Gitti gidiyor comdan alışveriş yapan varmı?

peki bi ürün almak istediğimde e-posta adresimde sorun çıkıyo sitenin istediği tarzda adresi nasıl alabilirim

o tip mail adresleri genelde okul, internet servis sağlayıcı vb kurumlar tarafından size veriliyor yani özel olarak öyle bir mail alamazsınız. kredikartınızla üyeliğinizi onaylayabilirsiniz

o tip mail adresleri genelde okul, internet servis sağlayıcı vb kurumlar tarafından size veriliyor yani özel olarak öyle bir mail alamazsınız. kredikartınızla üyeliğinizi onaylayabilirsiniz

peki teşekkür ederim sizin gg daki kullanıcı adınızı öğrenebilir miyim peki?

arkadaşlar ben de gitti gidiyordan birşey almak istioyrum yalnız güvenemiyorum.sonucta kredi kartı no veryoruz.sizce güvenli midir?

siteden önce kredi kartı bilgilerini girdiğin bilgisayarın güvenliği önemlidir. En güvenli siteye güvenli olmayan bir internet bağlantısıyla bağlanmış ve ya güvenli olmayan bir bilgisayarla giriyorsan geçmiş ola. Onun dışında gitti gidiyor yuksek güvenlikli bir site ama yine de içinizin rahat etmesi için bankaların sanal kart uygulaması var onlara başvurabilirsiniz. Normal kredi kartınıza bağlı bir şey bu ama farklı rakamları var. Limitini siz alışveril yapmadan önce kendi kredi kartınızdan ona aktarıyosunuz , kullanıyosunuz sonra zaten geri kalanı tekrar asıl kartınıza aktarabiliyorsunuz. biri rakamları ele bile geçirse 0 limiti olan bir kart hiç bişey yapamaz

siteden önce kredi kartı bilgilerini girdiğin bilgisayarın güvenliği önemlidir. En güvenli siteye güvenli olmayan bir internet bağlantısıyla bağlanmış ve ya güvenli olmayan bir bilgisayarla giriyorsan geçmiş ola. Onun dışında gitti gidiyor yuksek güvenlikli bir site ama yine de içinizin rahat etmesi için bankaların sanal kart uygulaması var onlara başvurabilirsiniz. Normal kredi kartınıza bağlı bir şey bu ama farklı rakamları var. Limitini siz alışveril yapmadan önce kendi kredi kartınızdan ona aktarıyosunuz , kullanıyosunuz sonra zaten geri kalanı tekrar asıl kartınıza aktarabiliyorsunuz. biri rakamları ele bile geçirse 0 limiti olan bir kart hiç bişey yapamaz

merhaba bnaa yardımcı olursanız cok sevınırımm :a015:bnde bgun gg üye oldumm japon style kaban,montlarınaa bayıldmmm almak istiorm ama kredi kartım yok nakit nasıl alabılırm tşkrlerr

merhaba bnaa yardımcı olursanız cok sevınırımm :a015:bnde bgun gg üye oldumm japon style kaban,montlarınaa bayıldmmm almak istiorm ama kredi kartım yok nakit nasıl alabılırm tşkrlerr

Sakın o japon style yazan ürünlerden almayın :) Hepsi 5 TL.lik mallar çok dandik ve Japon falan değil Çinden geliyo hepsi, iğrenç resmen

Merhaba, sitede sağ üstte bir yardım linki var buradan da detaylı bilgi ayabilirsiniz ben havale yoluyla ödeme konusundaki açıklamayı buraya kopyalıyorum

EFT/Havale ile nasıl ödeme yapılır?

Bana Özel/Durum sayfanızda, kazandığınız ürünün bulunduğu satırda, Ödeme Yap linki vardır. Bu linke tıkladığınızda karşınıza, ürün seçimi ekranı gelecektir. Ödeme yapmak istediğiniz ürünleri seçtikten sonra Ödeme Yap düğmesine basarak devam edebilirsiniz. "Teslimat bilgileri" sayfasında, karşınıza sistemde kayıtlı adres bilgileriniz gelir. Bu adreslerden birini seçebilir veya yeni bir adres tanımlayabilirsiniz.

Kazandığınız ürünleri EFT/Havale yoluyla ödemek için yapmanız gereken; bu sayfada "EFT / Havale" seçeneğini seçmektedir. Her ürün için ayrı transfer yapmanıza gerek olmadan, kazandığınız tüm ürünler için tek bir seferde toplu olarak EFT/Havale yapabilirsiniz. Sistem size, GittiGidiyor havuz hesap bilgilerini ve hangi açıklamayla ödeme yapmanız gerektiğini mail yoluyla bildirecektir.

İşlemlerinizde herhangi bir gecikmenin yaşanmaması için, dekonta ödeme açıklamasını mutlaka yazarak, girdiğiniz hesap bilgilerinin doğru olduğunu kontrol ediniz. Açıklama belirtilmeden veya yanlış hesap bilgisi tanımlanarak transfer edilen ürün bedelleri havuz hesabımıza ulaşmayacak veya hangi işleme ait oldukları tespit edilemeyecektir.

kızlar bende alışveriş yapmak istiyrum bu siteden ama kredi kartsız yapılmıy sanırım dimi?

kızlar ben kredi kartı kullanmadığımdan sadece havale yoluyla bu siteden alışveriş yapamammı bana yardımcı olun kızlar?

Ben gittigidiyordan iki defa alışveriş yaptım bir sorun çıkmadı..ılkinde elbise almıştım hatta..Ölçülerime göre dikip yollamıştı satıcı..
1 liradan açılan ürünlerden alabilmek nasip olmadı ne yazıkki..Siz arttırdıkça başkaları da arttırıyor.Ya da satıcının kendisi birkaç üyelik alıp kendisi bu farklı üyeliklerle fiyatı istediği yere çekiyor.Çok sinir bi durum !!

Slm kızlar, ben de alışweriş yapmayı düşünüyorum ama kredi kartı kullanmıyorum. Nakit ödeme qibi bi seçenek yok sanırım:S hemen al olan ürünlerde sadece kredi kartı qeçerliymiş die duydum doğru mu?

valla yıllardır bakıp çıkarım siteye ilk defa birşey almaya niyetlendim teklif verdim umarım pahalıya patlamaz bana..güvenliğinden de endişeliyim ama bakalım..

ben çok alışveriş yaptım hiçbi sorun yaşamadım.çok uygun fiyatlı ürünler aldım.memnun da kaldım

ilk defa 2 tane gözlük aldım..ilk alışverişimdi..çok uyguna aldım ve çok memnun kaldım..şimdide bir saat ve parfümü izlmekteyim..alacağım inşallah.

ben de gg dan sık alış veriş yaparım genelde ucuz alıyorum ama kargo bazen çok fazla geliyor ama güvenilir ve kolay iş tavsiye ederim

japon style ürünlerini bir tek o sitede buluyorum bende alışveriş yapıyorum şimdiye kadar hiç bir sorun yasamadım kargo parasıda 5 tl'yi geçmedi

X