google arama

hanedan_34

dertler derya olmuş bende
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2008
236
0
kızlar yardım lütfen google arama için yazı yazdığım yere şöyle anlatayım kadınlarkulubu yazarken altında buna benzer kelimeler çıkıyor bunu nasıl iptal edebilirim dün böyle bişi yoktu sanırım çocuklar ayarları ile oynamış benim hoşuma gitmiyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

canım aynı şey bugün benim başımada geldi kelimelerin altında kapat diye yazı var onu tıkla ben öyle yaptım ama düzeldimi bilmiyorum ama bi dene canım bende sinir oldum virüs olabilir.. sakın onlara tıklama.... bugün 1 nisan virüs yayıyorlar...

Saolasın canım ama buldum sende böyle yap gitmiyor o kapata basınca google arama sayfasının sağında gelişmiş> arama >tercihler>dil araçları var tercihleri tıkla sayfanın sonunda sorgu önerileri bölümünde iki şıktan üsttekini tıkla seçenekleri kaydeti tıkla tamam basit dediğim gibi yap canım kolay gelsin ayrıca 1 nisan şakasındanda nefret ederim gereksiz helede dozunu kaçırıp eşek şakası yapanlardan bu gün dikkat et sende canım.

bahsettiğiniz google yeni özelliği virüs değil sadece aranan kelime ne kadar sonuç var ve benzeri gelimeleri gösteriyo.

X