7 günde 7 kilo

bende merakla takip ediyorum bu konuyu
diyeti yapan arkadaşların sesi çıkmıyo yoksabenneyaptımki

bu diyet çok sağlıksız, bunla kilo verilmez,kilo alınır. haftada 7 kilo verdiren diyet diye bir şey yoktur, inanın çok denedim bunları ,kimseye yararı yok.haftada 1-2 kilo iyidir, ayda 4- 5 kilo en uygunudur.o da boya ve yaşa göre değişebiliyor.bu diyetlerle zayıflandırmayı değil,tahtalı köye gitme aşamasını hızlandırırsınız anca:)))))))))) gerçekten çok zararlı.

selam kizlar ben bu diyeti denedim hemde harfiyyen denedim htta esimin arkadasinin dugunu vardi esimlen ikimiz yaptik bu diyeti esim tam 7 gun yapmadi 5 gunde 5 kilo verdi bende 7 gun tam yaptim 4.5 kg kadar verdim amaa insan oyle halsiz kaliyoki tansiyonunuz dusuyo birakin ev isini tuvalete gitmeye bile useniyosun ilk gunlerde iyi oluyo gibi gorunebilir ama sonlara dogru acayip kotu oluyo bide sonrasi var siz 7 gun ugrasiyosunuz vermeye cok diil 2 3 gunde fazlasini aliyosunuz o verilen kilolarin coook dikkat etseniz bile hadi geri almadiniz diyelim ama daha sonraki denediginiz diyetlerde bir daha kilo veremiyosunuz ben yasadim coook sagliksiz bir diyet acayip bozuyo metobolizmayi
bu basligi gorunce bu diyeti yaparak kendime yaptigim kotulugu yazmadan gecemedim kusura bakmayin saglikli gunler dilerim

bu diyet bana çok sağlıksız geldi hele 10 yumurta alerji, ishal ,aşırı gaz ,kollestrol birsürü yan etki yapacağı kesin

kızlkar 5 gün yapabildim ve sadece 2 kilo verdim anlamadım harfiyende uydum...
bgn itibari ile lahana suyunu başlıyorum yanında da azar azar herşeyden yicemm

kızlkar 5 gün yapabildim ve sadece 2 kilo verdim anlamadım harfiyende uydum...
bgn itibari ile lahana suyunu başlıyorum yanında da azar azar herşeyden yicemm

dedik sana dimi
7 günde 7 kilo imkansız
sadece sağlıksız beslenmekle kendine zarar ettin

bu yöntemde denendi ve olmadı demek ama hakkattende çok saglıksız :KK43:
neyseki emegın boşa çıkmamışta 2 kilo vermişsina.s.

Arkadaşlar bu diyetin 5. günündeyim. Her gün farklı besin grupları olduğu için çok zorlanmıyorsunuz. Şimdiden gözle görülür fark hissediyorum. Pazar günü sonucu paylaşırım sizlerle...

bunu yapcağınıza elma diyeti deneyin tavsiye ediyorum ama bol bol su içmek gerekiyor ayrıca spor yapmaya bile gerek yok sengözlerimebaksanabyerimseniben

X