hamilelikte GAZ SANCISI

sema43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
509
2
38
KIZLAAAR nolur yardım edin 34 haftalık hamileyim acayip şekilde gaz sancım var bugün iki kere girdi bebeğim karnımda bir yere toplanıyor hem karnımı ağrıtıyor hem belimden sancı giriyor inanın bu mesajı ağlayarak yazıyorum ne yapayım ne iyi gelir bu çektiğim sancı neden oluyor sanırım gaz sorunu ilk aylarda oluyormuş benim 30 haftadan sonra arttı yediğim bişeymi dokundu diycem ama balık yedim bide salata lütfen yardımmmm edin
:a015:senağlama

canım bu gaz sancısı falan değil
gaz olsa belinden girmez tatlım
34.haftandaymışssın
bende 33.haftalık hamileyim çok kasılmam oluyor bazen belimde bazen de kasıklarımda
dr.um bunların yalancı doğum sancısı olduğunu vücudun kendini doğuma hazırlamak için yaptığını söyledi
endişelenme dedi
eğer düzenli olmaya başlarsa haberin olsun dedi
seninde aynısı oluyor güzelim takma
ne yersen ye olacak bunlar

bende sanırım gazsancısı bu dedim doğum için erken diye düşündüm çok teşekkür ederim yaa çoook zor olacağa benziyor çok şükür bugün şimdilik birşey yok

canım doğğum için erken ama 30. haftadan sonra yalancı doğum sancıları başlıyor onun için yaşadığın şey çok normal kendini sıkma derin derin nefes al birazcıkda olsa rahatlatır

arkadaşlarlar bu sancının ertesi günü isal oldum erken doğum belirtisi olabilirmi bazı arkadaşlar doğum öncesi ishal belirtisi yazmışlar gözüm korktu açıkcası ne dersiniz

X