Akneler ve sivilceler icin müthis krem

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
3.832
111
Quinoderm 5..
Aknelere ve sivilcelere cok iyi geliyor arkadaslar, aninda kurutuyor silvilceleri.Aknelerin gecmesi biraz daha uzun sürüyor tabi ama bu süre 2-4 hafta arasinda kisinin cildine göre degisiyor. Yüzde yeni belirmis sivilcenin üzerine kremi sürdügünüz zaman 1 gün icerisinde sönüyor sivilce.
Ben cok faydasini gördüm. Sizlerede tavsiye ederim.

Quinoderm 5..
Aknelere ve sivilcelere cok iyi geliyor arkadaslar, aninda kurutuyor silvilceleri.Aknelerin gecmesi biraz daha uzun sürüyor tabi ama bu süre 2-4 hafta arasinda kisinin cildine göre degisiyor. Yüzde yeni belirmis sivilcenin üzerine kremi sürdügünüz zaman 1 gün icerisinde sönüyor sivilce.

Canım tesekkurler bilgi için =))

bu bir ilaç mı yoksa dermokozmetik bir ürün mü ve nasıl alabiliriz, nereden temin edebiliriz acaba ? yerimseniben

türkiyede olmayan bir ürün sanırım googleda türkçe aramada hiçbirşey çıkmıyor.

Kizlar ingilteredeyken eczaneden almistim ben. Internet üzerinden siparis veriliyor sanirim, ben arastirip size aktaracam bu bilgiyi.

Quinoderm 5..

arkadaşım cok merak ettim su kremi nasıl bulacağımız konusunda yadımcı olursa cok sevinirim, haber bekliyorum senden:KK66:

Salyangoz ve inci kremide sivilceler, çiller ve güneş lekeleri için müthiş, bilginiz olsun. Üstelikte ucuz.

X