Doğuma Hazırlık bebek arabasi icin tavsiye ltf. pierre cardin kullanan var mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
Arkadaslar cok cesidi var ama ozellikle su model diye belirtmedim. enigma diye bir modeli var ben acikcasi cok begendim. kullanan varsa bilgi verebilir mi? yurt disinda yasiyorum ama Tr ye kesin donus yapacaz insallah. Burada bakiyorum benim istediklerim TR de daha uygun fiyat. yani karar veremedim, gelirsem bir daha buraya donmem imkanim da yok almak icin. yani kaldim arada.
benim onemli birkac ozellik var.
1- itme sapinin cift yonlu olmasi
2- geriye dogru full yatmasi
3- tek alle acilip kapanmasi.
4- hafif olmasi.

bunalrin hepsi pierre cardin'in enigmasinda var ama iste kullananlar varsa tavsiye verebilirler mi? kendi modelinizden memnunsaniz onu da yazin ama sadece chicco demeyin. 5000 tane modeli var chicco'nun.

canım bende pıercardın 2070 ını aldım ve ıstedıgım gıbı tavsıye ederım kampanyaya gırmıstı hemde uyguna aldım 390 mılyona

bendede piere cardın bu modeli var anlattığın tüm özellikler
ama kullanmadım daha doğrusu ikizarabsı vardı ikizlerimi erkn doğumla kaybedince değiştirdim bu arabyla şimdi tek bekliyorum inşallah sağlıkla gelirde kullanırım
ama beğendim çok pratik enigma

elele es 910 kullanıyorum ınanılmaz rahat ettım...en onelı ozellıkler var
tam yatıyorihafıf,çift yon,alt seper,360 derece donen tekerlekler.kolay acılıp kapanma...
cok tatlı bır rengını kullanıyorum ben fuşya,patlıcan moru arası bişi.cok guzel fıyatıda uzuczz..115 e mı ne almıstım netten
tavsıye ederım

biz enigma 2010 modelini aldık çoooooooooooookkkkk memnunuz. çok hafif tek elle taşıyabiliyorum. bazı arkadaşlar tekerlekleri ayağımıza çarpıyor diyorlar . aslında tekerlekler arası mesafe az olduğu için adımları büyük olan arkadaşların ayağı çarpabilir belki. bizde öyle bir sorun olmadı. tek elle açıp kapatıyorum. apartmanda yaşadığım halde merdivenlerden (apartman dışındaki sokağa inen merdivenler en çok ordan nasıl ineceğim diye korkmuştum ) bir elimde 5 aylık oğlum diğer elimde arabamız (kapalı halde) inebiliyoruz . hemen tek düğmeyle açıyorum. ilk gün biraz acemilikten zorlandık . çünkü çok teferruatlı ama 2. gün hemen alıştık. tavsiye ederim

biz enigma 2010 modelini aldık çoooooooooooookkkkk memnunuz. çok hafif tek elle taşıyabiliyorum. bazı arkadaşlar tekerlekleri ayağımıza çarpıyor diyorlar . aslında tekerlekler arası mesafe az olduğu için adımları büyük olan arkadaşların ayağı çarpabilir belki. bizde öyle bir sorun olmadı. tek elle açıp kapatıyorum. apartmanda yaşadığım halde merdivenlerden (apartman dışındaki sokağa inen merdivenler en çok ordan nasıl ineceğim diye korkmuştum ) bir elimde 5 aylık oğlum diğer elimde arabamız (kapalı halde) inebiliyoruz . hemen tek düğmeyle açıyorum. ilk gün biraz acemilikten zorlandık . çünkü çok teferruatlı ama 2. gün hemen alıştık. tavsiye ederim

aynısını kullanıyorumm cnm..

ekleyeyim...araba bagajına çok rahat sığıyor
minübüse binerken çok rahat..çok hafif,,

çift yön çok büyük avantaj

bir de tentes var üstten bebeği kontrol edebiliyoruz

hamileyken yazmıştım yorumumu ama şimdi çok pişmanımmmm hiç kullnışlı değil kaldırımlara çıkmıyor bikere bastırınca koskaca arabyı kaldrıp çıkmak lazım yer kaplıyo bagajda o o kadar sorun değildi ama çocuk birde içinde sıkışıyodu kolları bi tuhaf duruyodu yeni sattım yepyeni arabyı 150 ye verdim kendime chicco lite way aldım çok memnun kaldım keşke ilk bunu alsaydım o kadar para verdik değmez

bende pierre cardin kullanıyom tam emin değilim ama sanırım enigma aliminyum ama memnun değilim.çif yön olması tam yatması güzel ama dendiği gibi tek eşlle açılıp kapanmıyo açması çok zor eşim bile zor açıyoo yada biz beceremiyoz.onun dışında tekerlekleri çok büyük ama çok ince eğer yolları düzgün biyerde kullanmayacaksan kullnışsız,çok hafif ama yüksek bi yere çıkarırken arabayı altında kaldırma yeri yok adam akıllı hiç sağlam gözükmüyoo.bide en kötü yanıda şu çocuğun başın kapanan şey var ya gölgelik galiba çok aşağıda yapılmış çocuk oturur pozisyondayken nerdeyse kafasına değiyo anlayacan hiç memnun değilim burda imkan olmadığı için netten aldım.komşumda pierre cerdinin çift yönlü normal arabası var o bile daha güzeelll kullanışlı bide kullananlar kraftın güzel olduğunu söylüyorlarr

bende chicco ct duo almayı dusunuyorum bıraz hantal gibi mi kullanan varmı acabaaa???

pierre cardin ps 709 bebek arabası kullanan varmı?
ben bundan önce pieer cardin ps 650 kullandım çok kötü bir araba bebeğim düşme tehlikesi geçirdi bilginize.

markadan ziyade ozellikleri arasında bebeğin yonunun değiştirilmesine imkan sağlayan iskeletli modelleri tercih et bence
yani bebeğin yüzü dilediğinde sana, dilediğinde karsiya bakabilsin
rüzgarlı, yagmurlu, güneşli havalarda kullanımı inanılmaz rahat oluyor
bu özellik gercekten büyük kolaylık sağlıyor

pierre cardin ps 709 bebek arabası kullanan varmı?
ben bundan önce pieer cardin ps 650 kullandım çok kötü bir araba bebeğim düşme tehlikesi geçirdi bilginize.

merhaba,
ben pierre cardin ps 705a kullanıyorum, çok da memnunum. Çift yönlü olması, hafif olması süper özellikler. Katlanınca bastonlara göre evet biraz yer kaplıyor ama bastonları da bebek çok küçükken kullanamıyorsun. Yani bebek seni görmeli ufakken, yoksa ağlıyor. hem de bastonlar yağmurdan rüzgardan korumuyor bebeği, oturma yerleri de çok ince kumaştan yapılıyor. Tekerlere ayak çarpma mevzusunu ben de okumuştum almadan önce ama zamanla alışıyorsun, o kadar problem olacak birşey değil. Kızım 1 ay olmamışken kullanmaya başladık, şimdi 4 ayımız bitti çok keyifle geziyoruz, hatta parke taşlarda gezersek biraz sallanıyoruz ve hemen uyuyoruz :21: bu arada emniyet kemerleri var, bebek biraz hareketlenince onu bağlamak gerekiyor...
Ben graco symbio düşünürken bunu aldım. Şimdi olsa yine alırım, hatta bir arkadaşım da bende gördü oğluna aldı.
Tavsiye ediyorum. Tabi karar sizin...

Son düzenleme:
dogum öncesi epey arastirmis ve Quinny Buzz 4 de karar kilmistim cok memnunum
iskeleti en hafif ebati en kucuk olandi..goruntusude cok hos
bagajda hic yer kaplamiyor tek elle cok rahat indir kaldir
araba koltugu takilabiliyor..bebegin ilk aylarinda kullanilan sert tasima yatagi takilabiliyor(tam adini bilmiyorum)
son zamanlarin trendi stockeler fln hepsi bos...cocuk 4-5 aylik olunca güvenli degil dusucek gibi

birde teutonia lar var testlerde hep 1. ama ama oda biraz buyuk ve kaba gorunuyordu

canım marka konusunda keınlıkle dogru adres p.cardın oglumda cok memnun kaldım arkadasıma vermıstım halen kullanıyo 5 sene oldu ama sapasaglam duruyo ve cok kullanıslı

ben de int. yılın en iyi arabası dediği için aldım 2 yıldır kullanıyorum memnunum.ayrıca tentesinin tamamen yatması çok iyi özellikle uyurken koruyor.sadece bir dez avantajı var o da yeni yeni ihtiyaç hissettiriyor o da ayaklığının aşağıya inmemesi.yani çocuk oturduğunda ayağını aşağıya sarkıtamıyor.belki şimdiki modellerinde değiştirmişlerdir....

ben de int. yılın en iyi arabası dediği için aldım 2 yıldır kullanıyorum memnunum.ayrıca tentesinin tamamen yatması çok iyi özellikle uyurken koruyor.sadece bir dez avantajı var o da yeni yeni ihtiyaç hissettiriyor o da ayaklığının aşağıya inmemesi.yani çocuk oturduğunda ayağını aşağıya sarkıtamıyor.belki şimdiki modellerinde değiştirmişlerdir....

neşeli, senin modelde resimdeki düğme var mı? varsa onu ileri itmeyi dene...
benimki o şekilde aşağı iniyor.

$DSC07494.JPG

Son düzenleme:
Arkadaslar cok cesidi var ama ozellikle su model diye belirtmedim. enigma diye bir modeli var ben acikcasi cok begendim. kullanan varsa bilgi verebilir mi? yurt disinda yasiyorum ama Tr ye kesin donus yapacaz insallah. Burada bakiyorum benim istediklerim TR de daha uygun fiyat. yani karar veremedim, gelirsem bir daha buraya donmem imkanim da yok almak icin. yani kaldim arada.
benim onemli birkac ozellik var.
1- itme sapinin cift yonlu olmasi
2- geriye dogru full yatmasi
3- tek alle acilip kapanmasi.
4- hafif olmasi.

bunalrin hepsi pierre cardin'in enigmasinda var ama iste kullananlar varsa tavsiye verebilirler mi? kendi modelinizden memnunsaniz onu da yazin ama sadece chicco demeyin. 5000 tane modeli var chicco'nun.

dediğiniz arabanın aynısı ablamda vardı, hatta biz de çok araştırdık. Çift yönlü olması ve hafif olması nedeniyle aklımıza yatan o model vardı. Karar verdik almaya gittik ama araba sürerken çok sallanıyor, (hafif olsun diye alümiyumdan yapılma old için) bir de katlayınca çok yer kaplıyordu. Dükkandaki tüm markaları sürdüm inceledik, satanlara kendi çocuklarına ne aldıklarını sorduk. Gezdiğimiz tüm mağazadakiler, Chicco Liteway önerdiler. Gerçekten dükkanda sürdük manevrası, sürüş rahatlığı ani dönüşleri çok rahattı. Katlanınca da baston araba gibi uzun çubuk kalıyor. Çok fazla araştırdım hafif tam yatabilme ve 0+ olsun istedim. Tek eksiği çift yönlü olmaması ama onu ekleyince arabalar çok ağır oluyor. Bir de dez avantajı önbarının olmaması ama ona da çözüm bulmuş Chicco, ekstradan 30 tl ye satın alınabilen ön bar yapmışlar.

Almadan önce buna da bakın derim ben. Piere cardin almaya gittik ve pazarlıkla 270 tl ye chicco liteway aldık.

X