde...İşte bir heves dk tutuyorum 3. dk da belirdi 2 . çizgi çok umutlandım gün cumartesi olunca özel hastaneye gidip kan testi yaptırdım hcg değeri 5 in altında ve hamile olmadığım söylendi Adetimin üzerinden şu an 5 gün geçti ve hala gelmedi.Doktora gitsem diye düşünüyorum ama korkuyorum.Böyle bir durumla hiç karşılaşanınız oldumu ? Düzenli kullandığım hiç bir ilaçta yok sonucu buşekilde çıkarsın..Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

arkadaşım sen bu durumdan sonra hamile kaldın mı? aynısı benim başıma da geldi de? lütfen cevap verebilir misin çok merak içindeyim canımCADIARZU

merhaba arkadaşlar benim transferdenden sonra 11.günün idrar testi yaptım pozitif çıktı yarın kan testim var çok endişeliyim........ Yaaaaa Tutmasa

X