Saç Kesim Şekilleri zmir&Manisa da da sa dzletirme ve kaynak yapan uygun yer

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

yanlxixzmelek

gül
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
193
0
İZMİRDE saç düzleştiren yada kaynak yapan uygun fiyatlı bir koaför arıyorum lütfen yardımcı olun arkadaşlar izmirde değilim manisanı bir ilçesindeyim eşimin işi nedeniyle sık toplantılarımız oluyor fönle uğraşmak zor oluyor bana yardım edin arkadaşlar manisadada varsa olur ÖPÜLDÜNÜZ Şeniza.s.

izmirli manısalı arkadaşlar nerdesiniz yaa lütfennnnn yardımcı olun bana izmiri bilmediğim için nerde yaptırabileceğimi bilmiyorummm

eşrefpaşada şebnem kuaför var yada gaziemirde suat kuaför profosyonel olarak bunları önerebilrim ama fiyatları hakkında bilgm yok malesef

canım manisada serdar kuaför var belki biliyorsundur orda saç düzleştirme işini yapıyorlar ama biraz pahalı sanırım bi arkadaşım yaptırdı belindeydi saçları ve 300 ytlye yaptırdı ve 6 ay kullanabiliyorsun snra tekrar yaptırmak zorunda kalıyorsun bi uğra istersen oraya devlet hastanesine giden cadde üzerinde solda

ben de izmirde oturuyorum bildiğiniz bir yer varsa gidebilirim alemdar serkant osça ve murat birinci bildigim en iyi kuaförler ama onların fiyatları ve bu işlemi yapıp yapmadıkları hakkında bi fikrim yok :S bilen birisi vardır umarım :gitme:

X