Kist için neyi tavsiye edersiniz?

eylul01

oysa bir umuttu
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
446
6
44
poliksitk overim sol ve sağ yumurtalıklarımda 1,5 ve 7 mm lik kistler mevcutmuş. bitkisel çözüm yada başka birşey olarak ne yapmamı tavsiye edersiniz?

kistler için en yararlı bitki civan perçemi çayı ,çikolata kistim vardı ve çocuğumuz olmuyordu.2.5 senede 3 negatif aşılama dr tüp bebeğe geçmeniz gerekiyor dedi.1 ay civan perçemi çayı içtim o ay hamile kaldım.günde 3 defa toz şeklinde kaynatıp demliyorsunuz biraz ılıdıktan sonra 1 tattlı kaşığı balla karıştırıp içiyorsunuz.yararını gördüm sizlerle paylaşmak istedim.

hayırlısı olsun bebeğin bunu bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
kistler için en yararlı bitki civan perçemi çayı ,çikolata kistim vardı ve çocuğumuz olmuyordu.2.5 senede 3 negatif aşılama dr tüp bebeğe geçmeniz gerekiyor dedi.1 ay civan perçemi çayı içtim o ay hamile kaldım.günde 3 defa toz şeklinde kaynatıp demliyorsunuz biraz ılıdıktan sonra 1 tattlı kaşığı balla karıştırıp içiyorsunuz.yararını gördüm sizlerle paylaşmak istedim.
çok sevindim işe yaradığına. gerçi çikolata kistiyle pco farklı. ben soğan kürü yapıyorum. az az sancı var yumurtalıklarımda. çalışıyor sanırım. hissediyorum. eğer kesin faydasını görürsem yazıcam buraya?a.s.

X