Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar kızımın saçları çok ince

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

serap xoxzbodur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2007
655
3
47
merhaba arkadaşlar. Kızım 4 yaşına girecek. Problemimiz saçları çok ince telli, cılız. Yaşıtlarına bakıyorum çok güzel saçları var. üzülüyorum. bir arkadaşım bana bepanthen, evigen bemiks ve e vitamin ampülünü şampuanın içine kırmamı önerdi ve kullanmamı önerdi. Çocuk olduğu için zararı olurmu acaba? ne kullanmalıyım.Teşekkürler.

merhaba arkadaşlar. Kızım 4 yaşına girecek. Problemimiz saçları çok ince telli, cılız. Yaşıtlarına bakıyorum çok güzel saçları var. üzülüyorum. bir arkadaşım bana bepanthen, evigen bemiks ve e vitamin ampülünü şampuanın içine kırmamı önerdi ve kullanmamı önerdi. Çocuk olduğu için zararı olurmu acaba? ne kullanmalıyım.Teşekkürler.

Saçın azlığı ve çokluğu biraz genetik ama yinede erken yaşlarda alınan önlemlerle saçlar canlanabiliyor..benim saçlarımda küçükken öyleymiş annem toka filan hiçbişey takamazmış imrenirmiş başka çocuklar saçlı diye :1rolleyes: ama annem saçlarımı bir iki defa kazıtmış ondan sonrada çok farketmiş saçlarım..nasıl olsa kızın daha okul çağında değil bence birkaç defa kazıt..şapkalar takarsın bir müddet :emir_bebek: :ecrin_bebek: bu ampüller çok faydalı kızına bir zararı olacağını sanmıyorum ama yinede bi doktora danış istersen için rahat etsin..badem yağı da saçlar için faydalı..benim önerilerim böyle arkadaşım..

Serap abla geçmiş olsun diycem ama çok şükür bir rahatsızlığı yokmuş.Yapısı öyledir bence.ıstersen bir doktora danış da öyle kullan evigen,bepanthen karışımını.Çünkü allerji yapabilir,küçük ya serra.Eğer saçları düzse öyle olabilir.hiç kafana takma kalınlaşır bence.Ben de küçükkenki saçımla şimdikini kıyaslıyorum da o zaman ipek gibi ve ince telliydi.Şimdi de odun gibi kalınlığı ama dökülüyor o ayrı konu:KK43:

Öpüyorum:)

Merhaba .
Kızın kızımla yaşıt.
Benim kızımında saçları zayıftı ama şampuanım sayesinde güzel toparlıyo.
Dalgalı değil saçalrı düz ama çok hoş görünüyo
SEbamed. şampuanımız.
ampuller konusunda küçüçük kızına bunu uygulama bence.

benım kızımda 1,5 yasında benımkınınde sacları ınce tellı ve seyrek 2 sefer 3 e vurdurdum pek bısey degısmedı benım saclarım da ınce tellı ve seyrek sanırım benden aldı zeytınyagı veya badem yagı surebılırsın yalnız dıkkat et bıtlenmesın.

Merhaba canim konu eski ama sorayim dedimki ne yaptin ne kullandin kizinin saclari duzeldimi benim kizimin 5 yawi var ocakda 6 olacak inw kucukken cok zayifti iki kere kazitdik olmadi wimdi eskisinden gur ama yawitlari orguleri saclari kalin benim kizimki kucucuk zayif onun icin sana sormak istedim cevaplarsan sevinirim tewekkurler wimdiden bide benim kizim kivircik sacli seninki nasildi?

X