tatlı tatlı kasık ağrısı ve bel ağrısı olan varmı?

brcsrkn

annesinin kuzusu
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
847
7
mrh arkadaşlar çok pipiriğim biliyorum ama şuaralar belim çok ağrıyor ama dayanılmıcak gibi değil tatlı tatlı bi ağrı :eek:

arada kasıklarımda da sancı oluyo hep tuvaletim varmış gibi oluyo ama yok tabiki :)
bel ağrısı ve kasık ağrılarım oluo arkadaşlar :CüvCüv:

canım istiyorsun sanırım söylediklerin hamilelik belirtisi gibi bir test yap istersen

test yaptır sonuç kesinleşsin ilk aylarda benimde tuvaletim çok oluyodu varmış gibi ama yok ve belimde kasıklarımda ağrılar oluyodu şimdide oluyo ama o kadar değil

ee o zaman yerleşme ağrısıdır canım her adet zamanın gelince böyle ağrıların olacak sanki adet olacakmışsın gibi

canım yerleşme ağrısı ama daha önceden bi düşüğüm olduğu için pipirikleniyorum Haftaya Allahın izniyle bi duyayım kalp atışını bebişin pipiriklenmem bu kadar çok Allahım hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucaklarımza almayı nasiplesin :Saruboceq:

amin canım korkma çok ta düşünme üzerine düşme hiç bilirsin sakınan göze çöp batar dikkat et çok yorma kendini bol bol dinlen benimde ilkim boş gebelikti bak dikkat et zaten şimdi hemen hemen herkezin ilk hamilelikleri ya düşük ya boş yada dış gebelik ilk hamile kalıpta doğum yapanlar çok şanslı

haklısın canım gerçekten çok üstelememek lazım dediğim gibi bi kalp atışlarını duysam hayırlısıyla benim içim ozaman biraz daha rahat edecek. Benim için ne olur dua edin :Saruboceq: p.tesi dr a gidicez

a.s.tamam güzelim gidip gelince haber ver ama merak ederim dualarım seninle olacak:1hug:

çok sağol güzelim benim yazıcam size güzel haberleri Allahımın izniyle :Saruboceq: :1hug:

Merhaba 4 gündür kasık ağrım var ama 4 gün sonra adet olmam lazım bi soldan bazen sağdan ağrılarım oluyor yumurtalama günümü tam 9 gün geçtim ...anlamadım gitti...
Adet ağrısı dicem ama böyle iğne girer gibi olmazdı o direk sancı olurdu...

Kendimi dinliyor gibiyim ama konduramıyorum.şuan baya şiddetli sağ karnımın altında iğne gibi girip çıkıyor...
Sonra üzülüyorum ama sizce bu nedir?
Test almamak için zor tutuyorum kendimi...

Allahım isteyen herkeze versin....:KK49:

Merhaba 4 gündür kasık ağrım var ama 4 gün sonra adet olmam lazım bi soldan bazen sağdan ağrılarım oluyor yumurtalama günümü tam 9 gün geçtim ...anlamadım gitti...
Adet ağrısı dicem ama böyle iğne girer gibi olmazdı o direk sancı olurdu...

Kendimi dinliyor gibiyim ama konduramıyorum.şuan baya şiddetli sağ karnımın altında iğne gibi girip çıkıyor...
Sonra üzülüyorum ama sizce bu nedir?
Test almamak için zor tutuyorum kendimi...

Allahım isteyen herkeze versin....:KK49:

Bendede şuan aynı ağrı var.Yaklaşık beş gündür arada azalarak arada artarak devam ediyor.Sol tarafta daha yoğun bazen sağada geçiyor.Yumurtalıklardan başlayıp belime doğru süzülüyor ağrı.Daha önce hiç böyle batma şeklinde ağrım olmamıştı.Göğüslerimde şişti ama hassasiyet yok.Belkide evham yapıyorumdur.Adetime 4 gün var.Bekleyip görücez.Sen ne yaptın?Test falan yaptınmı?

Kizlar bEn sahurda gebelik testi yaptim negatif cikti.once uzulecek gibi oldum ama sonra canimiz sagolsun dedim.bu konuya fazla takmamak lazim.takinca psikojik olarak gebelik belirtileri yasiyosun.benim burnum bile inanilmaz derecede kasiniyordu.cuma gunu adet gunum,bu agrilar ondan oluyor heralde.

Merhaba regl tarihim 26 temmuz bugün 26 ağustos normalde2-3 geçti
dün akşam doktora gittim alttan muayene etti
kese gördüm dedi ama şuan bebekdir diyemem dedi
bende gördüm bir kese kenarda bir nokta vardı içinde
onu görünce içime bir umut girdi

ama 2 kere kan testi yaptık 0.124 ve 0.100 çıktı

bu akşam yine çağardı doktor...bakalım ne diyecek
sizce ben hamilemiyim?
şuanda kalçamın tek tarafı ağrıyor belim ağrıyor aynı kalçamın kasık kısmıda ağrıyor.akıntım beyaz halde bolca ...

X