Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Gözüm sulanıyor... Yardım edin

SummerLove

Don LasTiği
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
317
2
Genelde dışarıya cıktıgım zaman yas akıyor gözümden ve bazen sagdan bazen soldan kafasına göre :eek:klava: bide beyaz renkli aktı bi ara dedim kör oluyom galiba ama birkere oldu böle sonra hep normal göz yası gibi aktı..... Geçen sinemaya gittim sevgilimle ay gitmez olaydım kafamı omzuna yasladım basladı gözlerden yas akmaya bi yandanda caktırmamaya calısıyom ama sonunda farketti ve cok üzüldü canım benim :asigim: kızlar ya neden böyle oluyoo sebebi ne kii senağlama bazı arkadslar ela ve yeşil gözlerin çok hassas oldugunu sölediler beniimkilerde yeşil ama ne alakaysa benneyaptımki

cnm geçmiş olsun...benimde gözlerim yeşil ve çok hassas.benim sulanmıyo ama beyaz alanlara çıkınca karda fılan çok kötü oluyorum bakamıyorum beyaz alana ve uçuşmalarım var...doktorumm normal oldugunu söylüyor..sulanma konusuna gelince anneannemimde kendiliginden hep yaşlar akıyodu gözünden doktor gözyaşı bezi iltihabı teşhisi koydu..damla fılan verdi....sanıyorum geçti..uzakta oldugum için tam durumunu bilemiyorum...umarım sendede kötü bişey yoktur ve tedavisi olan bişeydir....doktora görün cnm en kısa zamanda....geçmiş olsun...

canım en iyisi göz doktoruna gitmen önemli bir şey olabilir geçmiş olsun canım

X