Aile içinde kimin sözü geçer?

arzuca9432

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
4.030
8
55
Aile içinde,normal hayatınızda sizinmi?yoksa eşinizinmi sözü geçer?
İlişkilerinizde yaşadığınız insanlarla olan fonksiyonlarınız nasıldır?
Paylaşalım...........................

Dı$arıda bana yol göstermesine izin veririm ama evde kesinlikle benim sözüm geçerkaydirigubbakcemile

Bizde böyle dengeliyoruz i$tekaydirigubbakcemile5

Biz genelde ortak karar veriyoruz.Ama evin normal gidişatında fazla karıştırmıyorum eşimi....
Bende o televizyon seyrederken karışmam.Böylece ortayı buluyoruz................................

benim sözüm geçer genelde eşim her şeyi bana sorar fikrimi alır.ama tabii ikimiz karar veririz :) ortak karar veririz.

Çoğunlukla kararları ortak almakla beraber;yalan söyliyecek halim yok ben daha baskınım :eek:

baskıcı ve baskın bir karakter değilim.benim dediğim olsun,aa seninki olmaz gibi bir şey söz konusu değil..
hangimizinki mantıklıysa o kararı alırız..

bizde bazen ortak karar alırız bazı seylerde de bazen ben onun istedıgını yaparım bazende o benım istedıgımı yapar gul gıbı gecınıp gideriz allaha sukur.........

tabiiki ben.... şakkıdı

yuvayı yapan dişi kuş değilmi ozaman yuvadada dişi kuşun lafı geçer... :roflol:

eşim evrivakiyi sever,dediği dedik öttürdüğü düdük o kararını verir banada tatlı söz canım cicimle onaylatır, ben ise mutlaka onun fikrini önce alır sonrada üzüm üzüme baka baka kararır hesabı bende eşimin taktiğini uygular ona da kabul ettiririm.

valla karar verilmesi gereken konu hangimizin uzmanlık alanına giriyosa onun dediği olur.
genelde her konu benim uzmanlığıma girer tabiki.....:

bizim evde son sözü daima kocacığım söyler...
:lepi::lepi::lepi:"peki karıcığım, nasıl istersen..."
:lepi::lepi::lepi:

Ay çok güzel laftı."Peki karıcığım ,nasıl istersen."...............................................

tabi ki eşiminde düşünceleri önemlidir ama genelde benim dediğim benim istediğim olur :lepi:sırnaşık şey

kimsenin sözü kimseye geçmez bizim evde...
sadece ikimizde uyarız birbirimize...

X