BOSCH çamaşır makinesi hakkında bilgi.

M

merral

Ziyaretçi
Kızlar bu ikisinden birini almayı düşünüyorum.Bosch WAE20260TR yada BOSCH WAE 20462 .Aranızda bunlardan birini kullanan varmı.Yada bana tavsiye edebileceğiniz başka bi ürün.Yardımlarınızı bekliyorum.
doğrusu en zor karar verdiğim ürün çamaşır makinesi.Özellikte anlamıyorum.Tek su girişli çicft su girişli hangisi daha iyi.
Ben sessiz çalışsın 15 dk kısa programı olsun istiyorun.Sizce başka hangi özellikler olmalı.

Meralcim tek su girişli artık genelde makineler, benimki siemens, zaten boschla aynı hemen hemen. Nişanlım kullanmaya başladı, çok memnunuz. 8 kilo kapasiteli ve istediğin gibi 15 dk kısa programı var.

attachment.php

biocin canım cidden makinen güzel.bizde buzdolabı ve bulaşık mak.ni siemens inox aldık.Parmak izi bırakmayanlardan.Çamaşır makinesini beyaz alacağız.Boschtata bu aralar kampanya varmış
.
makinenin özellikleri şu sizce nasıl arkadaşlar.İnanın hiç anlamam yardımcı olun bana:)

Enerji Etiketi: A / A / C
enerji verimlilik Aplus: evet
6 kg kapasite
Devir sayısı: 400 - 1000 dev/dak
Çok katlı su koruması
Full elektronik
Özel programlar: lekeliler, hassas/ipek, elde yıkanan yünlüler, koyu renkliler, mix, Süper-Kısa,
ilave fonksiyonlar: İlave durulama, Başlat/Beklet
%40 kısaltılmış program süresi
Geniş dijital ekran içinde: devir ve ısı seçimi ve başlama zamanını erteleme ve kalan zamanı görüntüleme
LED'li program akış göstergesi
AquaSpar
Miktar otomatiği
Köpük tarama sistemi
Dengesiz yük kontrolü
180 derece açılabilir, 30 cm genişliğinde cam kapak
yıkama işlemi gürültüsü (dB): 57
sıkma işlemi gürültüsü (dB): 73
Boyutlar(Y x Gx D): 84.7 x 60 x 59 cm
Tezgah altına gömülebilir

iyi akşamlar. Eşim boschta çalışıyor ona danıştım.ikisinide gönül rahatlığı ile alabilirsin ama oda was 20361 kodlu 8 kiloluk öneriyor. wae20462 ile çok az fiyat farkı olduğu için. daha rahat edersin.ikisindede kısa program var.ve hepsi çelik kazan

merralcim bende yakında alıcam...epey araştırdım...8kg lılar logixx te dediğin özellikler bunlarda var....bu serinin alman yapımı olduğu,diğer serinin parçalarının dışardan gelip burda monte edildiğini söylediler...bu serinin 1000 ve 1200 devirlileri var..diğer tüm özellikleri 7kg lılarla aynı...fiyat farkı var..ben WAE20412TR ve WAE20462TR bakıyorum...bunlar 7kg biri 400-1000 devir biride 600-1000 devir..battaniye,büyük nevresim 6kglıklardada yıkanabiliyormuş ama bunlarda:su-elektrik tasarrufu,15dk programı var..20260 alıcağna biraz fark koy 20462 yi al derim...8kg lıklara heeç bakma içi kocaman...ama illa fark verecem bunlar almanyadan geliyormuş diosanda al..

Son düzenleme:
zeysb sanırım 20462 yi alacağım.8 kiloluk istemiyorum zaten.bunun özelliklerini az önce inceledim.Diğeri ilede çok fiyat farkı yok.Sağolun kızlar yardımlarınız için.
Serapçım sanada teşekkür ederim.

bende boshun çamaşır makinasını kullanıyorum çok ta memnunum...perde düğmesini faln öndeki lastiğine hapsediyor ordan alıyorsun yıkama bitince...çok güzel yıkıyor 30 dk hızlı yıkaması var...tavsiye ederim...tüylenme hayatta yapmıyor....

yasemin-66 senin boschun hangi modeli.POerde düğmesini hapsedeni ilk kez duydum.

cnm bizde makinamızı boschtan yeni aldık..nişanlım kullanmaya başladı bile..şimdilik memnunuz,özellikle kısa programı bi harika :)

Ya kızlar bugün boschu alacakken birden vazgeçtik.Nedense ısınamadım.Kapağı sanki elimde kalacakmış gibi geldi.Biraz ertelemeye karar verdim anlayacağın.Birde kapağı tutup açılanlardan değilde.Düğmeye basınca açılanlar olurya o şekil olsun istiyorum.

ben çalıştıgım yerde bosch kullanıyoruz cokta memnunuz guzel yıkıyor .bir sorun yok masallah

canım 15 dk kısa programı olandan var bende..özellikleri okadar güzelki anlatamam çokta güzel temizliyor...
tek kötü özelliği makine durunca 3 dk bir ötüyor kapatmadan susmuyor...
bende akşamdan atıyorum makineyi ayarları var 9 saat sonra çalış diyorsun ben gittiğimde yıkamış oluyor hemen gidince asıveriyorum işte....

merralcim bende yakında alıcam...epey araştırdım...8kg lılar logixx te dediğin özellikler bunlarda var....bu serinin alman yapımı olduğu,diğer serinin parçalarının dışardan gelip burda monte edildiğini söylediler...bu serinin 1000 ve 1200 devirlileri var..diğer tüm özellikleri 7kg lılarla aynı...fiyat farkı var..ben WAE20412TR ve WAE20462TR bakıyorum...bunlar 7kg biri 400-1000 devir biride 600-1000 devir..battaniye,büyük nevresim 6kglıklardada yıkanabiliyormuş ama bunlarda:su-elektrik tasarrufu,15dk programı var..20260 alıcağna biraz fark koy 20462 yi al derim...8kg lıklara heeç bakma içi kocaman...ama illa fark verecem bunlar almanyadan geliyormuş diosanda al..

Merhaba,ben 20260 almayı düşünüyordum 6 kg lik olan,siz neden 20260 alacağına 20462 al dediniz,fikrim olsunda ben de ona göre alayım :sm_cool: :sm_cool:

Bizde WAS 20761 alacaz. 8kg yıkayabiliyor. Yük sessörü var. yıkanacak camasırın agırlıgına göre detarjan su enerji harcıyor. A rnrtji sınıfından %20 daha fazlatasarrufluymus. umarım iyi cıkar.

eski makinelerim arçelikti. artık emektar oldular. yeni bulaşık ve çamaşır makinesi düşünüyorum. aslında bosch düşünüyordum ama siemens kullanan arkadaşlarda memnunmuş. A enerji sınıfı 8 kg kapasiteli hangi modeli önerirsiniz? bulaşık makine modeli önerilerinizi de bekliyorum...
şimdiden teşekkürler....:92:

peki profilonun beyaz eşyalarını kullanıpta memnun olmayan varmı sanki profilo bana daha iyi gibi geliyor ama sadece fırınını kullanmıştım acaba buzdolabı ve çamaşır makinesi için iyimidir ki?

X