Bebeği üstü açık uyuyanlarrrr

MAVXIXGXUXN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
153
5
Benim minik elma kurdum hiç üstünü örttürmüyor napacam şaşırdım, çok sıkı da giydirmiyorum ama nasıl baş edecem bilemiyorum örtmemle açması yada uyanması bir oluyor. Napacaz bu minişlerle böyle? uyku tulumu mu alacaz?

aynı durum bizdede var canım ateşli benimkide:)uyku tulumu baktım ben ama şimdi alırsam olmayacak büyüktü en iyisi seneye kışa dedim bende.

kızlar ben tam uyku tulumu değilde böyle omuzdan askılı tulum giydiriyorum.altı torba gibi fermuarlı çok kullanışlı.üstünü açmak gibi bir şansı yok.tavsiye ederim

aynı durum bizdede var ben uyku tulumu aldım ama giymedi onunla daha çok uyandı ve ağladı bende henüz bni çözüm bulmuş değilim

ben kızıma uyku tulumu giydiriyorum.kayınvalidem avustralyadan getirmişti.4 tane almış.valla çok rahat oluyo.kızımda üstünü çok açıyo.allahtan yaz geliyo artık.sıkıntılı günler bitiyo

benim minik oglumda battaniyesini tek hamlede altina aliyor..uyku tulumunda mumkun degil uyumuyor.Allahtan ev sicak.benim 3,5 yasindaki oglumda yaz kis ustu acik uyur mumkun degil ustunde bisey ortuluyken uyumaz.

çok saçma bence..bebeklerın herzaman ustu ortulurr uyurken ...yanı ben asla dınlemezdım o doktoru sahsenç.

kesinlikle katılıyorum yaz dahi olsa çarşaf yada ince bişey örtülür uyuyan kişiye ne olursa olsun üşür ki bu bebek :ecrin_bebek: benim kızda üstünü örtmez gece 10 kere kalkıyorum sabah artık sersem tavuk gibi dolanıyorum:1shok:çare yok böle devam edicek seneye bende tulum almayoı düşünüyorum kısmet olursa :jeyyar:CADIARZUCADIARZU

çok saçma bence..bebeklerın herzaman ustu ortulurr uyurken ...yanı ben asla dınlemezdım o doktoru sahsenç.

valla orasını bilemiycem, doktorun dediği bu. benim kızım da hep açık uyuyor, bu nedenle üşütüp hastalandığı olmadı hiç. (maaşallah...:nazar:)

ama içim rahat etmez dersen, 2 kat giydirebilirsin, pijamanın içinden kısa kollu t-shirt mesela, o zaman üstü açılsa da üşümez.

benim kızda üstünü çok açıyor bir süre kolsuz ayak tarafı torba gibi fermuarlı havlu kumaşından tulum giydirdik biraz işe yaradı biraz büyüynce onuda kullanamadık kalkınca düşüyordu çünkü
şimdi kim kalkarsa örtüyoruz hemen

X