Hamile kalmaya alpta antidepresan kullanan var m?

ozzzge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
33
2
43
arkadaşlar ben bebek istemeden önce efexor isimli bir antidepresan kullanıyodum.bebek isteğim olunca bıraktım ama pko olduğumu öğrendim ve tedavi sürecine girdik.buda beni sıkıntıya soktu.şimdi tekrar antidepresan kullanmak istiyorum ama hamile kalırsam bebeğe zarar vermeyek bi ilaç olsun istiyorum.aranızda benim gibi hamile kalmak isteyipte antidepresan kullanan arkadaşlar varsa yardım bekliyorum.kullandığınız ilacın ismini yazarsanız yada bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim..

cnm bende hamile kalmadan önce anafranil kullanıyodum.yüksek dozda ilaç belki bilirsin.ama hamile kalmayı düşündüğüm an bıraktım.hamileliği düşünüyosan kesinlikle bırak malısın.yada eğer tedavi görmen gerekiyosa bebeişi biraz ertele bence.geçmiş olsun

arkadaşlar ben bebek istemeden önce efexor isimli bir antidepresan kullanıyodum.bebek isteğim olunca bıraktım ama pko olduğumu öğrendim ve tedavi sürecine girdik.buda beni sıkıntıya soktu.şimdi tekrar antidepresan kullanmak istiyorum ama hamile kalırsam bebeğe zarar vermeyek bi ilaç olsun istiyorum.aranızda benim gibi hamile kalmak isteyipte antidepresan kullanan arkadaşlar varsa yardım bekliyorum.kullandığınız ilacın ismini yazarsanız yada bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim..

merhaba ,suan anafranıl kullanıyorum ve cocuk ıstıyorum,doktorum doz azaltıp ılacı bıraktıracak

sunu merak edıyorum bırakınca nasıl oldunuz? ben panık atak nedenı ıle kullanıyorum.

X