Eşime sürpiz yapmak istiyorum..

E

EU2

Ziyaretçi
:nazar:kızlar 10 aylık evliyim eşime çok güzel ve ilginç bi süpriz yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz kac gündür düsünüyorum bulamıyom yorumlarınızı bekliyorum:a015:

Mezdeke öğren iyice, oryantal öğren..Geldiğinde oturttur bir koltuğa seksü bir kıyafetle oryantal yap kaydirigubbakcemile2

ıçerik olarak uygun düşmesi için hangi sebepten sürpriz yapmak isteyon ki onu bilirsek sanırım duruma uygun sürprizler düşünebilirizsengözlerimebaksanab

İçerik olarak uygun düşmesi için hangi sebepten sürpriz yapmak isteyon ki onu bilirsek sanırım duruma uygun sürprizler düşünebilirizsengözlerimebaksanab

canım yaa öyle konularda deil yani eve gelince veye hiç ummadıgı bi anda yapılacak bi süpriz.onu sasırtmak istiyorum 10 aylık evliyim hayatımız bugünlerde monoton hareketlensin istiyorumkaydirigubbakcemile5

canım hani böyle eve girdiğinde girdiği yerlere eşyalara filan notlar yazsan sonunda sana ulaşsa bi kaç ufak hediye koysan sonra pasta filan yapsan ne bilim işte

çok mu klasik oldu:sm_confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım hani böyle eve girdiğinde girdiği yerlere eşyalara filan notlar yazsan sonunda sana ulaşsa bi kaç ufak hediye koysan sonra pasta filan yapsan ne bilim işte

çok mu klasik oldu:sm_confused:

cok tesekkür ederim.canım daha önce kıyafetini cıkardı yere ve cebine koymustum notlar ama değerlendireceğim :1hug:a.s.

cok tesekkür ederim.canım daha önce kıyafetini cıkardı yere ve cebine koymustum notlar ama değerlendireceğim :1hug:a.s.

anladım canımdeğişik olsun istiyosun haklısında

mesala ben gene abartarak yazim mesala çocuklarınız var mı bilmiyorum

ama yoksa maddi durumunu sarsmıcak bi şekilde tabi bi otel de bi oda tutun

cumartesiyi pazara bağlayan gece tabi izin günü nasılsa yani

odayı mumlarla süsleyin ve onun orya gelmesini sağlayın filan

canım sen bana bakma ben uçtum ii cee yazmaya başladım aklıma makul bi fikir gelirse

yazarım:eek:

Mezdeke öğren iyice, oryantal öğren..Geldiğinde oturttur bir koltuğa seksü bir kıyafetle oryantal yap kaydirigubbakcemile2

ayyyyyyyyyy evet yaaaaaa benim hep hayalimde o vardı
dansöz kıyafeti alıp şıkkıdı şıkkıdı oynayacaktım
ama bir türlü nasip olmadı.))

anladım canımdeğişik olsun istiyosun haklısında

mesala ben gene abartarak yazim mesala çocuklarınız var mı bilmiyorum

ama yoksa maddi durumunu sarsmıcak bi şekilde tabi bi otel de bi oda tutun

cumartesiyi pazara bağlayan gece tabi izin günü nasılsa yani

odayı mumlarla süsleyin ve onun orya gelmesini sağlayın filan

canım sen bana bakma ben uçtum ii cee yazmaya başladım aklıma makul bi fikir gelirse

yazarım:eek:

canım güzelde esimin görevi nedeniyle bi ilçede oturuyorum ve bi tane otel var ve hemen hemen herkes esimi tanıyo yani böle bişe imkansız.çocugum yok daha

Güzel bir konu açmışsın a.s. , akşam akşam içim açıldı walla, evlendiğim zaman burdan kopya çekerim artık hihoyyyt şimdilik benim aklıma bişi gelmiyor ama bir dansöz kıyafeti bulursan aZeLYa55 in dediği gibi süper olur, İstanbul da kapalı çarşının oralarda bir sürü çeşit var çok pahalı da değil :))) .Osmaniye de nerden bulursun onu bilemem.

sizi gidi siziler -tatlicadiarzu-
tanıstığınızdan itibariyle olan resimlerinizi slaty hazırlayabilirsiniz
küçük notlarla yönlendirip hoş bi sofra hazırlayabilirsiniz
anlamlı bi pasta hazırlayabilirsiniz bas harflerinizle süsleyecek pastalar
otele gidebilirsiniz
aklıma bu kadar geldi az romantiğim demi :nazar:

Ya benim aklıma hep munzur şeyler geliyor yaa :jeyyar:
Küvet var mı sizin evde :jeyyar: gerçi belki bunu yapmışsındır sırnaşık şey

canım güzelde esimin görevi nedeniyle bi ilçede oturuyorum ve bi tane otel var ve hemen hemen herkes esimi tanıyo yani böle bişe imkansız.çocugum yok daha

anladım canım küçük yerde zor tabi canımcmCADIARZU

ayyyyy kızlar içim kıpı kıpır oldu valla hepsi hosuma gitmeye basladı valla.oynamaya gelince kızlar onu yaptım ama dansöz kıyafetiyle deil.yaa o evelendim evleneli benim için çok çabaladı bende bugünlerde onu mutlu etmek istiyom askım bugünlerde hasta bide

duşakabin olmazmı?
yada büyük bir leğennnnnnn

ya bence sen bir çubuk bul yada evinizin kapısı falan kullan striptiz falan yap.)))))))

X