Lekeler, Çiller Dermokil mi olay m?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

nlgn10

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
135
0
42
arkadaşlar yüzüm için tam olay ın ışıltı veren nemlendiricisine karar vermiştim ki fondöten dokunuşu diye renkli nemlendiricisini görüp kararsız kalmıştım cilt tonum çok düzgün değil de... şimdi de sabah dermokil reklamlarını gördüm iyice kafam karıştı sonuçta dermokil doğal ama olay da renkli yada diğeri ışıltılı kararsızım yardım edermisiniz bu ürünleri kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...

hmm.. ben olay kullandım canım hiç tavsiye etmiyorum btn yüzümde sivilce yaptı artı yüzümü yağlandırdı..zaten sivilcelerimi yeni geçirmiştim ve yüzümün yağıda gitmişti ilaçlar sayesinde ama olay daha kötü yaptı oysuden tavsiye etmiyorum ..

ben dermokil setini kullanıyorum akneli ciltler için..çok güzel temizliyo cildi berraklaştırıo güzel bi ürün..ama bnm sivilce izlerim var etki etmedi tabi

sakın olay alıp öyle bi hataya düşmeyin kızlar... :eek:lmaz: sadece bana mı iyi gelmedi dicem ama çevremde ki çoğunluk hep şikayetçi..ciltlerimiz mahvoldu

mrb dermokilin maskesini aldım yüzümde akne kistlerii vee birazda izleri var şimdi denedimm sonuç alırsam tekrar yazarım arkadaşlar bende uzun süredir ürün arıyorum roc kun nemlendiricisii güzell fana değil gibi bilginiz olsun :))

X