Kütahya da kare yemek takımları

zeysb

Umutlu :)
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2008
1.808
308
kızlarr merhabalar...kütahya porselende kare yemek takımları var mı?görseli yada ürün kodunu paylaşırsanız çok mutlu edersiniz beniii...a.s. çok teşekkürler şimdiden...:enbuyukkk:

canım ben yok diye biliyorum umarım vardır bende çok istiyorum almak

hilalce canım çok teşekkürler.....elimde hediye gelen bir takım varda onu kısa sürede değiştirmem gerekiyor..onun için sormuştum canikom...napalım yoksa da başka markalardan bakarız...

ben kitahya porselen ile mailleştim..mayıs ayında yeni bir grup çıkartıcaklarmış...kare galibaaa...hadi bakalım 1 ay daha bekleriz :emir_bebek:

benim bi bilgim yok ama karaca-da guzelleri var.begenirsen bakabilirsin,benimki karaca ve kare

Kütahya porselen in yeni grubu çıkmı$ bile kızlar ve kare modeller ağırlıkta ben çok beğendim netten bakmı$tım sizde bu $ekilde bakabilirsiniz modellere

var canım kareden olması lazım..
mağazada görmüştüm sanki..

var canım kutahya porselenın sıtesıne gır 2009 katologuna bakabılrısın oradan gusel modeller var agırlık kare takımlarda zaten bu sene hihoyyyt bende cokk begenıyorumm kare takınları ama modası gecer dıye korkuyorum yuvarlakların hıc gecmıyo sonucta :1no2: karasızım yanı sızce hangısını alsam kare mı yuvarlakmı kızlarCADIARZU

bende günlük yemek tqakımı için kare almayı düşünüyordum ama arkadaşımınki de öyleymiş bulaşık makinesinde rahat olmuyor dedi.bende vazgeçtim.önemli olan kullanışı sonçta

benim bi bilgim yok ama karaca-da guzelleri var.begenirsen bakabilirsin,benimki karaca ve kare
canım bu hediye geldi die değiştirmek istiyorum dierlerinden haberdarım aslında teşekkürlera.s.
Kütahya porselen in yeni grubu çıkmı$ bile kızlar ve kare modeller ağırlıkta ben çok beğendim netten bakmı$tım sizde bu $ekilde bakabilirsiniz modellere
ewet canım ben martta sormuştum mayısta çıkıcak demişlerdi...martta nette yoktu...belki mağazada gören olmuştur die sormuştum..teşekkürler canıma.s.
var canım kutahya porselenın sıtesıne gır 2009 katologuna bakabılrısın oradan gusel modeller var agırlık kare takımlarda zaten bu sene hihoyyyt bende cokk begenıyorumm kare takınları ama modası gecer dıye korkuyorum yuvarlakların hıc gecmıyo sonucta :1no2: karasızım yanı sızce hangısını alsam kare mı yuvarlakmı kızlarCADIARZU
canikom benim 2 tane misafirliğim vardı.yuvarlak...bu hediye geldi die değiştirmek istedim.3tane yuvarlağı napayım die...yok ya modası geçmez..birini yuvarlak birini kare al canım teşekkürlera.s.
bende günlük yemek tqakımı için kare almayı düşünüyordum ama arkadaşımınki de öyleymiş bulaşık makinesinde rahat olmuyor dedi.bende vazgeçtim.önemli olan kullanışı sonçta
aaa ilginç..biz evdede kare kullanıyoruz..kahvaltılıktan,meyve tabaklarına,pasta tabaklarına kadar kare...makinadada sorun yaşamadık..teşekkürlera.s.

kızlar ben değiştirdim yemek takımımı.sağ olsunlar tanıdık oldukları için süre önemli değil demişler...medusa 4573 le değiştirdim....çok beğendim..hepinize teşekkürlera.s.

kızlarr merhabalar...kütahya porselende kare yemek takımları var mı?görseli yada ürün kodunu paylaşırsanız çok mutlu edersiniz beniii...a.s. çok teşekkürler şimdiden...:enbuyukkk:

canım kare takımları tavsiye etmem kenarları köşeleri çabucak kırılıyor..çok pişman olursun sonra.ama benim Güral porselenden çok beğendiğim yemek takımları var onların resimlerini ekledim belki ilgilenirsin diye.benimkiler de güral ın renkli yemek takımlarından..

50133.png

507301.png

SA%2096%20YT%20920%20686.jpg

SA82Y691012951.jpg

SA82Y691011662.jpg
:smiley-cool:

ya ben bu sondaki pembe takıma bayıldım esracım pembe hastası olarak ya supermiş gercekten cok begendim en sondakini. ya ya super:)))) sitesinden mi bulmustun.

ya ben bu sondaki pembe takıma bayıldım esracım pembe hastası olarak ya supermiş gercekten cok begendim en sondakini. ya ya super:)))) sitesinden mi bulmustun.

evet canım sitesinden buldum güraldan vazgeçmemek lazım tatlım.karaca falan hemen dağılıyor insanın elinde hkuzenimin çeyizini eyrleştirirkern parmparça oldu karacanın seramik saplı çatal-kaşık takımı ne kadar üzüldü kzuenim..bi tanıdığımız bi mağazanın müdürüydü kendi de önermiyor karacnın ürünlerini çünkü hemen dağılıyor dedi kendiside..bizde güral a döndük sülalecek herşeyimiz ya kütahya ya güral...

arkadaşlar b ende bugun güral porselen kare yemek taklımı aldım ama internette bulamıyorum bu resimi:KK43::KK43:nereden bulabilşirim

çok seviyorum ama kare takımlar kullanışlı olmuyor, kullanan biri olarak tavsiye etmemboshayallersmile

kızlar karaca çinde üretiliyomuş

bilginize........

herşey çinde üretiliyo artık.. ucuz işçilik... :)

bu arada çin porseleni iyiydi bir zamanlar.. bu çin patlamasından önce kaliteliydi yani.. biz yakalayamadık, hala var kalitelileri, bulmak lazım..

kütahya porselenin kare yemek takımlarını bende çok beğeniyorum ama evimizde de kare kullanıyoruz hiç kullanışlı değil. makinaya yerleştirkmek sorun oluyor, kenarları kırılıyor. bir de çok fazla yemek almıyor. gösteriş olarak güzel şık ama kullanış olarak ideal bulmuyorum.

X