Gelinlik Modelleri Gelinlik bakan arkadaşlar Nuans Moda ya bakmadan gelinlik almaya karar vermeyin?

deniztopcu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
12
0
Merhaba arkadaşlar,
Ben gelinlik almaya çıktığım gun 2 saat 2,5 ssat gibi bir surede karar verdim. Nuans moda evinde giydiğim 3 gelinlikten ikincisine vuruldum çünkü. Gelinliğime bakmak isterseniz albümüm var.

nüansın gelinlikleri güzel evet
ama web siteleri adamı sinir hastası edicek kadar iğrenç kötü başarısız
gelinlik sececeğim varsa da iştah miştah bırakmıyo
çok dandik :nazar:

Canım başkaları örnek alıp dikmesin diye internete hep bir önceki seneyi koyuyorlar.
ama inan her yeni sene bir öncekinden daha guzel

evet arkadaşımda nüansa diktirdi ve süper ötesi bi gelinlik oldu.farklı oldu yani.yarın bende gidicem nüansa bide oraya bakayım peki senin gelinliğini görebilirmiyiz ?

albumune baktım cok sekersınız.esının gamzesı aynı benım askımın gamzesı aynı yerde.ben o gamzenın ıcınde kayboluyorum.orası benım gızlı bahcem mabedim.Allah mutlulugunuzu bozmasın.

Canım gamze için neler yazmışsın. Çok güzel çok . Yazdıklarına aynen katılıyorum. Allah mutluluğunuzu bozmasın.

Son düzenleme:
baktım cnm resimlerinize gerçekten çok güzel gelin olmussun mutluluğun daim olsun

nüanstan gelinliğini alan arkadaşlar fiyatlar ortalama nasıl ?

cANIM BENıM
Benim gelinliğim 4,500 civaruydı satın alması
kiraladım ben ama çok sıkı oldu 2,000 ye inmişti çiçeği falan

çok teşekkür ederim canımlarım
ama bugün hayatınızda yaşayacağınız en güzel günlerden biri ve en güzel olmanız da sizin hakkınız
tabi bütçeleri sarsmadan en uygun ve en guzelini alıcagız.
herşey gönlünüzce olur, hiçbir şey aklınızda kalmaz inşallah.

benimde arkadaşım nüansta diktirdi maşiallah çokta güzel oldu fakat fiyatlar bana biraz pahalı geldi tabi bütçeden bütçeye değişir

nüansın fiyatları bana aşırı geliyor. o parayı verecek olsam gider pronovias alırdım çünkü gelinlikleri daha güzel geliyor bana. bir türk markası olarak bu kadar fiyat yükseltebilmiş olmaları çok ilginç, halen alıcı buluyorlar demek ki. çünkü malzeme ve dikim kalitesi bir gelinliği o fiyatlara yükseltmeye yetmez, tasarım ve markadan kazanıyorlar.

eğer tesettürlü değilseniz, kapalı bir gelinlik modeli aramıyorsanız, kesinlikle nüans hem maddi anlamda fazla hem de işçilik açısından oldukça fazla, kesinlikle daha uygun fiyata başka yerlerden, akay'dan, pronovias'tan hatta ve hatta vakko'dan bile alabilirsiniz. :KK34:
benim nişanlığım nüans'tandı. bana ellerindeki kumaştan dikmeye kalktılar, sen seçeceksin her şeyi demişlerdi, provanın sonlarına kadar o kumaş için, bu astarı diyip durdular meğer değilmiş, sonra değiştirttim. v.s v.s... ıyy hatırlaması bile iğrenç, strese. onlar yüzünden nişanımı iptal etmeyi bile düşündüm ama eninde sonunda enfes bir nişanlığım oldu. :nazar:
herkese tavsiyem muhakkak 2-3 ay öncesinden diktirin ve zamanından 3 hafta önceye teslim tarihini belirleyin, çünkü hep bir aksilik çıkıyor ve bu terziler insanı inletiyor.

X