Sizce bu davranışları ne anlama geliyor ? Yardım lütfen!

lonely_33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009
179
1
40
slm arkadaslar ben mesai arkadasımdan hoslamaya basladım ama bu onun sayesinde oldu.ama bi gün öyle bir gün böyle.size bana karsı davranıslarını yazayım siz bi fikir verin lütfen.biz ögle yemegine dönüşümlü cıktıgımız için onunla 1 saat tek kalıyoruz.bu zaman içinde diğer arkadaslar gider gitmez yanıma gelip oturuyor konusmaya calısıyor.gecen gün biraz rahatsızdım.geldi elini alnıma koydu atesime baktı kalk gidiyoruz dedi.hayır falan dedim ama dinlemiyor.doktora götürdü sonra tekrar işe dödük yarım saatte bir yanıma gelip atesime bakıyor.ne yerse yesin banada getiriyor.benim eski erkek arkadasım iş yerindendi.ayrıldıgımı ögrenince nerdeyse sevinc cıglıkları atacaktı.agzı kulaklarına geldi.sürekli benim yanımda diger arkadaslara sevgilisinin olamadıgını bir sekilde ima ediyor.bir de gecen gün ben duygularımı kolay kolay söyleyemem dedi.keske bu huyum olmasa da içimdekileri söylesem dedi.ben sasırdım baktım öyle salak
salak.sonra gitti.ya kafayı yemek üzereyim söylese ikimizde rahatlıcaz ama adam susuyor.sizce bana karsı ufakta olsa birsey varmı.uzun oldu kusura bakmayın

bence seni susp oturmaya devam et.şimdi yeni ayrıldysan sen kendını kenara çekmesı normal biraz zman geçmesini istiyor muhtemelen..ve buyuzdende başkasının yanında rahat olamıyor.oyuzden sen sessiz kalmaya devam ettt

Gerçekten sizin hakkınızda olumlu duyguları varsa,gelir söyler zaten..yerimseniben

hoslanmaya basladım demıssınız madem
ozaman soylemesınde yardımcı olun
bıraz yakın davranınkı reddedılme korkusuyla sıze acılmaktan cekınmesın
yada zaman bırakın hıssettıklerınız gercekse elbet bırgun acıga cıkar zaten

bekle ve gör sadece biraz sabır şekerim.... kaydirigubbakcemile

sagolun arkadaslar bende hoslandıgını düşünüyorum ama sessiz kalması düşündürüyordu.ayrılıgın üzerinden zaman gecmesini bekliyor galiba haklısınız

ya bişeyler hiisediyor gibi duruyor. ancak şunu unutma işyerinde yaşanan ilşkiler tehlikeli sonuçlar doğurabilir. biliyorsun ilişkilerin başladığı gün ki gibi kamama ihtimalleri var yani aranızda bir sorun olduğunda aynı işyerinde olmak sorun olabilir. ama illaki soruna cevap vermme gerekiyorsa hoşlanıyor. bişey yapmayıp bekleyebilirsin. yada bi şekilde işyeri dışında vakit geçirebilirsin. kahve içmek bi kafede oturmak gibi. bunu da bi bahaneyle yapsan iyi olur.....bahane de yazabilirim istersen:)
bahaneni merak ettim acıkcası:)ah bendede öyle kabiliyetler olsaydı keske.

bu konudaki en iyi taktik iddiaya girmektir. mesela işle ilgili bi konuda, bir şarkının sözlerinde . idda konusu önemli değil yenilmeyi de göze al. sonra kahvesine de. yada ona bi iki saniyelik zaman tanı nesine diye ona sor. sonrası gelir.... denenmiştir:)
sana söyleyecek söz bulamıyorum ya harikasın.bende denicem.sonucu da sana yazıcam.

isyerinde biri seni dusunup ne yiyorsa paylasiyor
ne kadar guzel bunun kiymetini bil bence
bana birisi boyle bisey yapsa ohoo

isyerinde biri seni dusunup ne yiyorsa paylasiyor
ne kadar guzel bunun kiymetini bil bence
bana birisi boyle bisey yapsa ohoo
evet canım cok güzel birsey.benimde cok hosuma gidiyor.sadece o degil bütün calısanlar öyle.cok sanslıyım.allah herkesi böyle ortamlara düşürsün inş.

sinir oldum ya az önce burdan bir bayan arkadas ona birini ayarlıcam sana dedi.o da bana baktı bi şöyle güldü gecti ama benim sinirlerim acayip bozuldu.belli etmedim gerci.ve bunu diyen kişi onun bana bakıslarından birşeyler oldugunu anlıyor.canımı sıktı ya.seytan neler neler diyor simdi ama tutmak zorundayım kendimi.

ah genclik ah
ne guzel heyecanlardir bunlar
yas gecince boyle seyler olmuyor artik
gencken daha atilgan oluyor insanlar
yas ilerledikce herkes frenliyor kendini

bir erkek sana seni sevdigini söylemeden ümitlenme.. ne yapacakları belli olmuyo... insallah aranızda güzel seyler olur ama..

sana karsı birseyler hissetmese böyle ilgili olmaz canım.bence bekle zamana bırak ilk o acılsın.erkekler kacan bayanlardan hoslanıyor yerimseniben sen her zamanki gibi davranmaya devam et bence:1rolleyes:

hiç merak etme güzelim. bu adam senden bal gibi hoşlanıyor.açılmasını bekle derim. bende iş yerinde tanıştım. hemen hemen aynı anlattıklarını yaşadık bizde. 3 ay normal arkadaşlıktan sonra çıkmaya başladık ve şimdi 17 aylık evliyiz biz sositososito

Son düzenleme:
Adamcağız senden yeterli ışık alamamıştır belki, itiraf için, belkide sizinki isimsiz başlayan ilişkilerden olur yani adı konmadan bi bakmışsınız çıkıyorsunuz.
Diğer arkadaşlarından farklı davranıyor musun ona, az farklı davran bence, cesaret alması için

canım ne güzel bu konu ;
bana da fikir olucak senin konunda yazmak istemezdim canım ama aynışeyler bende de var bende sormak istedim .
sürekli müşterisi olduğumuz bir bankada çalışıyor ilk başlarda farkına varmadım yan gişedekiler hep ona denk geliyosun falan demeye başladı ve hatta iki gün önce olan bir olayı anlatayım sıra nosu aldım banka boştu bunun da işi var belli bişeyler yapıyo yandaki bayan bastı benim no yandı gittim ama ben giderken o bayana bişey dedi sonra bayan da ben yanlışlıkla bastım sen xxxx geçermisin benim işim var dedi bende ona geçtim hoş beş etti ama o işim var diyen bayan kolunu gişeye dayamış bize bakıyordu ve hani bıyık altından gülümseme tabiri vardır ya öyle imalı bi gülümsemesi vardı yani hemen hemen yakın şeyler ve bende heyecan oluyo artık bankaya giderken ...
inşşş ikimizinki de açılırda herkes rahatlar ....

X