Facebook resmim için estetik operasyon:)

damlays

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2009
4
0
geçen facebooktaki bir reklamda gördüm resimlerimizi istediğimiz gibi değiştiriyorlarmış..XXXXXXXXXXX varmı arkadaşlar hiç burada bu işi yaptıran..nasıl iyi sonuç veriyormu..veriyosa bende yaptırmak istiyorum..yada sizin bildiğiniz bir yer varmı böyle birşey yapan, güvenilir, yani paramızın karılığını vereceğinden emin olabileceğimiz?...

Son düzenleyen: Moderatör:
bir kırışıklığı yok etmek için 16 lira+KDV...
photoshopta kolayca halledilebilen bir şey, insanlar ne kadar da uyanık yaaa

ewt işin kolayını bulmuşlar walla internetten indir photoshop programını kendin yapmaya çalış

keşke yapabilsem ..bir internete girmeyi öğrendim, bir de daha yeni facebook ta sayfa açtım işte, hepsi o kadar:).. böyle birşey olması da hoşuma gitti görünce ama bilemiyorum işte... dediğiniz kadar kolay mı öyle şeyleri kendi başına yapmak, deneyeyimmi yani sizce? adı heryerde geçiyor ama nereden bulabilirim o programı mesela..

gerçekten artıkk bütün fotografçılar hatta isteyen kendi evindede yapıyor bunlar hakkaten uyanıklar çokk adobe photoshop programları biraz zor ama kolay olanlardan başlarsan öğrenmek istedikten sonra öğrenirsin bende 2 3 yıl öncesine kadar bilgisayar açmayı bilmezdim şimdi ev ahalisi benden öğreniyor...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evt çok kolay yapılabilir photoshopta mesela ben şöyle bişi yaptm fisfisfis
eski
18581leightonmeestermatw.jpg

yeni
18581leightonmeestermatt.jpg

paraya gerk yok çok zahmete de gerk yok deneme derim. a.s.

ilk hali daha güzelmiş. hem sanal ortam bile olsa insanları kandırmanın alemi yok.

photoshop yapılırken bence doğal gözükecek şekilde yapılmalı.Ben de ilk resmi yani photoshopsuz resmi beğendim.

'make up pilot' indirin
kullanımı çok basit zaten bu programı her açtığınızda gösteriyor nasıl yapacağınızı

Çok güzel olmuş ya bende yapabilsem ne iyi olurdu şahane resimler yaratırık kaydirigubbakcemile3

kızlar ne para döküyorsunuz böyle şeylere.. çok çok iyi bilmesem de ben kendim yapıyorum düzeltmeleri,lekeleri,sivilceleri,renk tonlarını..

X