Duvar kağıdı için yardım.

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
Arkadaslar, ben evime tasinirken bir odaya hic dokunmamistik. lojman ve giden arkadasimizin kucuk bir oglu vardi ve onun mavi uzerinde sari pinnie de pooh ayiciklari olan duvar kagitli bir odasi vardi. oda o kadar sirindi ki, tum evi elden gecirdik ama o odayi oylece biraktik belki oglumuz olur diye.

Ama kizimiz olacaaaaakkk:) eger TR de olsam resmini ceker koyardim ama malesef tr ye yazin temelli donecegiz. oda duvar kagidi kapli. mavi renk uzerinde sari ayiciklar var. oyle kiza da uyacak bir mavi degil ama. koyu.

simdi bunun uzerine tekrar duvar kagidi yapabilir miyim cikartmadan onu? hic deneyimim ok bu konuda. annemler de hic duvar kagidi kullanmadilar. hep boyatirdik evimizi.

peki bu duvar kagidinin ustune cikartmadan boya yapablir miyiz?

acikcasi duvar kagidi cikarma isinin zahmetli bir is oldugunu duymustum o yuzden cikarma isine girmek istemiyorum acikcasi.

Aslinda ben duvar kagidindan ziyade simli boya ile boyamak istiyordum. cok acik pembe, lila ya da sari olabilir. uzerine de buyuk duvar stickerlari yapistiracaktim. ama kararsiz kaldim.

sirf bu yuzden o oda yerine onun yanindaki ama benim yatak odama uzak olan diger odayi bebek odasi yapabilirim. biraz sacma olur o da gerci.

fikirlerinizi bekliyorum.

X