Saç Rengi ve Saç Boyama saç rengim nasıl açılır?

nesscaffee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Mart 2009
476
37
33
saçımı yaklışık 3 - 4 ay önce 2 veya 3 sefer siyha boyamıştım ama üzerine başka bi renk tutturamadım sadece üst kısımda uzayan yerler tutuyo bnde mecburan tekrar siyaha boyuyorum saçımın rengini nasıl açabilirm lütfen yardm edinn =(

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm üzgünüm ama kuaföre gitmeden açamazsın..bende aynı şeyle uğraştım neler boyadım neler ama sonunda kuaföre gittim ve açtırdım...sana tavsiyem hiiiiiiiç uğraşma kendin açmaya..

koleston yoğun renk açıcı gerçekten ii açıyo baya bnde siyahtan açtım 3 hafta önce bakır kızılı yaptım:)ama şimdide ya karamel yada byle doğal bi renk arıyom bihterin ki gbi aşkı memnuda oynayan:)sen ne renk düşünüyosun ki canım açtıktan sonra?

arkadaşlar koleston sıvı peroksit açar diyorlar ama kullanıp kullanamamakta kararsız kaldım içinizi de deneyen var mı acaba kullanıyım mı?

ben çarpıcı bakır veya bal köpüğü düşünüyorum sizce bana ne renk yakışır

evet bende karamel istiyorumm ama saçlarım suan doğal renginde kendim evde boyasam tutarmı acaba yani bayadır boya vurmadım saçiıma çok az uçlarda var ama onlarıda kestirmeyi düşünüyorum sizce tutarmı fikri olan varmı ama saç rengim biraz koyu..

canım benimde saçlarımda koyu kumral vardı. güya akıttım saçımı, kuaför malzemeleri satan toptancıdan almıştım. sonra gittim karamel aldım ama tepeler tuttu, uçlar yine aynı:KK43: bence boşuna kendin zarar verme saçlarına. biraz daha para ver, kuaföre boyat.
gerçi yıkadıkça açtı saçlarım ama beklemek canımı sıkıyor:KK66:

bitek uçlarda varsa sorundeği canım kesersin boya tutar doğal saçın çünkü hele ikinci boyamada tamoturur çok gzel olur

kızlar son üç aydır kolestonun kakao kahvesinden kurtulmaya çalışıyorum :nazar:

küllü kahve almıştım sadece dipler tuttu iki ay önce hemen kuaföre koştum oryalle açıp kahve boyadı ama bi etkisi olmadı yine dipler kahve diğer saçlarım siyah gibi duruo..aradan bir ay geçti dün altın kestane aldım kolestonun boyadım yine dipler tuttu diğer kısımlar aynı...kuaföre gitmeyi tavsiye etmiyorum o yüzden bugün palettenin yoğun renk açıcısını denemek istiyorum fakat sonra hangi renge boyuyayım kararsızım :nazar:

Siyah boyalı saçlarımı ben de açtırmıştım zamanında mahvolmuştu saçlarım,kestirmek zorunda kalmıştım benden söylemesi..

bn renkle bugün actım suan igrenc oldu simdi gidip kahve köpüğüne boycam siyahların yarısı kaldı nese iki üçkez boyadıktn sonra onlar kendisi akr ama cok boyamayın 3 ayda bir yoksa kansere yol acar ok

arkadaşlar koleston sıvı peroksit açar diyorlar ama kullanıp kullanamamakta kararsız kaldım içinizi de deneyen var mı acaba kullanıyım mı?

Sakın deneme.Ben bundan 4 sene once denedım tamam açıyor ama saçında içine ediyor.Çünkü açılması için 1 saat belkide daha fazla beklemek gerek.Yani ben anca açmıştım ki saçım öyle koyu siyahta değil.Sonra saçımın yandığını fark ettim inanır mısın hala düzelmedi her nekadar yeni sa. gelsede.Bi şekilde saçın kimyasını bozuyor işte..Benden söylemesi

aynen bende öleyim gerçi ben şuan değişmeyi düşünmüyom ama değişcem zaman nasıl değişcem die düşünmeden edemiyom:KK70:

ben üst üste birkaç kez boyanmış siyah saçımı açtım evde ,öncelikle peroksit zaten tek başına bir işe yaramaz ben orialle açtım yıpranma olayı doğrudur ama saça dikkatle uygulanır ve 30 volümlük peroksit kullanılırsa yıpranma minimuma iner ,dikkatten kastım sürekli takip atmek durumundasınız zaten tek başınıza olmaz ve saçlara oriali tutam tutam sürüp o tutamın işi bittikten sonra diğer tutamın oriallenmesinde fayda var aksi halde ilk sürdüğünüz yerler siz diğer tarafa gelinceye kadar açılır yanma riski çıkar bir negatif yanı ise aralarda siyahlar kalabilir orial deymemiş yerler kalır boya gibi sürerseniz, diyelimki saç açıldı ama sarının tonları kadar açılacağını sakın ummayın o imkansız en fazla turuncu bir saç olur üzerine sarı asla olmaz [sarı düşünüyor iseniz eğer] yapabileceğiniz boya karamel tonları kahve tonları vs gibi olur ,ama her ne yaparsanız yapın muhakkak azda olsa yıpranır dikkat edilirse yanmaz ,şuanda piyasada olan ürünlerden mesela paşette yoğun renk açıcı dan kullanabilirsiniz diğeri daha profosyönel kullanım içindir,ben uzun yıllardır kendim açıyorum saçımı alıştım korkmadan uyguluyorum oriali en son 1.5 ay önce açtım saçımı,şuan kahverengi ve gayet memnunum

X