emziren anneler için..

Salep!
Anında etki eden tek şey oldu bana şaşırdım:)
Hem tadı da süper bozaya kıyasla.
Bir de sanırım sağlıklı beslenmek+bol su yeterli süt üretimi için. Hiç kasmaya gerek yok. Annem kardeşimi tam 3 buçuk yaşına dek emzirdi. Ne yaptın özel olarak da o kadar emdi diye sorduğumda "hiçbirşey" demişti ki annem su içmeyi de sevmez fazls yani. Ben ise kızımı 4 aycık emzirebildim :KK43: şimdi iki aylık bir oğlum var. İnşallah onu bir send emzirsem gene yeter.. Yani sizin anlayacağınız yemekle alakı gibi gelmiyor bana. Yine de yiyoruz işte :KK66:

Salep!
Anında etki eden tek şey oldu bana şaşırdım:)
Hem tadı da süper bozaya kıyasla.
Bir de sanırım sağlıklı beslenmek+bol su yeterli süt üretimi için. Hiç kasmaya gerek yok. Annem kardeşimi tam 3 buçuk yaşına dek emzirdi. Ne yaptın özel olarak da o kadar emdi diye sorduğumda "hiçbirşey" demişti ki annem su içmeyi de sevmez fazls yani. Ben ise kızımı 4 aycık emzirebildim :KK43: şimdi iki aylık bir oğlum var. İnşallah onu bir send emzirsem gene yeter.. Yani sizin anlayacağınız yemekle alakı gibi gelmiyor bana. Yine de yiyoruz işte :KK66:

Bugun yapicagim ilk is salep almak olucak.yemedigim icmedigim kalmadi.
Bira mayasi tableti,ot cop,bulgur,sogan ya daha neler neler.
Yan etkisi sut arttirici ilac bile verdi doktorum ne bunye varmis bendede:)
Kesildi kesilicek sutum ama hala herseyi yapiyorum.en azindan 1 kasik bile alsa sifadir diye.inatlada pes etmicem.hemen salep deniyorum...

Bugun yapicagim ilk is salep almak olucak.yemedigim icmedigim kalmadi.
Bira mayasi tableti,ot cop,bulgur,sogan ya daha neler neler.
Yan etkisi sut arttirici ilac bile verdi doktorum ne bunye varmis bendede:)
Kesildi kesilicek sutum ama hala herseyi yapiyorum.en azindan 1 kasik bile alsa sifadir diye.inatlada pes etmicem.hemen salep deniyorum...

Dene canım mutlaka..
Rabbim yavrunu doyuracak sütünü bollaştırsın inşallah..
Pes etme ve olacak mı olmayacak mı diye de pek takma kafaya. İnan sadece süt konusunda kafa yormak bile azaltabiliyor. Sabırlı ol. Dediğin gibi bi kaşık dahi alsa yeter. Emzirdiğin müddetçe sütün kesilmeyecektir. Israrla sağ ve emzir..

X