hamilelikte aydan aya kahverengi akıntı geçiren var mı?acil cvp

arkadaşlar bende 7. haftamın içindeyim pazar günü başladı koyu kahverengi lekelenmeler..p.tesi doktora gittim bebeğimin kalp atışları düzenli sağlıklı dedi..rahimde kanama alanı olduğunu söyledi rapor verdi dinlenmen gerek dedi..progestana başladık 8 saatte bir ve haftada bir iğnesini verdi..kanama alanı normale dönene kadar düşük tehlikesi var dedi..inşallah bir sorun yaşamam..

slm arkadaşlar bende 7haft+3 günlük hamileyim 8.haftanın içindeyim..
iki gün önce 2 damla kaahverengi akıntım oldu dünde aynı çok az oldu bugünde bir iki damla koyu kahverengi akıntım oldu
ama ağrım yok,
hamileliik belirtiside çok az mide bulantım halsziliğim var o kadar
brkaç gün önce doktor gördü herşey normal dedi kalp atışıda vardı sonra bu leke başladı çok korkuyorumm...
23 nisan tatili diye kimse bakmıyor...
yaşadığım yerdede özel hast. yok...bana bir akıl verin :KK43:((((

slm arkadaşlar bende 7haft+3 günlük hamileyim 8.haftanın içindeyim..
iki gün önce 2 damla kaahverengi akıntım oldu dünde aynı çok az oldu bugünde bir iki damla koyu kahverengi akıntım oldu
ama ağrım yok,
hamileliik belirtiside çok az mide bulantım halsziliğim var o kadar
brkaç gün önce doktor gördü herşey normal dedi kalp atışıda vardı sonra bu leke başladı çok korkuyorumm...
23 nisan tatili diye kimse bakmıyor...
yaşadığım yerdede özel hast. yok...bana bir akıl verin :KK43:((((

canım kahverengi lekelenme az da olsa bi kanamanın varlığını haberdar ediyo.yakın haftalardayız.aynı şeyleri 2 haftadır ben de yaşıyorum.doktorum progestan vermişti ama günde 1 tane olarak.ben onu dünden beri 2 ye çıkardım ve nihayet azaldı.bir de haftalık iğneye başlamıştım.tabi en önemlisi istirahat etmen.sanırım şu anki durumun için de en uygunu bu.bugün bütün gün yat ve dinlen yarın sabah ta erkenden doktoruna gidersin canım.inşallah bi sıkıntı olmaz.dediğim gibi ben haftalardır kahverengi lekelenmelerle boğuşuyorum.altımı kontrol etmekten fenalık oblemsiz bi şekilde bebişlerigeldi.inşallah başka sorunlar yaşamadan bebişlerimizi kucağmıza alırız.

zaten elimden tek gelen yatmak...ama beklemek çok zor geliyor...acilde ebelere ggöründüm dün...ağrın yoksa az geldiyse akıntın bizim yapabilecek bişeyimiz yok dediler salı gel dediler ama iki günüdr bir iki damlada olsa geliyor..korkmamamk elde değil...
inşaallah sorun olmaz ve sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza
teşekkür ederim arda_
fikir almak bile insanı rahatlatıyor

sana yazdığım yorumdan yarım saat sonra bayağ bi akıntım oldu.ve bu defa kahveden çok açık pembeye çalıyodu rengi.batma şeklinde bi de kasık ağrısı ona eşlik edince bayağ endişelendim.hatta eşim de o kadar sıkıldı ki bu durumdan artık düşerse düşsün demez mi?büsbütün moralim bozuldu.napim uzanıp dinlenicem ve yarın sabah ilk işim doktora gitmek olucak tabi çok geç kalmamış olursam.herşey Allahtan veren de O alan da O.Rabbim hayırlısını versin ne diyebilirim ki?

sana yazdığım yorumdan yarım saat sonra bayağ bi akıntım oldu.ve bu defa kahveden çok açık pembeye çalıyodu rengi.batma şeklinde bi de kasık ağrısı ona eşlik edince bayağ endişelendim.hatta eşim de o kadar sıkıldı ki bu durumdan artık düşerse düşsün demez mi?büsbütün moralim bozuldu.napim uzanıp dinlenicem ve yarın sabah ilk işim doktora gitmek olucak tabi çok geç kalmamış olursam.herşey Allahtan veren de O alan da O.Rabbim hayırlısını versin ne diyebilirim ki?

Canım bence moralini bozma ve sakin ol bence bebğin iyi bişey yok.o kadarcık kanamayla bebek düşmez.sen yat dinlen gönlünü ferah tut herşeyin hayırlısı olsun ben de ayni durumdayım yatıyorum ve igne oluyorum sabretmeye çalışiyorum...

merhabalar bende 4 haftalık hamileyim .fakat ilk öğrendiğim günden beri önce az kahverengi kanama geldi
şimdi çoğaldı.progestan ve aspirin verdi doktor.düşük falanda demedi daha dinleniyorummm sadece
ilkide düşük olmuştu buda düşermi acaba çok korkuyorummmmm ne olur yardımcı olurmusunuz :KK43:

merhabalar bende 4 haftalık hamileyim .fakat ilk öğrendiğim günden beri önce az kahverengi kanama geldi
şimdi çoğaldı.progestan ve aspirin verdi doktor.düşük falanda demedi daha dinleniyorummm sadece
ilkide düşük olmuştu buda düşermi acaba çok korkuyorummmmm ne olur yardımcı olurmusunuz :KK43:

içini ferah tutmaya çalış ve wc harici yataktan kalkma,sola dönük yat.

saol arkadaşım yanımda kimse olmadığı için wc ve yemek için kalkyorum bitek.
düşük belirtisi değilmi bu??allahım sağlık versin ne diyimm :KK43:

Hayır sadece düşük riski belirtisi.
Dr.un gerekli önlemi almış,gerisi allah'a emanetiz.
Yemek işini de eşinle paylaşmaya çalışın.
Bol da dua et arkadaşım,bozma moralini bak ben de geçen hafta endişeler içinde kıvrıldım ama bebeğimi usg.de görünce çok mutlu oldum.

evet bol bol dua ediyorum.seninde allah kucağına almayı nasip etsin.
yarın kontrol var bakalım hayırlısı ..

saol arkadaşım yanımda kimse olmadığı için wc ve yemek için kalkyorum bitek.
Düşük belirtisi değilmi bu??allahım sağlık versin ne diyimm :KK43:

şöyle söleyim aynı durumu bende yaşıyorum ve araştırmalarıma karşılık sadece düşük riskinden kaynaklı bi sorun değil ve doktorum da bana bu kahverengi akıntıların bi önemi olmadığını söyledi rabbim hayırlısını versin cümlemize ben bu akıntıları 6.haftadan beri yaşıyorum bide geçenlerde şöle bişi okudum bebeğin eşi aşağıda olduğu durumlarda da kahverengi akıntı gelebiliyormuş çok kafana takma ben bi ara çok taktım ama artık alışmaya çalışıom bu duruma doktorum böle çok düşünüp kendini üzme dedi kendine zarar verirsin dedi. Hatta ben bi ara parça gibi kan pıhtısı gördüm onun üstüne 1 gün boyunca kan geldi çok şükür rabbime bişi çıkmadı inşallah da bişi olmaz hiç birimizin yavrularına=)

hımm sanada geçmiş olsun arkadaşım.Allah hayırlısını versin tabi ama ben çok geriliyorum
sürekli kanamam oluyor korkuyorumm çok artık bide kırmızıya dönmeye başladı :KK43: hepimizin kucağına almayı nasip etsin inşallah.
5. haftadayım ilk öğrendiğim günden beri kanamam devam ediyor.hayırlısı inşallahh hepimize

hımm sanada geçmiş olsun arkadaşım.Allah hayırlısını versin tabi ama ben çok geriliyorum
sürekli kanamam oluyor korkuyorumm çok artık bide kırmızıya dönmeye başladı :KK43: hepimizin kucağına almayı nasip etsin inşallah.
5. haftadayım ilk öğrendiğim günden beri kanamam devam ediyor.hayırlısı inşallahh hepimize

dr.una söyledinmi,bence iğneye başlatmalı..
yine de gönlünü ferah tut,kalkma yemek için ya peynir domates yiyinnn

şöyle söyleyim bide ben ikinci gittiğimde doktora sanırım 7 haftalıktım progestan verdi ama bnm akıntılarım hiç geçmedi ayrıca en son kanama gibi gelincede her ihtimale karşı iğne verdi bi tane bence sen bu konuyu genede her ihtimale karşı doktoruna sor çok fazla takma kafana bak 7 haftadır oldu ve o akıntı devam ediyor. çok takma kafana

arkadaşlar dün dr gittim ctesi beta 200 dü 4 gün sonra yani dün 285 olmuş :KK43: normal değilmiş gebeliğim :KK43: ya dış gebelik yada düşük olucakmış:KK43:
çok üzgünüm bu 2. düşüğüm olucak:KK43: dış gebelik nasıl bişey bilen varmı
allahım sen yardım et...:KK43:

arkadaşlar dün dr gittim ctesi beta 200 dü 4 gün sonra yani dün 285 olmuş :KK43: normal değilmiş gebeliğim :KK43: ya dış gebelik yada düşük olucakmış:KK43:

cnm şöle söyleyim dış gebelık dediği yumurtamanın yanlış bi yerde döllenmesi sonucu oluşuyor yani rahminde döllenmesi gerekirken yumurtalık ve rahime giden kanalların arasında bi yerde döllenmesi sonucu oluşuyor. peki kese ultrasonda gözükmedimi hala ne kadarlık şuan senin gebeliğin

cnm şöle söyleyim dış gebelık dediği yumurtamanın yanlış bi yerde döllenmesi sonucu oluşuyor yani rahminde döllenmesi gerekirken yumurtalık ve rahime giden kanalların arasında bi yerde döllenmesi sonucu oluşuyor. peki kese ultrasonda gözükmedimi hala ne kadarlık şuan senin gebeliğin

X